Výsledky vyhledávání výrazu "Charles"

Vydrží Charlesovi forma? Střelec Severního Irska chce porazit také Finsko

Povinný tříbodový zisk ze San Marina chce Severní Irsko potvrdit také na domácí půdě. v Belfastu se postaví finským "Výrům", kteří naopak v prvním kvalifikačním kláním tolik štěstí neměli. O to hladovější ovšem budou v neděli v Ulsteru.

Severní Irsko s trpaslíkem nezaváhalo, dvěma góly zařídil výhru Dion Charles

Severní Irsko rozhodně není považováno za favorita na postup, ovšem své úvodní vystoupení v kvalifikační skupině H na půdě outsidera ze San Marina zvládlo a po vítězství 2:0 tak získalo povinné tři body. Ústřední postavou tohoto čtvrtečního utkání se stal sedmadvacetiletý útočník anglického Boltonu Dion Charles, jenž nejprve otevřel skóre v polovině prvního poločasu a výhru ostrovního výběru pojistil deset minut po přestávce.

Spezia si rozdělila body s Cremonese

Ve spodních patrech tabulky na sebe narazily týmy Spezie a Cremonese a vznikla z toho konečná remíza 2:2. Nováček šel na stadionu Alberta Picca do rychlého vedení, ale ještě do poločasu Spezia výsledek otočila. Poslední slovo měl po změně stran vyrovnávací brankou Charles Pickel.

Rekordní přestup z Belgie je tu. De Ketelaere posílil AC Milán

Charles De Ketelaere se dnes večer stal posilou AC Milán a završil tak jednu dlouhou přestupovou ságu. Ještě včera v noci dorazil do města módy ke zdravotní prohlídce. Club Bruggy za něj dostanou 32 milionů eur, případné další tři na bonusech a ještě se potenciálně mohou těšit na údajných 12,5 procent z příští přestupové částky.

Bruggy vysílají signál velkoklubům: pojistily si dva velké talenty

Ani po zeštíhlení stojmenného seznamu na čtyřicetičlenný nevypadl Charles De Ketelaere z boje o prestižní titul Golden Boy pro nejlepšího hráče do 21 let, a tak není divu, že se o dvacetiletého záložníka Club Bruggy zajímají přední evropské kluby. Jeho zaměstnavatel však prozatím odolává, a dokonce si spolu s De Ketelaerem pojistil i jiného mladíka, Nou Langa...

Abi v závěru zachránil St. Étienne aspoň remízu v duelu s Remeší

St. Étienne mělo hodně namále, aby nepřišlo o svou solidní sérii čtyř ligových střetnutí bez porážky. Remeš, která neprožila pocit vítězství už ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních, a to včetně toho v Coupe de France, byla sice blízko tříbodovému výsledku po brance El Bilala Tourého, avšak její protivník nakonec minutu před koncem srovnal zásluhou Charlese Abiho.

Abi jediným gólem zařídil výhru Saint-Étienne na půdě Nice

Tu nejlepší odpověď na vysokou porážku v derby si přichystalo Saint-Étienne. Les Verts ukončili čekání na tři body a jedinou brankou Charlese Abiho zvítězili na půdě OGC Nice 1:0. Dlouho to přitom vypadalo na remízu, rozhodující gól totiž padl až dvě minuty před koncem.

Po Rostovu se koronavirus objevil i v Dinamu Moskva

Po Rostovu se při restartu sezony ruské ligy objevily případy nákazy koronavirem také v Dinamu Moskva. Pozitivní testy měli zahraniční hráči Charles Kaboré z Burkiny Faso, Clinton N'Jie z Kamerunu a Polák Sebastian Szymaňski. Klub na svém webu oznámil, že všechny tři čeká dvoutýdenní karanténa, zbytek mužstva a realizační tým se po negativních testech zdržují v izolaci na tréninkové základně v Novogorsku.

Leverkusen si oficiálně pojistil záložníka Aránguize

Charles Aránguiz zůstane i nadále hráčem Leverkusenu. Chilský reprezentant se s farmaceutickým klubem dohodl na prodloužení úspěšné spolupráce do roku 2023...

Eibar přejel Levante o tři góly

Levante před týdnem nečekaně porazilo Real Madrid, ale v Eibaru zle narazilo a prohrálo rozdílem tří branek. Náskok Eibaru zajistil už v prvním poločase Charles, stejný muž na začátku druhého dějství zvýšil a poslední ránu z milosti uštědřil hostům Fabio Orellana.

Olympique Lyon ve čtvrtfinále Coupe de France vyzve Olympique Marseille

Pohár Charlese Simona je jednou z možností, jak v letošní sezoně získat nějakou trofej. Lyon ani Marseille nemají v konfrontaci s PSG příliš šancí na ligový titul, přestože hosté se drží na skvělém druhém místě. Coupe de France berou se vší vážností a rádi by po letech tuto trofej opanovali. Čtvrtfinálové měření se uskuteční na horké půdě Les Gones.

Oslabený Brest stačil s Bordeaux ještě plichtit

Bordeaux sice protáhlo svou sérii ligové neporazitelnosti na tři zápasy v řadě, z Brestu však rozhodně mohlo uzmout víc než jen jeden bod. Od začátku utkání totiž vedlo poté, co se trefil Ui-čo Hwang, a když na řadu přišla červená karta pro Jeana-Charlese Castelletta, čekalo se, že těsné vedení v přesile udrží. Jenže soupeř i tak vyrovnal díky vlastenci Lorise Benita.

Ghanu bude trénovat bývalý reprezentant Akonnor

Novým trenérem reprezentace Ghany se stal bývalý záložník Charles Akonnor. Pětačtyřicetiletý kouč na lavičce národního týmu vystřídá Kwasiho Appiaha, jemuž na konci roku vypršela smlouva a vedení svazu mu nový kontrakt nenabídlo.

Šok na Mestalle, Valencia doma prohrála s Eibarem 0:1

Nečekanou a velice citelnou ztrátu utrpěla na domácím hřišti Valencia. Svěřenci trenéra Marcelina nestačili na Eibar, kterému na Mestalle podlehli nejtěsnějším výsledkem. Pro domácí může mít porážka fatální následky a v konečném důsledku může stát Valencii Ligu mistrů. Zápas rozhodl jediným gólem až ve třetí minutě nastavení Charles.

Eibar s Getafe smazal dvoubrankové manko a remizoval 2:2

Getafe na hřišti Eibaru promarnilo možnost posunout se na čtvrté místo a dobře rozehrané utkání nakonec dovedlo jen do remízového konce. Madridský celek vedl na stadionu Municipal de Ipurua už o dvě branky, ale domácí spasil dvougólový Charles.