Rusko - FNL 2017/2018

07.10.2017 16:00 CET
17. kolo
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.82 - 3.16 - 4.21
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
09.04.2005Pervyj Divizion 4. kolo
Luč-Energija - Kubaň
1:1
29.07.2005Pervyj Divizion 24. kolo
Kubaň - Luč-Energija
2:1
19.05.2007Premier Liga 10. kolo
Luč-Energija - Kubaň
1:1
22.09.2007Premier Liga 24. kolo
Kubaň - Luč-Energija
0:1
13.04.2010Pervyj Divizion 3. kolo
Luč-Energija - Kubaň
0:1
10.08.2010Pervyj Divizion 23. kolo
Kubaň - Luč-Energija
3:0
16.07.2016FNL 2. kolo
Kubaň - Luč-Energija
1:1
05.11.2016FNL 20. kolo
Luč-Energija - Kubaň
2:1
09.04.2005 4. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Kubaň Krasnodar
1:1
29.07.2005 24. kolo
Kubaň Krasnodar - Luč-Energija Vladivostok
2:1
13.04.2010 3. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Kubaň Krasnodar
0:1
10.08.2010 23. kolo
Kubaň Krasnodar - Luč-Energija Vladivostok
3:0
16.07.2016 2. kolo
Kubaň Krasnodar - Luč-Energija Vladivostok
1:1
05.11.2016 20. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Kubaň Krasnodar
2:1
Kubaň Krasnodar - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Tambov - Kubaň
2:1
23.08.2017Kubok Rossiji32F
FK Armavir - Kubaň
0:1p
27.08.2017FNL 10. kolo
Kubaň - Spartak M. II
2:3
02.09.2017FNL 11. kolo
Baltika K. - Kubaň
5:1
06.09.2017FNL 12. kolo
Kubaň - Krasnojar.
1:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Zenit II - Kubaň
3:3
16.09.2017FNL 14. kolo
Kubaň - Fakel Voroněž
2:2
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Kubaň - Spartak Moskva
0:2
24.09.2017FNL 15. kolo
Rotor Volgograd - Kubaň
2:1
30.09.2017FNL 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň
0:1
09.08.2017 7. kolo
Sibir Novosibirsk - Kubaň Krasnodar
2:0
13.08.2017 8. kolo
Kubaň Krasnodar - FK Orenburg
4:1
19.08.2017 9. kolo
FK Tambov - Kubaň Krasnodar
2:1
27.08.2017 10. kolo
Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva II
2:3
02.09.2017 11. kolo
Baltika Kaliningrad - Kubaň Krasnodar
5:1
06.09.2017 12. kolo
Kubaň Krasnodar - Jenisej Krasnojarsk
1:1
10.09.2017 13. kolo
Zenit Petrohrad II - Kubaň Krasnodar
3:3
16.09.2017 14. kolo
Kubaň Krasnodar - Fakel Voroněž
2:2
24.09.2017 15. kolo
Rotor Volgograd - Kubaň Krasnodar
2:1
30.09.2017 16. kolo
Avangard Kursk - Kubaň Krasnodar
0:1
Luč-Energija Vladivostok - poslední zápasy
19.08.2017FNL 9. kolo
FK Orenburg - Luč-Energ.
2:0
24.08.2017Kubok Rossiji32F
Komsomolsk - Luč-Energ.
0:1p
27.08.2017FNL 10. kolo
Luč-Energija - FK Tambov
0:0
02.09.2017FNL 11. kolo
Spartak II - Luč-Energ.
1:3
06.09.2017FNL 12. kolo
Baltika K. - Luč-Energ.
2:1
10.09.2017FNL 13. kolo
Krasnojar. - Luč-Energ.
4:0
16.09.2017FNL 14. kolo
Luč-Energija - Zenit II
1:1
20.09.2017Kubok Rossiji16F
Luč-Energija - Anži Mch
2:0
24.09.2017FNL 15. kolo
Luč-Energija - Fakel
0:0
30.09.2017FNL 16. kolo
Luč-Energ. - Rotor Vol.
