Dynamo Kyjev (Ukrajina)

Po takovém zápase nemám koho pochválit, řekl trenér Dynama

V úvodu se zdálo, že trenér Dynama Kyjev Alexandr Chackević bude mít důvod ke spokojenosti, ovšem poté, co jeho svěřenci neudrželi dvoubrankové vedení a v Jablonci v duelu Evropské ligy jen remizovali 2:2, byl spíše naštvaný.
05.10. | Aktuality | 3 komentáře

Jablonec se oklepal z úvodu a proti silnému Dynamu uhrál remízu

Zpočátku to vypadalo na ostudu a blamáž, nakonec se však Jablonci podařilo uhrát cennou remízu proti silnému soupeři. Kyjevské Dynamo vedlo již po patnácti minutách o dvě branky. Domácí snížili ještě do přestávky a po změně stran zařídil dělbu bodů Trávník.
04.10. | Komentáře a souhrny | 219 komentářů

Jablonec proti Dynamu Kyjev zkusí vylepšit bilanci s Ukrajinou

Jablonečtí reprezentanti po úvodní smolné prohře v Rennes přivítají v Evropské lize doma Dynamo Kyjev a pokusí se napravit reputaci českého fotbalu v konfrontaci s ukrajinským. Kyjevský celek totiž v srpnu vyřadil v předkole Ligy mistrů pražskou Slavii, národní tým pak navíc v září prohrál v Lize národů doma s Ukrajinou 1:2.
03.10. | Previews | 219 komentářů

Dynamo Kyjev - FC Astana 2:2

Dynamo bylo v tomto souboji mírným favoritem, jenže úvodní zápas základní skupiny Evropské ligy mu nevyšel úplně podle představ, hned dvakrát ztratilo průběžné vedení, přitom napodruhé o něj přišlo až v páté minutě nastavení druhé půle. Astana bere bod rozhodně všemi deseti. Získala zkrátka dobrý příslib do budoucna.
21.09. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Dynamo Kyjev - FC Astana

Dynamo Kyjev začne skupinovou fázi Evropské ligy doma na stadionu Olimpijskyj proti Astaně. Svěřenci trenéra Alexandra Chackeviče chtějí dát zapomenout na vyřazení z Ligy mistrů i herní trápení z domácí soutěže. S Astanou se utkají vůbec poprvé v historii.
19.09. | Previews | 5 komentářů

UEFA podle Tvrdíka zamítla protest Slavie po Kyjevu

Evropská fotbalová unie UEFA zamítla protest pražské Slavie, který vršovický klub podal po úterní porážce 0:2 v odvetě 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev a vyřazení z kvalifikace prestižní soutěže. Na sociální síti o tom informoval šéf červenobílých Jaroslav Tvrdík.
17.08. | Aktuality | 69 komentářů

Slavia podle iDnes.cz podala po zápase v Kyjevě protest k UEFA

Slavia Praha podala podle iDnes.cz po porážce 0:2 v úterní odvetě 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev a vyřazení z kvalifikace prestižní soutěže protest k disciplinární komisi UEFA. Pražané si stěžují na výkon polských rozhodčích v čele s Danielem Stefanským a nelíbí se jim ani výroky místopředsedy UEFA Hrihorije Surkise, který je bratrem šéfa ukrajinského klubu.
16.08. | Aktuality | 239 komentářů

Sport.ua: Dynamo v zápase se Slavií vytěžilo z minima maximum

Kyjevské Dynamo dokázalo překonat první překážku na cestě do skupinové fáze Ligy mistrů, i když nikoli bez problémů a nebezpečných situací. Napsal to ukrajinský server Sport.ua v komentáři k úternímu zápasu Slavie ve 3. předkole Ligy mistrů, který pražský celek prohrál 0:2.
15.08. | Aktuality | 40 komentářů

