Rusko - FNL 2017/2018

13.08.2017 14:00 CET
8. kolo

Tom Tomsk   -   Šinnik Jaroslavl

1 : 3 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.30 - 3.00 - 2.93
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
23.04.2005Premier Liga 6. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
0:0
27.08.2005Premier Liga 21. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
01.04.2006Premier Liga 3. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
10.09.2006Premier Liga 18. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
3:1
12.04.2008Premier Liga 5. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
2:1
23.08.2008Premier Liga 19. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
28.08.2012FNL 9. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
3:1
25.03.2013FNL 25. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
29.09.2014FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
19.04.2015FNL 28. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
4:0
31.08.2015FNL 9. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
20.03.2016FNL 27. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
1:1
28.08.2012 9. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
3:1
25.03.2013 25. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
29.09.2014 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
19.04.2015 28. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
4:0
31.08.2015 9. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
20.03.2016 27. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:1
Tom Tomsk - poslední zápasy
14.05.2017Premier Liga 28. kolo
Tom Tomsk - Těrek Gro.
1:2
17.05.2017Premier Liga 29. kolo
Tom Tomsk - Křídla Sov.
0:2
21.05.2017Premier Liga 30. kolo
Tom Tomsk - FK Krasnodar
1:5
08.07.2017FNL 1. kolo
Tom Tomsk - Kubaň
1:4
15.07.2017FNL 2. kolo
Luč-Energija - Tom Tomsk
3:0
22.07.2017FNL 3. kolo
Tom Tomsk - Olimpijec NN
1:2
26.07.2017FNL 4. kolo
Křídla Sov. - Tom Tomsk
0:1
30.07.2017FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Kursk
2:1
05.08.2017FNL 6. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:1
09.08.2017FNL 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
2:1
10.05.2016 36. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
0:3
15.05.2016 37. kolo
Tom Tomsk - KAMAZ Naberežnye Čelny
2:0
21.05.2016 38. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
0:1
08.07.2017 1. kolo
Tom Tomsk - Kubaň Krasnodar
1:4
15.07.2017 2. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Tom Tomsk
3:0
22.07.2017 3. kolo
Tom Tomsk - Olimpijec Nižnij Novgorod
1:2
26.07.2017 4. kolo
Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk
0:1
30.07.2017 5. kolo
Tom Tomsk - Avangard Kursk
2:1
05.08.2017 6. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:1
09.08.2017 7. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
2:1
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
10.05.2017FNL 36. kolo
Jaroslavl - Krasnojar.
4:2
14.05.2017FNL 37. kolo
Dinamo Moskva - Jaroslavl
1:0
20.05.2017FNL 38. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:1
08.07.2017FNL 1. kolo
Jaroslavl - Zenit II
2:1
15.07.2017FNL 2. kolo
Fakel - Jaroslavl
2:2
22.07.2017FNL 3. kolo
Jaroslavl - Rotor Vol.
3:1
26.07.2017FNL 4. kolo
Kubaň - Jaroslavl
1:0
30.07.2017FNL 5. kolo
Jaroslavl - Luč-Energija
1:1
05.08.2017FNL 6. kolo
Olimpijec NN - Jaroslavl
0:1
09.08.2017FNL 7. kolo
Jaroslavl - Křídla Sov.
2:3
10.05.2017 36. kolo
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
4:2
14.05.2017 37. kolo
Dinamo Moskva - Šinnik Jaroslavl
1:0
20.05.2017 38. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:1
08.07.2017 1. kolo
Šinnik Jaroslavl - Zenit Petrohrad II
2:1
15.07.2017 2. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
2:2
22.07.2017 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - Rotor Volgograd
3:1
26.07.2017 4. kolo
Kubaň Krasnodar - Šinnik Jaroslavl
1:0
30.07.2017 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija Vladivostok
1:1
05.08.2017 6. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Šinnik Jaroslavl
0:1
09.08.2017 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Křídla Sovětů Samara
2:3
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Křídla Sovětů Samara75119:316
2.Dinamo Petrohrad751112:816
3.Jenisej Krasnojarsk750214:915
4.Baltika Kaliningrad74219:714
5.Volgar Astrachaň741210:513
6.FK Tambov740312:712
7.Tom Tomsk74039:1212
8.Šinnik Jaroslavl732211:911
9.Sibir Novosibirsk731310:610
10.FK Chimki73138:610
11.FK Orenburg73136:710
12.Spartak Moskva II73138:1010
13.Kubaň Krasnodar72238:108
14.Olimpijec Nižnij Novgorod72237:98
15.Avangard Kursk71428:97
16.Luč-Energija Vladivostok72147:107
17.Rotor Volgograd71249:135
18.Fakel Voroněž71243:105
19.Zenit Petrohrad II71156:114
20.FK Tjumen70347:123
 TýmZVRPSB
1.Volgar Astrachaň43107:110
2.Dinamo Petrohrad53119:710
3.FK Tambov33009:09
4.Křídla Sovětů Samara43014:19
5.Tom Tomsk53028:99
6.FK Chimki42116:37
7.Šinnik Jaroslavl42118:67
8.FK Orenburg42115:47
9.Sibir Novosibirsk42027:36
10.Jenisej Krasnojarsk22005:16
11.Spartak Moskva II42025:56
12.Avangard Kursk31204:35
13.Olimpijec Nižnij Novgorod41213:35
14.Fakel Voroněž31113:34
15.Baltika Kaliningrad31113:54
16.Luč-Energija Vladivostok21014:23
17.Kubaň Krasnodar21011:13
18.Zenit Petrohrad II31022:33
19.FK Tjumen50326:83
20.Rotor Volgograd20022:40
 TýmZVRPSB
1.Baltika Kaliningrad43106:210
2.Jenisej Krasnojarsk53029:89
3.Křídla Sovětů Samara32105:27
4.Dinamo Petrohrad22003:16
5.Rotor Volgograd51227:95
 Kubaň Krasnodar51227:95
7.Šinnik Jaroslavl31113:34
 Sibir Novosibirsk31113:34
9.Spartak Moskva II31113:54
10.Luč-Energija Vladivostok51133:84
11.Volgar Astrachaň31023:43
12.FK Chimki31022:33
13.Olimpijec Nižnij Novgorod31024:63
14.Tom Tomsk21011:33
 FK Orenburg31021:33
16.FK Tambov41033:73
17.Avangard Kursk40224:62
18.Zenit Petrohrad II40134:81
19.Fakel Voroněž40130:71
20.FK Tjumen20021:40
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.10.
Sibir Novosibirsk - FK Orenburg
0:1
14.10.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
1:0
14.10.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
2:2
14.10.
Křídla Sov. - Rotor Volgograd
1:1
14.10.
Olimpijec NN - Kubaň Krasnodar
0:3
14.10.
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
1:0
14.10.
FK Tjumen - FK Tambov
3:1
14.10.
Avangard Kursk - Luč-Energija
1:2
14.10.
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
1:2
14.10.
FK Chimki - Zenit Petrohrad II
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.10.07:00
Luč-Energija - Olimpijec NN
info
21.10.12:00
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
info
21.10.12:30
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
info
21.10.13:00
FK Orenburg - Avangard Kursk
info
21.10.13:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
21.10.15:00
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
info
21.10.16:00
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
21.10.16:00
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
info
21.10.18:00
Zenit II - Volgar Astrachaň
info
22.10.14:00
Spartak Moskva II - FK Tjumen
info
Všechny zápasy