Rusko - FNL 2017/2018

13.08.2017 16:00 CET
8. kolo

Avangard Kursk   -   Jenisej Krasnojarsk

0 : 4 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.80 - 2.95 - 2.00
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
18.05.2006Pervyj Divizion 12. kolo
Krasnojar. - Avangard Kursk
1:3
06.09.2006Pervyj Divizion 32. kolo
Avangard Kursk - Krasnojar.
1:1
18.05.2006 12. kolo
Metallurg Krasnojarsk - Avangard Kursk
1:3
06.09.2006 32. kolo
Avangard Kursk - Metallurg Krasnojarsk
1:1
Avangard Kursk - poslední zápasy
03.11.2010Pervyj Divizion 39. kolo
Kursk - Luč-Energija
1:2
06.11.2010Pervyj Divizion 40. kolo
Kursk - Chabarovsk
1:5
31.08.2013Kubok Rossiji32F
Kursk - Dzeržinsk
1:2
08.07.2017FNL 1. kolo
Olimpijec NN - Kursk
2:2
15.07.2017FNL 2. kolo
Kursk - FK Tambov
2:1
22.07.2017FNL 3. kolo
Křídla Sov. - Kursk
1:0
26.07.2017FNL 4. kolo
Kursk - Spartak M. II
1:1
30.07.2017FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Kursk
2:1
05.08.2017FNL 6. kolo
Kursk - Baltika K.
1:1
09.08.2017FNL 7. kolo
FK Chimki - Kursk
1:1
27.10.2010 38. kolo
Avangard Kursk - Saljut Belgorod
2:0
03.11.2010 39. kolo
Avangard Kursk - Luč-Energija Vladivostok
1:2
06.11.2010 40. kolo
Avangard Kursk - SKA-Energija Chabarovsk
1:5
08.07.2017 1. kolo
Olimpijec Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
2:2
15.07.2017 2. kolo
Avangard Kursk - FK Tambov
2:1
22.07.2017 3. kolo
Křídla Sovětů Samara - Avangard Kursk
1:0
26.07.2017 4. kolo
Avangard Kursk - Spartak Moskva II
1:1
30.07.2017 5. kolo
Tom Tomsk - Avangard Kursk
2:1
05.08.2017 6. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
1:1
09.08.2017 7. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
1:1
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
20.05.2017FNL 38. kolo
Neftechimik - Krasnojar.
0:2
25.05.2017Baráž o Premier Ligu1.z
Krasnojar. - Arsenal Tula
2:1
28.05.2017Baráž o Premier Ligu2.z
Arsenal Tula - Krasnojar.
1:0
08.07.2017FNL 1. kolo
Dinamo P. - Krasnojar.
2:1
15.07.2017FNL 2. kolo
Krasnojar. - FK Tjumen
3:1
22.07.2017FNL 3. kolo
Sibir Nov. - Krasnojar.
0:1
26.07.2017FNL 4. kolo
Krasnojar. - FK Orenburg
2:0
30.07.2017FNL 5. kolo
FK Tambov - Krasnojar.
5:0
05.08.2017FNL 6. kolo
Spartak II - Krasnojar.
1:2
09.08.2017FNL 7. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:5
10.05.2017 36. kolo
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
4:2
14.05.2017 37. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Tjumen
1:0
20.05.2017 38. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
0:2
08.07.2017 1. kolo
Dinamo Petrohrad - Jenisej Krasnojarsk
2:1
15.07.2017 2. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Tjumen
3:1
22.07.2017 3. kolo
Sibir Novosibirsk - Jenisej Krasnojarsk
0:1
26.07.2017 4. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Orenburg
2:0
30.07.2017 5. kolo
FK Tambov - Jenisej Krasnojarsk
5:0
05.08.2017 6. kolo
Spartak Moskva II - Jenisej Krasnojarsk
1:2
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Křídla Sovětů Samara75119:316
2.Dinamo Petrohrad751112:816
3.Jenisej Krasnojarsk750214:915
4.Šinnik Jaroslavl842214:1014
5.Baltika Kaliningrad74219:714
6.Volgar Astrachaň741210:513
7.FK Tambov740312:712
8.Tom Tomsk840410:1512
9.Sibir Novosibirsk731310:610
10.FK Chimki73138:610
11.FK Orenburg73136:710
12.Spartak Moskva II73138:1010
13.Kubaň Krasnodar72238:108
14.Olimpijec Nižnij Novgorod82248:118
15.Avangard Kursk71428:97
16.Luč-Energija Vladivostok72147:107
17.FK Tjumen81349:136
18.Rotor Volgograd71249:135
19.Fakel Voroněž71243:105
20.Zenit Petrohrad II71156:114
 TýmZVRPSB
1.Volgar Astrachaň43107:110
2.Dinamo Petrohrad53119:710
3.FK Tambov33009:09
4.Křídla Sovětů Samara43014:19
5.Tom Tomsk63039:129
6.FK Chimki42116:37
7.Šinnik Jaroslavl42118:67
8.FK Orenburg42115:47
9.Sibir Novosibirsk42027:36
