Česko129325000200
Česko "21"72241000100
Reprezentační kariéra hráče

Baráka mrzela ztráta míče před inkasovaným gólem

Zápas českých fotbalistů na Ukrajině rozhodl jediný gól, o to více mrzelo Antonína Baráka, že padl po jeho ztrátě. Z celkového výkonu českého výběru ale měl dobrý pocit a věří, že tým může jet domů s hlavou nahoře.
VČERA | Aktuality | 11 komentářů

Barák se po zranění dostává do formy, prověřil ho Juventus

Ačkoli reprezentant Antonín Barák od srpna bojoval s poraněným svalem a jen dvakrát nastoupil v základní sestavě Udine, cítí, že už se dostává zpět do formy. Důkladně ho prověřilo sobotní utkání s italským gigantem Juventusem Turín a rád by českému týmu pomohl k vítězství v Lize národů v derby se Slovenskem.
08.10. | Aktuality | 62 komentářů

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.06. O Baráka se zajímá Turín
Antonín Barák za sebou má povedenou sezonu v dresu Udinese a už se začíná spekulovat o jeho odchodu za lepším. O českého záložníka má zájem Turín, ve hře by případně mohla být suma patnáct milionů eur. (transfermarketweb.com)
13.05. Barák se trefil za Udine
Antonín Barák otevřel ve dvacáté minutě skóre v klíčovém utkání Udine ve Veroně. Hosté jsou v přímém ohrožení sestupem. Výhra by jim v boji o záchranu výrazně pomohla.
19.04. O Baráka se prý zajímá AS Řím
AS Řím má podle italského listu Il Tempo zájem o služby českého záložníka Udine Antonína Baráka. Údajně jej zvažuje jako náhradu za Lorenza Pellegriniho, kterého má lanařit Juventus. Barák má v Udine smlouvu do roku 2022 a v Římě by se mohl potkat s dalším Čechem Patrikem Schickem. (transfermarketweb.com)
14.04. Barák si připsal asistenci
Fotbalisté Udine prohráli v italské lize podeváté v řadě, tentokrát v Cagliari 1:2. Jediný gól hostů připravil po sólové akci český reprezentant Antonín Barák. Po 11 minutách hry Barák unikl po levé straně dvěma bránícím hráčům, vyhnul se i skluzu Ceppitelliho a sólo zakončil přesnou přihrávkou Lasagnovi, který pohodlně zakončil do prázdné brány. Bývalý hráč pražské Slavie a Příbrami si připsal třetí ligovou asistenci v sezoně, kromě toho vstřelil šest branek. Udine ale vedení neudrželo, v 21. minutě totiž vyrovnal z dorážky Pavoletti a šest minut před koncem zařídil domácím tři body hlavou po rohovém kopu Ceppitelli. To už byl na hřišti i Jakub Jankto, který po hodině hry nahradil na trávníku střelce prvního gólu Lasagnu. (ČTK)
20.03. Barák dostal trest, v Serii A si odpočine
Český záložník Antonín Barák z Udine dostal jednozápasový trest za žluté karty a po reprezentační přestávce tak vynechá utkání v Serii A. Stejný trest dostali také Cristiano Biraghi a Marco Benassi z Fiorentiny, útočník Turína M’Baye Niang, obránce Lazia Wallace, Jasmin Kurtič ze SPALu, Aleandro Rosi z Janova a brankář Antonio Mirante z Bologni. (football-italia.net)
25.12.2017 Barák objektem zájmu Interu Milán
Milánský Inter hledá posily a svými výkony ho zaujal Antonín Barák. Bývalá opora pražské Slavie po svém příchodu do Udinese zaznamenala již šest gólů a logicky tím na sebe upřela pozornost. (transfermarketweb.com)
24.12.2017 Barák v elitní společnosti Čechů
Antonín Barák se včera opět prosadil za Udinese a trefil se tak už ve třech po sobě jdoucích kolech italské Serie A. To se dříve podařilo jenom třem Čechům - naposledy Patriku Schickovi v letech 2016 i letos, v 90. letech potom ještě Luboši Kubíkovi za Fiorentinu (1990) a Tomáši Skuhravému za Janov (1995; dokonce pět kol).
23.12.2017 Barák se trefil ještě jednou
Antonín Barák je hlavní hvězdou dnešního utkání italské ligy mezi Udinese a Hellasem Verona. Český záložník ve 28. minutě otevřel skóre, v polovině druhého poločasu pak zvyšoval na průběžných 3:0.
23.12.2017 Barák opět zavěsil
Další důležitý gól za Udinese si dnes připsal Antonín Barák, český reprezentant ve 28. minutě otevřel skóre zápasu s Hellasem Verona.
16.12.2017 Češi pojistili překvapivé vedení Udinese
Udinese senzačně vede 3:1 na půdě Interu Milán a svůj podíl na tom mají i čeští reprezentanti. Třetí gól Bianconeri dal v 77. minutě Antonín Barák, jemuž asistoval Jakub Jankto.