Slavia podlehla Dynamu Kyjev a zahraje si Evropskou ligu

Sen o Lize mistrů se pro hráče i příznivce Slavie po roce znovu rozplynul. Svěřenci Jindřicha Trpišovského na olympijském stadionu v Kyjevě nevstřelili žádný gól, naopak dva inkasovali a na podzim si zahrají pouze Evropskou ligu. O vítězství Dynama Kyjev rozhodli Verbić a Besjedin.
14.08. | Komentáře a souhrny | 1129 komentářů

Dynamo bude podle trenéra v odvetě štípat jako vosy v Praze

Hráči Dynama Kyjev si po remíze 1:1 v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů na hřišti Slavie Praha stěžovali na vosy, které mimo jiné bodly brankáře Denyse Bojka a trenéra Alexandra Chackeviče. Běloruský kouč ukrajinského vicemistra věří, že jeho svěřenci budou v úterní domácí odvetě pro vršovického soupeře stejně nepříjemní jako otravný hmyz.
13.08. | Aktuality | 16 komentářů
04.10. Jablonec vybojoval remízu s Dynamem
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Jablonec - Dynamo Kyjev 2:2 (33. Hovorka, 81. Trávník - 8. Cyhankov, 14. Harmaš).
04.10. Jablonec o poločase prohrává s Dynamem
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Jablonec - Dynamo Kyjev 1:2 (33. Hovorka - 8. Cyhankov, 14. Harmaš).
31.08. Duelund novou akvizicí Dynama Kyjev
Mikkel Duelund opustil FC Midtjylland a zamířil na Ukrajinu, mladý křídelník posílil Dynamo Kyjev. (lequipe.fr)
29.08. V Kyjevě zadrželi devět fanoušků
Celkem devět lidí bylo zadrženo v Kyjevě, kde se před zápasem Ajaxu s místním Dynamem v kvalifikaci Ligy mistrů servaly oba tábory fanoušků. K potyčce mělo dojít v baru, odkud se pak přenesla na ulici. Tam už jí musela učinit přítrž policie. Na hřišti se radoval z postupu nizozemský klub, který po vítězství 3:1 udržel postupovou bezbrankovou remízu. (lequipe.fr)
19.08. Zambrano odchází hostovat do Basileje
Carlos Zambrano zklamal v Dynamu Kyjev a z ukrajinského klubu odchází - peruánský záložník byl zapůjčen na hostování do Basileje. (transfermarkt.de)
14.08. Slavia nestačila na Dynamo a zahraje si EL
Výsledek dnešního odvetného utkání 3. předkola LM: Dynamo Kyjev - Slavia 2:0 (11. Verbić, 74. Bjesjedin), první zápas 1:1, postupuje Dynamo.
14.08. Slavia o půli prohrává v Kyjevě
Poločasový výsledek dnešního odvetného utkání 3. předkola LM: Dynamo Kyjev - Slavia 1:0 (11. Verbić).
13.08. Odvetu Dynama se Slavií odřídí Stefanski
Hlavním rozhodčím odvety třetího předkola Ligy mistrů mezi Dynamem Kyjev byl jmenován polský sudí Daniel Stefanski. Český celek bude muset na Ukrajině vstřelit minimálně jednu branku, doma uhrál pouze remízu 1:1. (uefa.com)
10.08. Šabanov na hostování do Bordeaux?
Stěhování z Ukrajiny do Francie před sebou možná má Artem Šabanov, obránce Dynama Kyjev by si chtělo vypůjčit Bordeaux. (sport-express.ru)
07.08. Chackević: Výsledek je pro nás velmi dobrý
Dynamo Kyjev v úvodním zápase 3. předkola Ligy mistrů na půdě pražské Slavie remizovalo 1:1 a do odvety si odváží příznivý výsledek. "Tušili jsme, že zápas bude takhle nějak vypadat. Bylo to hodně o bojovnosti, hodně nahoru dolů. Začali jsme velmi dobře, pak jsme dali vedoucí gól, ale bohužel v závěru inkasovali. Ale výsledek je pro nás do odvety velmi dobrý. Brankář Bojko měl trochu problémy, píchla ho vosa," prohlásil po zápase kouč ukrajinského týmu Alexandr Chackević. (ČTK)