Celé jméno:Duván Estevan Zapata Banguera
Používané jméno:Duván Zapata
Národnost: Kolumbie
Datum narození:01.04.1991
Výška:186 cmVáha:78 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:UC Sampdoria (ITA)
Na hostování z:SSC Neapol (ITA), návrat 30.06.2018
Přestup:01.07.2018 do UC Sampdoria (ITA)
Aktuální statistiky v klubu UC Sampdoria (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2017/20181310546000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Kolumbie2990000000
Kolumbie "20"31111000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Sampdoria posiluje, přichází Strinić a Zapata

Ivan Strinić a Duván Zapata vyměnili Neapol za Sampdorii. Prvně jmenovaný se do janovského klubu stěhuje na trvalý přestup, zatímco kolumbijský útočník na hostování s povinnou opční doložkou...  
31.08. | Aktuality | 31 komentářů
 

Udinese získalo Zapatu z Neapole

Allan před nedávnem vyměnil Udinese za Neapol, ta pak kromě finanční kompenzace poslala opačným směrem útočníka Duvána Zapatu. Ten by měl ve svém novém působišti dva roky hostovat...  
22.07.2015 | Aktuality | 49 komentářů
 

Zapata vyhlíží odchod z Neapole, agent čeká na vyjádření vedení

Duván Zapata není spokojen s rolí náhradníka v Neapoli a se svou situací se chystá něco udělat. Agent kolumbijského útočníka se chystá začít pracovat na odchodu svého klienta, musí ovšem počkat na vyjádření vedení SSC...  
26.06.2015 | Aktuality | 40 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.07. Turín FC se uchází také o Donsaha
Turínské FC hodlá brzy zkompletovat přestup Duvana Zapaty a kromě něho by Siniša Mihajlović rád do svého kádru přidal také záložníka Godfreda Donsaha. Zapata má přijít z Neapole za 20 milionů eur včetně bonusů, Donsahův přesun zatím v pokročilé fázi jednání není. (football-italia.net)
08.07. Turín dolaďuje přestup Zapaty
Duván Zapata v uplynulých dvou sezonách hostoval v Udinese a nyní chystá další a tentokráte definitivní odchod z Neapole. Kolumbijský útočník přestoupí do Turína, na spadnutí je transfer za dvacet milionů eur. (football-italia.net)
24.06. Turín usiluje o útočníka Zapatu
Duván Zapata v uplynulých dvou sezonách hostoval v Udinese a aktuálně se schyluje k jeho trvalému odchodu z Neapole, kde se nevypořádal s velkou konkurencí. Kolumbijský útočník by mohl zakotvit v Turíně, ten nabízí patnáct milionů eur. (transfermarketweb.com)
11.04. Udinese si nemůže dovolit Zapatův přestup
Duván Zapata hostuje z Neapole v Udinese a po sezoně se podle italských médií vrátí zpět. Bianconeri nedisponují opcí na trvalý přestup a přestože o útočníka mají zájem, nebudou si moci dovolit zaplatit patnáct milionů eur, které bude Neapol požadovat. (football-italia.net)
12.03. Lazio a West Brom sledují Zapatu
Duván Zapata hostuje z Neapole v Udinese, do svého mateřského klubu by se však po sezóně vracet nemusel. Podle posledních informací kolumbijského útočníka sledují Lazio a West Bromwich Albion. (transfermarketweb.com)
24.09.2016 Neapol chce zpátky přivést Zapatu
Duván Zapata by se měl po letošní sezóně vrátit z Udinese do Neapole. Kolumbijský útočník ve svém současném působišti pouze hostuje, jinak má s Partenopei smlouvu až do roku 2020. (transfermarketweb.com)
25.05.2016 Zapata výměnou za Vrsaljka?
Neapol má dlouhodobě zájem o Šime Vrsaljka ze Sassuola, to se však nechce chorvatského obránce vzdát levně. Partenopei nyní hodlají vyjma finanční kompenzace nabídnout útočníka Duvána Zapatu a tím tak konkurenční celek přesvědčit. Kolumbijský střelec je přitom na dvouletém hostování v Udinese, avšak vesuvský klub má ve smlouvě klauzuli o jeho předčasném ukončení. (football-italia.net)
03.10.2015 Zapata na hodně dlouho mimo hru
V sestavě Udinese se hodně dlouho neobjeví Duván Zapata. Kolumbijský útočník a kmenový hráč Neapole měl problémy se stehnem a podrobil se operaci, po níž bude chybět čtyři měsíce. (football-italia.net)
29.09.2015 Zapata si poranil stehenní sval
Zranění stehenního svalu utrpěl Duván Zapata. Kolumbijský útočník Udinese si zranění přivodil v zápase na hřišti Bologne, kde svým gólem zároveň rozhodl. (football-italia.net)
12.09.2015 Zapata přišel o řidičský průkaz
Duván Zapata podle informací Gazzetta dello Sport překročil ve svém voze povolenou rychlost a přišel o řidičský průkaz, vedle toho musí zaplatit pokutu 600 eur. Kolumbijský útočník patří Neapoli, v letošní sezoně pak hostuje v Udinese. (sport-express.ru)
Další expres zprávy