Bořek Dočkal Expres zprávy

15.07.201716:24

Dočkal dvěma góly pomohl Henanu

Český reprezentant Bořek Dočkal se poprvé střelecky prosadil v čínské lize a hned dvakrát. Jeho góly dnes zařídily Henanu Jianye vítězství 2:1 na hřišti Liaoningu.

ČTK
17.06.201716:14

Dočkal se podílel na dvou gólech

Český reprezentant Bořek Dočkal se v dnešním utkání čínské ligy podílel na dvou brankách svého týmu Henan Jianye, jenž v 13. kole vyhrál 3:1 nad posledním mužstvem tabulky Jen-pien. Dočkalův klub tak zaznamenal druhé vítězství v sezoně a v šestnáctičlenné tabulce mu patří třináctá pozice.

ČTK
15.04.201717:17

Dočkal nedal penaltu za Henan Jianye

Český záložník ve službách Henanu Jianye Bořek Dočkal neproměnil penaltu v zápase pátého kola čínské fotbalové ligy proti Jiangasu Suning. Zápas skončil 1:1 a oba týmy nadále čekají na první výhru v sezoně. Bývalý hráč pražské Sparty dostal k dispozici pokutový kop ve 12. minutě, měl tak velkou možnost otevřít střelecké statistiky v čínském angažmá, penaltu ale neproměnil. O minutu později se Henan přesto dostal do vedení, když premiérovou trefu zaznamenal kamerunský vítěz mistrovství Afriky Christian Bassogog. Domácí ale tři body nezískali, neboť se 11 minut před koncem o vyrovnání postaral Ramires.

ČTK
05.03.201716:14

Dočkal má za sebou premiéru za Henan

Záložník Bořek Dočkal má za sebou první start v čínské fotbalové lize. Český reprezentant dnes nastoupil v základní sestavě Henanu Jianye a v úvodním utkání nové sezony přispěl k bezbrankové remíze s Hebei CFFC. Dočkal, který do Henanu přišel před týdnem ze Sparty za údajných 230 milionů korun, odehrál celý zápas. Osmadvacetiletý záložník byl ústřední postavou útočných akcí domácích a rozehrával standardní situace. Spolu s Christianem Bassogogem se dostal do největších šancí zápasu.

ČTK
24.02.201718:14

Kouč Henanu potvrdil příchod Dočkala

Bořek Dočkal se už podle zpráv z Číny stal hráčem Henanu Jianye - jeho příchod prozatím neoficiálně potvrdil jeho nastávající trenér Jia Xiuquan.

twitter.com/asaikana
22.11.201521:43

Dočkal si odpyká disciplinární trest

Sparťanům bude v příštím ligovém kole chybět Bořek Dočkal, který dostal v Liberci čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Jednozápasový trest za stejný prohřešek čeká i libereckého Marka Bakoše, Marka Hanouska z Dukly Praha, Veličeho Šumulikoského ze Slovácka a Davida Jablonského z Teplic. Jeho spoluhráč Admir Ljevakovič byl napomínaný už posedmé a jediná žlutá karta ho dělí od pauzy na dvě kola.

CTK
15.12.201414:29

Atalanta prý sleduje Dočkala

Bořek Dočkal předvádí za Spartu dobré výkony, což pochopitelně neuniklo pozornosti zahraničních klubů. Podle Gazzetty dello Sport má o 26letého ofenzivního záložníka zájem Atalanta Bergamo.

transfermarketweb.com
14.07.201320:52

Dočkal přispěl k výhře Rosenborgu

Rosenborg dnes porazil na svém hřišti Odds BK a výrazně k tomu přispěl i Bořek Dočkal. Český reprezentační záložník v pětačtyřicáté minutě dal druhý gól trondheimského celku.

