Celé jméno:Aljaksandr Hleb
Národnost: Bělorusko
Datum narození:01.05.1981
Výška:178 cmVáha:69 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:BATE Borisov (BLR)
Aktuální statistiky v klubu BATE Borisov (BLR)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Bělorusko4838003100410
Bělorusko "21"32281000001
Reprezentační kariéra hráče
 

Hleb pokračuje v kariéře, znovu bude hrát za BATE

Aljaksandr Hleb si devět měsíců odpočinul a v průběhu této doby našel motivaci, aby pokračoval v kariéře. Zkušený běloruský záložník se opět vrací domů, už popáté se upsal BATE Borisov. Někdejší hráč Arsenalu či Barcelony byl bez angažmá od vypršení kontraktu v Samaře...  
22.03. | Aktuality | 28 komentářů
 

Hleb si chce odpočinout, až poté se rozhodne, zda bude nadále hrát

Až nadcházející týdny přinesou odpověď na otázku, zda bude v aktivní kariéře pokračovat Aljaksandr Hleb. Běloruský záložník před měsícem a půl oslavil své 36. narozeniny a koncem června mu vyprší smlouva v ruské Samaře, rozhodnutí o další budoucnosti pak padne po dovolené...  
12.06.2017 | Aktuality | 34 komentářů
 

Běloruský záložník Hleb se upsal tureckému Konyasporu

Aljaksandr Hleb po roce a půl opouští BATE Borisov a vydává se na další zahraniční štaci. Zkušený běloruský záložník se dohodl na angažmá v Konyasporu, v tureckém klubu dnes absolvoval zdravotní prohlídku a poté s ním podepsal smlouvu do konce sezóny s opcí na další rok...  
05.01.2014 | Aktuality | 53 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
22.03. Hleb zpět do BATE Borisov?
Aljaksandr Hleb by mohl znovu obléknout dres BATE Borisov, který o něho má zájem. Zkušený běloruský záložník v průběhu kariéry hrával za Arsenal nebo Stuttgart a naposledy působil v ruské Samaře, od konce loňské sezony je bez angažmá. (sport-express.ru)
22.05.2017 Hleb na odchodu ze Samary
Aljaksandr Hleb si bude znovu hledat nové angažmá. Běloruský záložník se začátkem února upsal Samaře a smlouva mu běží jenom do konce sezony. Ani jedna strana nejeví zájem o prodloužení spolupráce, to je ještě méně pravděpodobné díky tomu, že klub spadl z nejvyšší soutěže. (sport-express.ru)
21.03.2017 Hleb si poranil vazy v kotníku
Nadcházející reprezentační pauza se nebude týkat Aljaksandra Hleba, běloruský záložník působící v ruské Samaře má zraněné vazy v kotníku a ještě v průběhu dnešního dne se dozví verdikt ohledně délky absence a způsobu léčby. (sport-express.ru)
15.02.2017 Hleb se oficiálně vrátil do Samary
Dres Křídel Sovětů ze Samary bude opět oblékat běloruský ofenzivní záložník Aljaksandr Hleb. Ten se do Samary vrací poprvé od roku 2012, přičemž zatím podepsal smlouvu do konce sezony. (sport-express.ru)
13.02.2017 Hleb krůček od druhého angažmá v Samaře
Aljaksandr Hleb se podruhé v kariéře upíše Samaře, kde je na zdravotní prohlídce. Běloruský záložník v minulosti hrával i za Arsenal, Barcelonu nebo Stuttgart, od lednového odchodu z BATE Borisov je volným hráčem. (lequipe.fr)
23.01.2017 Hleb to možná znovu zkusí v Rusku
Aleksandr Hleb už nějakou dobu působí v rodném Bělorusku, nyní se ale ve 35 letech opětovně spojuje s angažmá na ruské půdě, kde dříve oblékal barvy Samary. Jeho pravděpodobnou destinací bude tentokrát Orenburg. (sport.ru)
21.08.2016 Hleb se podrobil úspěšné operaci
Aljaksandr Hleb absolvoval úspěšnou operaci zlomené lícní kosti. Záložník BATE Borisov si zranění odnesl z utkání Evropské ligy v Astaně, běloruský klub zatím neupřesnil délku absence. (sport-express.ru)
19.08.2016 Hleb má zlomenou lícní kost a přijde o odvetu
BATE Borisov včera prohrál v Astaně 0:2 a má před sebou hodně těžkou odvetu playoff Evropské ligy, v níž mu navíc nepomůže Aljaksandr Hleb. Běloruský záložník a bývalý hráč Arsenalu či Barcelony čtvrteční utkání nedohrál, v první půli inkasoval úder do hlavy a utrpěl zlomeninu lícní kosti, která si vyžádá operaci. (sport-express.ru)
23.07.2016 Hleb se znovu vrátil do BATE Borisov
BATE Borisov znovu může počítat se službami Aljaksandra Hleba. Ten se do mateřského celtu tentokráte vrátil z tureckého Gençlerbirliği a podepsal blíže neupřesněný kontrakt. (lequipe.fr)
06.01.2016 Hleb na cestě do Izraele?
Aljaksandr Hleb v minulosti hrával za Stuttgart, Arsenal nebo Barcelonu a jeho další kroky by mohly směřovat do Izraele. Zkušený běloruský záložník je na soupisce BATE Borisov, o jeho služby se pak zajímá lídr izraelské nejvyšší soutěže Hapoel Beer-Sheva. (sport-express.ru)
Další expres zprávy