06.05.2023 18:00 CET
1 : 1
(1:1)

ViOn v Poprade nezdolal vypadávajúci Tatran

Vypadávajúci Tatran Liptovský Mikuláš ukradol bod Zlatým Moravciam, s ktorými vo ôsmom nadstavbovom kole remizoval 1:1 (1:1).

V 16. minúte dostal vpravo do 16-ky prihrávku Almeida. Zasekol si brániaceho hráča a obaľovačkou prekonal Sváčka - 0:1. Žlté karty v prvom polčase obdržali postupne domáci Václavik a hosťujúci Sloboda, Bednár, Pinte a Suľa. V poslednej minúte úvodného dejstva sa Liptovskému Mikulášu podaril gól do šatne. ViOn zle bránil rohový kop a z dorážky zblízka sa presadil Václavik - 1:1. Do kabín na prestávku tak celky schádzali za nerozhodného stavu.

V 51. minúte zakončoval Diviš a hostia mali šťastie, že neinkasovali. V 52. minúte sa zažltilo Nečasovi. V 53. minúte bol Laura z uhla, no zakončil dobre a Lukáč musel zasiahnuť nohou. V 61. minúte videl kartové napomenutie hráč Tatrana Popović. V 71. minúte po odrazenej lopte pálil z hranice pokutového územia Almeida, a Sváček loptu chytil pri ľavej žrdi. V 75. minúte bol Voško pri lopte skôr ako Bednár, a ViOn od inkasovaného gólu zachránil veľmi dobrý zákrok Lukáča. Liptovský Mikuláš remizoval so Zlatými Moravcami 1:1.

Autor: Dušan Guman / sport.sk