Aljaksandr Hleb (Křídla Sovětů Samara)

Celé jméno:Aljaksandr Hleb
Národnost: Bělorusko
Datum narození:01.05.1981
Výška:178 cmVáha:69 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:11
Klub:Křídla Sovětů Samara (RUS)
Aktuální statistiky v klubu Křídla Sovětů Samara (RUS)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier Liga 2016/201732020000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Bělorusko4838003100410
Bělorusko "21"32281000001
Reprezentační kariéra hráče
 

Běloruský záložník Hleb se upsal tureckému Konyasporu

Aljaksandr Hleb po roce a půl opouští BATE Borisov a vydává se na další zahraniční štaci. Zkušený běloruský záložník se dohodl na angažmá v Konyasporu, v tureckém klubu dnes absolvoval zdravotní prohlídku a poté s ním podepsal smlouvu do konce sezóny s opcí na další rok...  
05.01.2014 | Aktuality | 53 komentářů
 

Hleb se po dvanácti letech vrací do Borisova

Jednatřicetiletý fotbalista Aleksandr Hleb bude hrát za BATE Borisov. Běloruský záložník, který působil i v Arsenalu nebo Barceloně, se do prvního klubu své profesionální kariéry vrací po dvanácti letech.  
27.07.2012 | Aktuality | 92 komentářů
 

Hleb podepsal smlouvu se Samarou

Aljaksandr Hleb, který se nedávno dohodl na ukončení smlouvy v Barceloně, si našel nové angažmá. Běloruský záložník podepsal kontrakt do konce sezony se Samarou. Ta bojuje v ruské lize o udržení.  
17.02.2012 | Aktuality | 120 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.03. Hleb si poranil vazy v kotníku
Nadcházející reprezentační pauza se nebude týkat Aljaksandra Hleba, běloruský záložník působící v ruské Samaře má zraněné vazy v kotníku a ještě v průběhu dnešního dne se dozví verdikt ohledně délky absence a způsobu léčby. (sport-express.ru)
15.02. Hleb se oficiálně vrátil do Samary
Dres Křídel Sovětů ze Samary bude opět oblékat běloruský ofenzivní záložník Aljaksandr Hleb. Ten se do Samary vrací poprvé od roku 2012, přičemž zatím podepsal smlouvu do konce sezony. (sport-express.ru)
13.02. Hleb krůček od druhého angažmá v Samaře
Aljaksandr Hleb se podruhé v kariéře upíše Samaře, kde je na zdravotní prohlídce. Běloruský záložník v minulosti hrával i za Arsenal, Barcelonu nebo Stuttgart, od lednového odchodu z BATE Borisov je volným hráčem. (lequipe.fr)
23.01. Hleb to možná znovu zkusí v Rusku
Aleksandr Hleb už nějakou dobu působí v rodném Bělorusku, nyní se ale ve 35 letech opětovně spojuje s angažmá na ruské půdě, kde dříve oblékal barvy Samary. Jeho pravděpodobnou destinací bude tentokrát Orenburg. (sport.ru)
21.08.2016 Hleb se podrobil úspěšné operaci
Aljaksandr Hleb absolvoval úspěšnou operaci zlomené lícní kosti. Záložník BATE Borisov si zranění odnesl z utkání Evropské ligy v Astaně, běloruský klub zatím neupřesnil délku absence. (sport-express.ru)
19.08.2016 Hleb má zlomenou lícní kost a přijde o odvetu
BATE Borisov včera prohrál v Astaně 0:2 a má před sebou hodně těžkou odvetu playoff Evropské ligy, v níž mu navíc nepomůže Aljaksandr Hleb. Běloruský záložník a bývalý hráč Arsenalu či Barcelony čtvrteční utkání nedohrál, v první půli inkasoval úder do hlavy a utrpěl zlomeninu lícní kosti, která si vyžádá operaci. (sport-express.ru)
23.07.2016 Hleb se znovu vrátil do BATE Borisov
BATE Borisov znovu může počítat se službami Aljaksandra Hleba. Ten se do mateřského celtu tentokráte vrátil z tureckého Gençlerbirliği a podepsal blíže neupřesněný kontrakt. (lequipe.fr)
06.01.2016 Hleb na cestě do Izraele?
Aljaksandr Hleb v minulosti hrával za Stuttgart, Arsenal nebo Barcelonu a jeho další kroky by mohly směřovat do Izraele. Zkušený běloruský záložník je na soupisce BATE Borisov, o jeho služby se pak zajímá lídr izraelské nejvyšší soutěže Hapoel Beer-Sheva. (sport-express.ru)
09.08.2015 Hleb se znovu vrací do BATE Borisov
BATE Borisov se může opětovně spoléhat na Aljaksandra Hleba. Odchovanec běloruského celku se vrací po působení v tureckém Genclerbirligi a zatím se dohodl na smlouvě do konce tohoto roku. (transfermarkt.de)
02.02.2015 Hleb bude hrát za Gençlerbirliği
Jenom několik hodin byl bez angažmá Aljaksandr Hleb. Běloruský záložník se odpoledne vyvázal ze smlouvy v Konyasporu, o několik hodin později se pak jako volný hráč upsal konkurenčnímu Gençlerbirliği. (lequipe.fr)
Další expres zprávy