Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 13:00 CET
17. kolo
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.88 - 3.12 - 3.97
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Rotor Volgograd - poslední zápasy
13.08.2017FNL 8. kolo
FK Tambov - Rotor Vol.
2:1
20.08.2017FNL 9. kolo
Spartak II - Rotor Vol.
2:2
23.08.2017Kubok Rossiji32F
Rotor Vol. - Volgar As.
0:2
27.08.2017FNL 10. kolo
Rotor Vol. - Baltika K.
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
Krasnojar. - Rotor Vol.
1:0
06.09.2017FNL 12. kolo
Rotor Vol. - Zenit II
4:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Fakel - Rotor Vol.
2:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Kursk - Rotor Vol.
0:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Rotor Volgograd - Kubaň
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Luč-Energ. - Rotor Vol.
1:1
09.08.2017 7. kolo
FK Orenburg - Rotor Volgograd
2:2
13.08.2017 8. kolo
FK Tambov - Rotor Volgograd
2:1
20.08.2017 9. kolo
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
2:2
27.08.2017 10. kolo
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
0:1
02.09.2017 11. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Rotor Volgograd
1:0
06.09.2017 12. kolo
Rotor Volgograd - Zenit Petrohrad II
4:1
10.09.2017 13. kolo
Fakel Voroněž - Rotor Volgograd
2:0
16.09.2017 14. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0:0
24.09.2017 15. kolo
Rotor Volgograd - Kubaň Krasnodar
2:1
30.09.2017 16. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Rotor Volgograd
1:1
Olimpijec Nižnij Novgorod - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
Sibir Nov. - Olimpijec NN
1:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
T. Vladimir - Olimpijec
0:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Olimpijec - FK Orenburg
0:1
02.09.2017FNL 11. kolo
FK Tambov - Olimpijec NN
2:1
06.09.2017FNL 12. kolo
Olimpijec NN - Spartak II
1:3
10.09.2017FNL 13. kolo
Baltika K. - Olimpijec NN
0:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Olimpijec NN - Krasnojar.
0:2
21.09.2017Kubok Rossiji16F
Olimpijec NN - FK Ufa
2:1p
24.09.2017FNL 15. kolo
Zenit II - Olimpijec NN
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Olimpijec NN - Fakel
2:1
09.08.2017 7. kolo
Dinamo Petrohrad - Olimpijec Nižnij Novgorod
3:1
13.08.2017 8. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - FK Tjumen
1:2
19.08.2017 9. kolo
Sibir Novosibirsk - Olimpijec Nižnij Novgorod
1:1
27.08.2017 10. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - FK Orenburg
0:1
02.09.2017 11. kolo
FK Tambov - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:1
06.09.2017 12. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
1:3
10.09.2017 13. kolo
Baltika Kaliningrad - Olimpijec Nižnij Novgorod
0:0
16.09.2017 14. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Jenisej Krasnojarsk
0:2
24.09.2017 15. kolo
Zenit Petrohrad II - Olimpijec Nižnij Novgorod
2:1
30.09.2017 16. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Fakel Voroněž
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.Dinamo Petrohrad1693423:1730
4.FK Tambov1692525:1529
5.FK Orenburg1692520:1729
6.Baltika Kaliningrad1683519:1727
7.Šinnik Jaroslavl1682621:1626
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1682625:2426
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.FK Tjumen1636717:2015
16.Tom Tomsk1643914:2615
17.Rotor Volgograd1635819:2414
18.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
19.Olimpijec Nižnij Novgorod1634914:2313
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov880021:524
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.Jenisej Krasnojarsk770017:321
4.FK Orenburg861116:819
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II82158:147
20.Rotor Volgograd52038:76
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Sibir Novosibirsk84227:614
4.Křídla Sovětů Samara741212:613
5.Šinnik Jaroslavl841310:713
6.Dinamo Petrohrad64117:513
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Rotor Volgograd1115511:178
13.FK Chimki72148:147
14.Luč-Energija Vladivostok92167:177
15.Fakel Voroněž101365:176
16.Olimpijec Nižnij Novgorod71247:115
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen61143:84
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
17.01. Burlak zakotví v Samaře
Taras Burlak nehrál důležitou roli v dalších plánech Rubinu Kazaň a z klubu odchází, ruský obránce zamířil zdarma do Samary. (sport-express.ru)
11.01. Ciupercă novou akvizicí Rostova
Valeriu Ciupercă odchází z druholigové Baltiky a může se těšit na ruskou nejvyšší soutěž, moldavský záložník zamířil zdarma do Rostova. (sport-express.ru)
01.01. Georgiev pověsil kopačky na hřebík
Blagoj Georgiev minulý týden oslavil 37. narozeniny a jako dodatečný dárek si nadělil hřebík, na který pověsil kopačky. Bulharský záložník během kariéry hrával za Alavés, Amkar Perm nebo Těrek Groznyj, naposledy hájil barvy druholigového ruského Orenburgu. (sport-express.ru)
22.08.2017 Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07.2017 Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07.2017 Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Luč-Energija - FK Tjumen
4:2
24.11.
Zenit II - Spartak Moskva II
1:1
25.11.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
1:1
25.11.
Olimpijec NN - Dinamo Petrohrad
2:2
25.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
25.11.
Křídla Sovětů - Jaroslavl
3:3
25.11.
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:2
25.11.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
25.11.
Fakel Voroněž - FK Tambov
1:2
25.11.
Kubaň Krasnodar - Sibir Nov.
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Baltika K. - Zenit Petrohrad II
info
04.03.?
Dinamo Petrohrad - Křídla Sov.
info
04.03.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
04.03.?
FK Orenburg - Kubaň Krasnodar
info
04.03.?
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
info
04.03.?
Sibir Novosibirsk - Luč-Energija
info
04.03.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
04.03.?
Rotor Volgograd - FK Tambov
info
04.03.?
FK Tjumen - Olimpijec N. Novgorod
info
04.03.?
Volgar Astrachaň - FK Chimki
info
Všechny zápasy