06.02.202219:00

Leicester letos FA Cup neobhájí

Další cenný skalp prvoligového soupeře registruje druholigový Nottingham Forest. Ten si nejprve vyšlápl na Arsenal a nyní do osmifinále nepustil ani obhájce trofeje z Leicesteru. Doma ho přitom rozstřílel 4:1.

Sotonu se zranili Lyanco a Broja

Lyanco a Armando Broja ze Southamptonu vinou zranění nedohráli včerejší zápas FA Cupu proti Coventry City (2:1 po prodloužení). Prvně jmenovaný ještě v prvním poločase střídal se zraněným stehenním svalem, zatímco jeho spoluhráč si po nástupu z lavičky stěžoval na problémy s kolenem.

skysports.com
05.02.202220:16

Wolves a Brentford končí v FA Cupu

V soubojích s celky z nižších soutěží sice měli účastníci Premier League v sobotu odpoledne stoprocentní bilanci, dva ovšem přesto z FA Cupu vypadli po vzájemných soubojích. Brentford jednoznačně prohrál v Goodison Parku, Wolves doma nestačili na Norwich. Večer se střetně ještě Tottenham s Brightonem.

05.02.202216:08

Chelsea i West Ham po obratu postupují

Velké problémy měly s postupem do osmifinále FA Cupu Chelsea i West Ham. Blues proti účastníkovi League One Plymouthu rozhodli až v prodloužení, kdy je podržela i soupeřem neproměněná penalta, Hammers na hřišti Kidderminsteru z páté ligy srovnali až v nastavení druhé půle a v samotném závěru prodloužení vstřelili vítězný gól.

04.02.202223:55

Man Utd vypadl z FA Cupu na penalty

Manchester United v letošní sezoně končí v FA Cupu už ve 4. kole. Může za to nešťastný penaltový rozstřel s Middlesbrough, kdy stačilo jediné zaváhání v osmé sérii a dál jde zcela neomylný druholigový outsider.

04.02.202221:11

Gabriel Jesus s otazníkem

Manchester City možná zítra v FA Cupu bude muset postrádat brazilského útočníka Gabriela Jesuse, který se dle Pepa Guardioly z reprezentování své vlasti vrátil s "mírnými obtíži".

bbc.com
04.02.202212:30

Norwich i nadále bez Krula

Tim Krul zůstává na marodce Norwiche City. Nizozemský brankář laboruje se zraněným ramenem a vynechá ještě minimálně tři nadcházející soutěžní duely "Kanárků".

vi.nl
11.01.202213:48

Norwich bude postrádat Gilmoura

Billy Gilmour na několik týdnů vypadne ze sestavy Norwiche City. Kmenový záložník Chelsea se zotavuje ze zranění kotníku, kvůli čemuž vynechal již zápas FA Cupu s Charltonem Athletic (1:0).

Norwich s novými zraněnými

Norwich dnes na Charltonu nemohl pro utkání FA Cupu počítat se dvěma nově zraněnými hráči - chyběli Todd Cantwell i Billy Gilmour.

theathletic.com
09.01.202222:03

Arsenal s dalšími případy covidu

Arsenal dnes vypadl z FA Cupu a na vině byly četné nové absence. Emile Smith Rowe a Takehiro Tomiyasu nemohli hrát kvůli zraněním, Granit Xhaka a Folarin Balogun zase kvůli pozitivním testům na covid.

arsenal.com
09.01.202221:43

Bamford měl dnes hrát, ale nemohl

Patrick Bamford měl dnes nastoupit proti West Hamu v FA Cupu, jeho život však nadále ztěžují zdravotní problémy. Podle Marcela Bielsy se jedná o potíže v oblasti kyčle.

09.01.202219:57

Gordon druhým nejmladším střelcem Reds

Liverpool ve 3. kola FA Cupu naplnil roli favorita proti Shrewsbury Town (4:1), přičemž skóre otevřel Kaide Gordon. Pro talentovaného křídelníka to byl první gól za Reds a ve věku 17 let a 96 dnů se stal historicky druhým nejmladším střelcem Liverpoolu za Benjaminem Woodburnem, jenž se prosadil o 51 dnů dříve.

09.01.202212:35

Klopp se vrátí na lavičku Liverpoolu

Jürgen Klopp by se dnes měl vrátit na lavičku Liverpoolu. Anglický klub čeká pohárový zápas proti Shrewsbury, německý kouč je v pořádku po nákaze koronavirem a byl propuštěn z karantény.

dailymail.co.uk
06.01.202213:46

Guardiola má koronavirus

Manchester City v pátečním zápase 3. kola FA Cupu proti Swindonu Town nepovede Pep Guardiola. Španělský manažer byl spolu s asistentem Juanmem Lillem pozitivně testován na koronavirus.