Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Levante překvapilo Real Sociedad a porazilo ho gólem z devadesáté minuty

Levante ještě žije! Dnes to s ním vypadalo všelijak a proti La Realu rozhodně nebylo favoritem, ale přesto dokázalo dostat do sítě soupeře míč dvakrát, takže momentálně vyrovnávací trefa Davida Silvy už nic nezměnila. Levante bojovalo až do konce a rozhodující trefu zaznamenalo v 90. minutě.

Páteční předehrávka nabízí naději pro domácí Levante

Levante pomalu přichází o naději na záchranu, ale ještě neřeklo poslední slovo. Další šanci na body vidí v domácím utkání proti Realu Sociedad, byť hosté jdou do pátečního střetu jako jasný favorit. Ve Valencii se jim ale historicky zas tak moc nedaří.

Návrat krále ve velkém stylu, Falcaovi stačilo po zranění ke gólu pár vteřin na trávníku

Fotbalisté Vallecana navázali na dobré výsledky z posledních týdnů a ve 34. kole LaLigy dokázali remizovat se silným Sociedadem 1:1. Hosté měli utkání ve svých rukou, když po půlhodině vedli díky trefě Alexandera Sorlotha. Rayu ovšem v 78. minutě zachránil bod legendární útočník Radamel Falcao, jemuž stačilo být na trávníku pouhých 56 vteřin k tomu, aby vsítil srovnávací branku.

Zkomplikuje Rayo pohárové plány Realu Sociedad?

Po dvou venkovních skalpech se Rayo Vallecano představí doma a Realu Sociedad může zkomplikovat plány na postup do evropských pohárů. Laťku si Rayo výhrou na Camp Nou posadilo hodně vysoko, ale dokáže to zopakovat i proti dobře hrajícím Baskům?

Silva se do důchodu ještě nechystá, podepsal novou jednoletou smlouvu

David Silva bude rovněž v příští sezoně oblékat dres Realu Sociedad. Již 36letý záložník měl v San Sebastianu kontrakt jen do konce června a s vedením se dohodl na podmínkách prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců...

Barcelona odčinila víkendové zaváhání, na Realu Sociedad vyhrála

Fotbalisté Barcelony zvládli těžkou zkoušku na Anoetě a místní Real Sociedad porazili rychlou brankou Pierra-Emericka Aubameyanga 1:0. Šlo o jedinou střelu Barcelony na branku v celém utkání. Real Sociedad nehrál vůbec špatně a především ve druhém poločase dostal Katalánce pod silný tlak, který ale gólově nevyužil.

Barcelona touží na Anoetě udržet druhé místo

S mistrovským titulem je po kolapsu v Cádizu amen a během pouhého jednoho týdne přišla Barcelona o potenciální možnosti úspěchu. Ve zbytku sezony chtějí Xaviho svěřenci udržet druhé místo, ale ani to nebude jednoduché. V rámci vloženého kola totiž cestují do baskického San Sebastianu.

Real Sociedad si v napínavém klání jen rozdělil body s Betisem

Ono by se mohlo zdát, že při stavu nula nula se dnes v Baskicku nic moc nedělo, ale opak byl pravdou. Real Sociedad i Real Betis se snažily zavděčit svým fanouškům a za celé utkání si oba týmy vytvořily několik zajímavých šancí.

La Real musí přidat v ofenzivě. Vezme si příklad z Betisu?

V pátek večer se rozjede 32. kolo LaLigy a v předehrávce se proti sobě postaví tabulkoví sousedi. Domácí Real Sociedad přivítá na stadionu Anoeta Real Betis, od něhož ho dělí jen dva body. La Real ale bude muset zlepšit útok, aby měl šanci na body.

Real Sociedad během deseti minut otočil utkání s Elche

Elche vstoupilo do domácího utkání skvěle a velmi brzy nad Basky vedlo, jenže nakonec mu vedení nevydrželo. A to nejen do konce utkání, ale dokonce ani do poločasu. La Realu stačilo deset minut na to, aby otočilo skóre ve svůj prospěch.

O poháry bojující Real Sociedad vyzve domácí Elche

U Elche bývá zvykem, že po dvou porážkách vždycky jedno utkání vyhraje. Pokud bychom kalkulovali s tímhle, tak má Real Sociedad problémy, protože to bude právě baskický celek, kdo se v neděli ukáže na stadionu Manuela Martíneze Valera.

Real Sociedad brankou v nastavení vyhrál nad Espanyolem

Real Sociedad dlouho nemohl prolomit obranu Espanyolu a jednu trefu mu sudí neuznal. V poslední nastavené minutě ale dostal šanci kopat penaltu a díky umění Alexandera Isaka ji využil!

Real Sociedad bojuje o poháry, v pondělí vyzve Espanyol

Na šestém místě tabulky se zatím drží Real Sociedad a pokud v pondělní dohrávce zvládne porazit Espanyol, zvýší svůj náskok na sedmý Villarreal. Baskové prohráli v posledních pěti kolech jen jednou a proti Espanyolu budou plnit roli favorita.

Sevilla znovu remizovala, bod si z Andalusie odváží Real Sociedad

Fotbalisté Sevilly remizovali po třetí v řadě a jejich šance na titul opět klesly. Real Sociedad měl na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána větší převahu i si vytvořil více šancí, ale stejně jako domácí vyšel střelecky naprázdno.

Sevillu čeká těžký zápas s Realem Sociedad

Náročný zápas čeká na Sevillu, která se po nešťastném vyřazení z Evropské ligy potřebuje soustředit na LaLigu. Andalusané přivítají Real Sociedad, který si stále brousí zuby na umístění v první čtyřce. Baskům patří šesté místo se ztrátou čtyř bodů na Barcelonu.