Články

Liberec po roce opouští slovenský záložník Ďubek

Tomáš Ďubek po roce opouští Liberec. Slovenský záložník se vrací do Ružomberoku, odkud vloni v létě na sever Čech přestoupil. Tehdy se Slovanem podepsal tříletou smlouvu.

Ďubek přezul kopačky a 1. gólem nasměroval Liberec k postupu

Liberecký Tomáš Ďubek nebyl v první půli odvety 2. předkola Evropské ligy s Košicemi spokojený se svým výkonem, a proto o pauze přezul kopačky. Tradiční rituál se mu vyplatil, devět minut po pauze totiž otevřel skóre a nasměroval Slovan k výhře 3:0, která stvrdila postup.

Ďubek k vítězné premiéře za Liberec přispěl vybojovanou penaltou

Nová posila libereckých fotbalistů Slovák Tomáš Ďubek se hned v prvním soutěžním zápase sezony dostal do základní sestavy a mohl si užít vítěznou premiéru. K výhře 1:0 v úvodním utkání 2. předkola Evropské ligy v Košicích navíc sám výrazně přispěl, když v 83. minutě vybojoval penaltu, z níž rozhodl Marek Jarolím.