13.05.2012 13:30 CET
1 : 1
(1:1)

Křídla Sovětů Samara - Těrek Groznyj 1:1

V posledním kole ruské Premier Ligy nedokázaly Křídla Sovětů porazit Těrek Groznyj. Utkání obou týmů, které si tímto výsledkem zajistily udržení mezi elitou, skončilo 1:1.

Defenzíva Křídel Sovětů působila v prvním poločase velmi nervózním dojmem, z čehož šikovní ofenzivní hráči několikrát těžili. Po jednom z útoků Těreku Georgijev krásnou střelou rozvlnil síť - 0:1.

Domácí Křídla Sovětů odpověděly ve 13. minutě, kdy přihrávku Svežova z levého křídla zpracoval Hlebo pro Kornilenka a kanonýr Samary vyrovnal - 1:1. Po změně stran byla blíže vítězství domácí Samara, ale své momenty neproměnila, a tak skončilo utkání remízou.

Autor: David Kubáň / championat.ru