Bělorusko v závěru zápasu rozhodlo o výhře nad Islandem

Úvodní duel mistrovství Evropy do 21 let mezi Islandem a Běloruskem dlouhou dobu nudil, poslední třicetiminutovka ovšem divákům vše vynahradila. Z vítězství se nakonec radovali fotbalisté z východu Evropy.

Nováček z Islandu se na úvod popere s "21" Běloruska

Možná, že se účast Běloruska s Islandem na Mistrovství Evropy do jedenadvaceti let zdá být poněkud podivná. Už jen proto, že družstva dospělých obou těchto zemí dosud na žádné úrovni díru do světa neudělaly. Oba aktéři však teď přesto budou mít v papírově slabší skupině A postupové vyhlídky.

Lvíčata zakončila povedenou kvalifikaci výhrou nad Islandem

Těch much je tam stále dost a dost, přesto konečná vizitka české reprezentace do jedenadvaceti let může hřát u srdce. V celém kvalifikačním cyklu totiž lvíčata ani jednou neztratila všechny body a v půlce října tak půjde do baráže coby nasazený tým. Dnešní celkem přesvědčivá výhra nad Islandem tento fakt jenom stvrdila.

Jednadvacítka chce proti Islandu stvrdit vítězství ve skupině

Čeští fotbalisté do 21 let zakončí v úterý v Jablonci proti Islandu své vystoupení v základní skupině kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. I když už mají od srpna jistotu baráže, půjde jim proti severskému soupeři o dost. Mladíci hodlají stvrdit vítězství ve skupině a tím i definitivu nasazení pro baráž.

Jednadvacítka vyhrála v kvalifikaci 2:0 na Islandu

Aktualizováno: Čeští fotbalisté do jednadvaceti let dnes vyhráli v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2:0 na Islandu. Branky vstřelili v 59. minutě Rabušic a v 79. Čelůstka. Zápas byl přitom dlouho vyrovnaný a českým hráčům pomohl k výhře až zlepšený výkon ve druhém poločase.

Jednadvacítka čelí v evropské kvalifikaci první těžké zkoušce

První těžký test absolvují ve středu čeští fotbalisté do 21 let v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2011. Tým "lvíčat" se po červnové drtivé výhře 8:0 nad outsiderem ze San Marina znovu představí na půdě soupeře, ale na chladném Islandu jej čeká nepoměrně těžší úkol než v malém jihoevropském státečku.