10.Jenisej Krasnojarsk22005:16
11.Spartak Moskva II42025:56
12.Avangard Kursk31204:35
13.Olimpijec Nižnij Novgorod51224:55
14.Fakel Voroněž31113:34
15.Baltika Kaliningrad31113:54
16.Luč-Energija Vladivostok21014:23
17.Kubaň Krasnodar21011:13
18.Zenit Petrohrad II31022:33
19.FK Tjumen50326:83
20.Rotor Volgograd20022:40
 TýmZVRPSB
1.Baltika Kaliningrad43106:210
2.Jenisej Krasnojarsk53029:89
3.Křídla Sovětů Samara32105:27
4.Šinnik Jaroslavl42116:47
5.Dinamo Petrohrad22003:16
6.Rotor Volgograd51227:95
 Kubaň Krasnodar51227:95
8.Sibir Novosibirsk31113:34
9.Spartak Moskva II31113:54
10.Luč-Energija Vladivostok51133:84
11.Volgar Astrachaň31023:43
12.FK Chimki31022:33
13.Olimpijec Nižnij Novgorod31024:63
14.FK Tjumen31023:53
15.FK Orenburg31021:33
 Tom Tomsk21011:33
17.FK Tambov41033:73
18.Avangard Kursk40224:62
19.Zenit Petrohrad II40134:81
20.Fakel Voroněž40130:71
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
22.08. Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07. Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07. Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
09.07. Milevskyj bude nastupovat za Dinamo Brest
Dinamo Brest posílil Artem Milevskyj. Ten se do běloruského mužstva stěhuje z Tosna, načež podepsal kontrakt do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
07.07. Pucko bude pomáhat Chabarovsku
Chabarovsk se nedostal do ruské nejvyšší soutěže, což tak bude mít za cíl během nadcházející sezóny. Pomoci mu k tomu má i Aleksandr Pucko, jenž přišel na roční hostování z Ufy. (transfermarkt.de)
02.07. Polujachtov novou posilou Machačkaly
Vladimir Polujachtov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg hrát ruskou nejvyšší soutěž. 27letý obránce odešel zdarma do Machačkaly, s nímž podepsal jednoletou smlouvu s opcí na druhou sezonu. (sport-express.ru)
19.06. Mamtov si zahraje první ligu
Z druholigového ruského Tjumenu se po vydařené 23gólové sezoně stěhuje do ruské Premier ligy kanonýr Chasan Mamtov, který posílil Anži. Ten si tak nejvyšší soutěž zahraje poprvé, ve 33 letech. (sport-express.ru)
12.06. Čerenčikov odchází z Permu
Amkar Perm po dlouhých 15,5 letech opouští Ivan Čerenčikov. Zkušený obránce bude od nadcházející sezóny hrát za druholigovou Baltiku Kaliningrad. (transfermarkt.de)
11.06. FK Čita si druhou ruskou ligu nezahraje
Celek FK Čita sice opanoval ruskou východní ligu, do druhé nejvyšší soutěže však přesto nepostoupí. Skromný klub na takový pokrok nemá finance. (sport-express.ru)
04.06. Tosno získalo Dudjeva a Melkadzeho
Hned dvě posily hlásí Tosno. Nováčka ruské nejvyšší soutěže posílili obránce Aslan Dudjev z Anži Machačkala a Georgij Melkadze, jenž dorazil na hostování ze Spartaku Moskva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Luč-Energija - FK Tjumen
4:2
24.11.
Zenit II - Spartak Moskva II
1:1
25.11.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
1:1
25.11.
Olimpijec NN - Dinamo Petrohrad
2:2
25.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
25.11.
Křídla Sovětů - Jaroslavl
3:3
25.11.
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:2
25.11.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
25.11.
Fakel Voroněž - FK Tambov
1:2
25.11.
Kubaň Krasnodar - Sibir Nov.
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Baltika K. - Zenit Petrohrad II
info
04.03.?
Dinamo Petrohrad - Křídla Sov.
info
04.03.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
04.03.?
FK Orenburg - Kubaň Krasnodar
info
04.03.?
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
info
04.03.?
Sibir Novosibirsk - Luč-Energija
info
04.03.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
04.03.?
Rotor Volgograd - FK Tambov
info
04.03.?
FK Tjumen - Olimpijec N. Novgorod
info
04.03.?
Volgar Astrachaň - FK Chimki
info
Všechny zápasy