Trestné kopy jsou mojí specialitou, říká oslavenec Baptista

02.10.2008, 10:20
Aktuality
Římské AS zvládlo veledůležitý zápas na hřišti Bordeaux a i nadále tak může pomýšlet na postup do osmifinále Ligy mistrů. Giallorossi po změně stran otočili zápas z 0:1 na 3:1 ve svůj prospěch a velký podíl na tom měl autor dvou branek Julio Baptista...

"V prvním poločase jsme nehráli dobře, ale po změně stran jsme hráli lépe a dokázali stav otočit. Důležité bylo, že se nám konečně podařilo podržet míč," hodnotil po zápase Baptista.

Bordeaux bylo v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vedlo. Klíčový moment zápasu přišel ve 36. minutě, kdy se Henrique ohnal rukou po soupeři a dostal červenou kartu. AS pak ve druhém poločase dominovalo, vyrovnání zařídil Vučinič, dvě pohledné branky pak dal Baptista. Ta první přišla z trestného kopu, druhá pak po nádherné přihrávce Taddeie.

"Mojí specialitou jsou trestné kopy, když dostanu šanci, rád je rozehrávám," vrací se k vítězné brance Baptista, který dvěma góly stylově oslavil své včerejší 27. narozeniny.

Autor: Tomáš Pavlík / channel4.com