1:1
09.08.2017 7. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija Vladivostok
1:2
14.08.2017 8. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Sibir Novosibirsk
0:2
19.08.2017 9. kolo
FK Orenburg - Luč-Energija Vladivostok
2:0
27.08.2017 10. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Tambov
0:0
02.09.2017 11. kolo
Spartak Moskva II - Luč-Energija Vladivostok
1:3
06.09.2017 12. kolo
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija Vladivostok
2:1
10.09.2017 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Luč-Energija Vladivostok
4:0
16.09.2017 14. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Zenit Petrohrad II
1:1
24.09.2017 15. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Fakel Voroněž
0:0
30.09.2017 16. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Rotor Volgograd
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk17132237:1441
2.Křídla Sovětů Samara16121326:737
3.FK Orenburg17102523:1732
4.Dinamo Petrohrad1794424:1831
5.FK Tambov1793526:1630
6.Šinnik Jaroslavl1792623:1729
7.Baltika Kaliningrad1683519:1727
8.Sibir Novosibirsk1775518:1426
9.Spartak Moskva II1782726:2626
10.Volgar Astrachaň1674520:1625
11.Avangard Kursk1747616:2219
12.FK Chimki1753916:2418
13.Kubaň Krasnodar1645724:2917
14.Zenit Petrohrad II1644821:2516
15.Olimpijec Nižnij Novgorod1744916:2416
16.FK Tjumen1736817:2315
17.Tom Tomsk1643914:2615
18.Rotor Volgograd1735920:2614
19.Luč-Energija Vladivostok1635813:2314
20.Fakel Voroněž1634911:2613
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov981022:625
2.Křídla Sovětů Samara980114:124
3.FK Orenburg971119:822
4.Jenisej Krasnojarsk770017:321
5.Volgar Astrachaň952212:617
6.Dinamo Petrohrad1052316:1217
7.Baltika Kaliningrad842212:914
8.Zenit Petrohrad II741213:813
9.Šinnik Jaroslavl841311:913
10.Sibir Novosibirsk933311:812
11.Tom Tomsk1033411:1512
12.FK Tjumen1025314:1211
13.FK Chimki103258:1011
14.Avangard Kursk82427:910
15.Kubaň Krasnodar622210:88
16.Olimpijec Nižnij Novgorod92257:128
17.Luč-Energija Vladivostok71426:67
18.Fakel Voroněž62136:97
19.Spartak Moskva II92169:167
20.Rotor Volgograd62049:96
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1062220:1120
2.Spartak Moskva II861117:1019
3.Šinnik Jaroslavl951312:816
4.Dinamo Petrohrad74218:614
5.Sibir Novosibirsk84227:614
6.Křídla Sovětů Samara741212:613
7.Baltika Kaliningrad84137:813
8.FK Orenburg83144:910
9.Avangard Kursk92349:139
10.Kubaň Krasnodar1023514:219
11.Volgar Astrachaň72238:108
12.Olimpijec Nižnij Novgorod82249:128
13.Rotor Volgograd1115511:178
14.FK Chimki72148:147
15.Luč-Energija Vladivostok92167:177
16.Fakel Voroněž101365:176
17.FK Tambov81254:105
18.FK Tjumen71153:114
19.Tom Tomsk61053:113
20.Zenit Petrohrad II90368:173
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.10.
Sibir Novosibirsk - FK Orenburg
0:1
14.10.
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
1:0
14.10.
Dinamo Petrohrad - Spartak M. II
2:2
14.10.
Křídla Sov. - Rotor Volgograd
1:1
14.10.
Olimpijec NN - Kubaň Krasnodar
0:3
14.10.
Šinnik Jaroslavl - Baltika K.
1:0
14.10.
FK Tjumen - FK Tambov
3:1
14.10.
Avangard Kursk - Luč-Energija
1:2
14.10.
Volgar Astrachaň - Krasnojar.
1:2
14.10.
FK Chimki - Zenit Petrohrad II
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.10.?
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
info
21.10.?
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
info
21.10.?
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
21.10.?
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
info
21.10.?
Luč-Energija - Olimpijec NN
info
21.10.?
FK Orenburg - Avangard Kursk
info
21.10.?
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
21.10.?
Spartak Moskva II - FK Tjumen
info
21.10.?
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
info
21.10.?
Zenit II - Volgar Astrachaň
info
Všechny zápasy