11.07.201321:03

Dočkal gólem přispěl ke kanonádě Rosenborgu

Rosenborg smetl poměrem 7:2 severoirské Crusaders a bez problémů postoupil do dalšího předkola Evropské ligy. Podíl na tom měl i český záložník Bořek Dočkal, který v 57. minutě zvyšoval na průběžných 4:1.

17.04.201321:23

Dočkal byl u kanonády Rosenborgu

Rosenborg v dnešním utkání norského poháru zvítězil 10:0 na hřišti Buviku a na vysokém výsledku měl podíl i Bořek Dočkal. Český reprezentant vstřelil outsiderovi dvě branky.

01.04.201320:02

Dočkal přispěl k výhře

Rosenborg zvládl vítězně i druhý zápas nové sezony. Pod čtyřbrankovou výhru nad Brannem se podepsal gólem z 85. minuty také střídající český záložník Bořek Dočkal.

08.11.201222:09

Dočkal se postaral o vyrovnání

Bořek Dočkal si drží dobrou formu a tu potvrdil i v dnešním utkání Evropské ligy na půdě Metalistu Charkov, český záložník ve službách Rosenborgu ve 40. minutě srovnal na 1:1.

19.10.201219:58

Dočkal poslal Rosenborg do vedení

Rosenborg vede v dnešním utkání norské ligy nad celkem Sandnes 1:0 a zásluhu na tom má Bořek Dočkal, český záložník ve 43. minutě proměnil penaltu.

28.09.201221:18

Dočkal střílel i nahrával

Bořku Dočkalovi se v norské lize znovu dařilo. Gólem a asistencí se podílel na výhře Rosenborgu Trondheim 5:2 nad Haugesundem. Rosenborg se dostal do čela tabulky o bod před Molde, které má zápas k dobru.

23.08.201221:13

Dočkal zajistil Rosenborgu remízu

Bořek Dočkal opět skóroval v dresu Rosenborgu, norskému celku zařídil v předkole Evropské ligy trefou z 80. minuty remízu 1:1 na hřišti Legie Varšava.

12.08.201220:35

Dočkal a Ondrášek skórovali

Bořek Dočkal pomohl dvěma góly z pokutových kopů v norské lize Rosenborgu k vítězství 3:0 nad Sogndalem. Mezi střelce se zapsal i Zdeněk Ondrášek, který pečetil vítězství Tromsö 4:0 nad Strömsgodsetem. Bývalý hráč Českých Budějovic v poslední minutě vstřelil svou desátou branku v ročníku a v tabulce střelců se dotáhl na druhého Davyho Clauda Angana z Molde.

05.08.201222:01

Dočkal nasměroval Rosenborg k výhře

Bořek Dočkal znovu skóroval, český záložník ve službách Rosenborgu v 36. minutě otevřel skóre zápasu proti Aalesundu a jeho tým nakonec zvítězil 3:0.

02.08.201221:51

Bořek Dočkal se znovu trefil za Rosenborg v utkání předkola Evropské ligy. Český záložník v 81. minutě vyrovnal na konečných 1:1 na hřišti ženevského Servette.

26.07.201217:53

Dočkal vystřelil Rosenborgu postup

Rosenborg se pořádně nadřel na postup do třetího předkola Evropské ligy. Norský celek před týdnem remizoval doma s kazašským klubem Ordabasy Šymkent 2:2 a na půdě soupeře dnes dlouho prohrával 0:1. Ve druhé půli dokázal srovnat, ve čtvrté minutě nastavení pak dal postupový gól český záložník Bořek Dočkal. Ten nebyl hrdinou norského klubu jenom dnes, už před týdnem totiž dal oba branky.

19.07.201220:09

Dočkal řídí výhru Rosenborgu

Bořek Dočkal je zatím klíčovým hráčem utkání předkola Evropské ligy mezi Rosenborgem a kazašským týmem Ordabasy. Český záložník ve 33. minutě otevřel skóre, těsně před odchodem do kabin pak zvyšoval z penalty na 2:0.