Valencia CF Španělsko - Valencia CF - Zprávy

Athletic doma v úvodním semifinále remizoval s Valencií

Athletic doma nad Valencií dlouho vedl a herně se mu dařilo, ale proměnil jen jednu ze svých šancí. A protože Valencii se povedlo po hodině hry srovnat zásluhou dorážky Huga Dura, tak o postupujícím bude muset rozhodnout až odveta ve Valencii.

Valencia se pokusí zastavit skvělou formu Athleticu

Ve čtvrtek večer si to o postup do finále rozdá taky Athletic a Valencia. Hlavním cílem obou bude vytvořit si dostatečnou výhodu do odvety a soudě dle vzájemných duelů mezi oběma soupeři bychom se mohli dočkat zajímavé podívané.

Mužstva Valencie a Realu Sociedad gól vstřelit nedokázala

Valencia se s Realem Sociedad rozešla bez branek, byť několik šancí jsme dnes odpoledne viděli na obou stranách. To nejpotřebnější koření fotbalu, góly, ale nedokázal dát ani jeden tým.

Valencia narazí ve snaze o postup tabulkou na La Real

Real Sociedad už ve dvou duelech nedokázal vstřelit branku a čerstvě musel skousnout vyřazení z Copa del Rey. Ve Valencii se mu ale daří a další šance, jak si spravit chuť, čeká na Basky v neděli odpoledne.

Valencia díky dobrému závěru porazila bojující Cádiz

Cádiz bojoval statečně a chvíli to vypadalo, že má dostatečnou převahu, aby Valencii vyřadil. Jenže domácím Netopýrům vytvořil radost na tvářích Hugo Duro gólem na 2:1 z 80. minuty a hostům moc nepomohlo ani závěrečné vyloučení Caly.

Valencia chce doma zmírnit vzestup zlepšujícího se Cádizu

Valencia se ve středu večer pokusí hodit za hlavu špatnou ligovou scénu a nadělit svým fanouškům hodně opožděný dárek v podobě postupu do další fáze Copa del Rey. Jejím rivalem bude rozhodně hratelný soupeř, Cádiz, který v lize bojuje o samotnou záchranu.

Moriba se vrací do LaLigy, z Lipska si ho vypůjčila Valencia

Ilaix Moriba si po několika měsících opět zahraje španělskou nejvyšší soutěž. Talentovaný záložník loni v létě přestoupil z Barcelony do RB Lipsko a v Německu selhal, kariéru se nyní pokusí nastartovat ve Valencii...

Wass se stěhuje v rámci Španělska, z Valencie ho koupilo Atlético

Atlético Madrid v průběhu ledna prodalo do Newcastlu United Kierana Trippiera a nyní získalo náhradu, která může nastupovat na pravém okraji obrany. Z Valencie přišel záložník Daniel Wass, dánský reprezentant úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a dnes večer podepsal kontrakt...

Valencia se chytla do "Csaplárovo pasti", Atlético předvedlo obrat z 0:2 na 3:2

Csaplárova past opět sklapla! Na Wanda Metropolitano v Madridu se do ní chytila Valencia. "Netopýři" vedli po výborné první půli 2:0, ale nakonec si díky famóznímu obratu Colchoneros neodvážejí ani bod. Atlético přitom vstřelilo dva góly až v nastaveném čase! Po hodině hry snížil Cunha a v nastavení dokonali obrat Correa s Hermosem.

Oslabená Valencia zkusí umazat náskok domácího Atlética

Atlético se potřebuje vzpamatovat ze dvou posledních porážek v lize, které zase srazily jeho sebevědomí o kus dolů. V sobotu večer má šanci urvat další body, i když jejím soupeřem bude Valencia. Ta umí zahrát perfektní utkání, ale stejně tak překvapivě padnout s mnohem menšími týmy.

Valencia přibrzdila Sevillu a rozdělila si s ní body

Tak tohle se moc nepovedlo. Místo atraktivní podívané, kterou střet těchto dvou ofenzivních týmů sliboval, jsme viděli jen průměrný zápas bez větších emocí, kterému nejvíc vévodily fauly. A taky dva góly, po jednom na obou stranách.

Valencia hledá recept na bezvadnou obranu Sevilly

Čtvrteční večer čeká Španělsko velký šlágr a všechny oči budou směřovat do Valencie. Domácí "Netopýři" se utkají o tři body se Sevillou, aktuálně druhým týmem ligy. Sevillské FC se pokouší dohnat první Real Madrid a proto chce tenhle šlágr za každou cenu vyhrát.

Real Madrid rozstřílel Valencii a dál vévodí LaLize

Na čele španělské nejvyšší soutěže se hned tak něco nezmění. První zůstává Real Madrid, který doma na Santiago Bernabéu deklasoval Valencii 4:1. O branky se rovným dílem podělili Karim Benzema a Vinícius Júnior. Čestný úspěch Los Che zaznamenal Gonçalo Guedes.

Real hostí ve šlágru kola Valencii. Ta touží po Lize mistrů

Real Madrid začal nový rok překvapivou porážkou od městského rivala z Getafe a na ni bude chtít reagovat ve šlágru kola. Na stadion Santiago Bernabéu totiž v sobotu večer dorazí Netopýři z Valencie a také ti by rádi odčinili poslední ligový neúspěch.

Valencia padla, proti Espanyolu naprosto nezvládla závěr

Valencia nad svým soupeřem ještě deset minut před koncem utkání vedla, ale závěr zápasu jí naprosto nevyšel. Během pěti minut se prosadilo duo De Tomás a Puado. Hostujícímu Espanyolu ale k obratu hodně pomohla penalta a vyloučení domácího Dura.