Real Madrid Španělsko - Real Madrid - Zprávy

QUEIROZ SE ZATÍM DRŽÍ

Spekulace, které byly vyvolány včerejší prohrou Realu Madrid s Osasunou (0:3), že by měl dostat padáka současný trenér Carlos Queiroz, se nepotvrdily. Naopak sportovní ředitel Jorge Valdano ujistil, že s ním Real stále počítá.

PAMPLONA VYHRÁLA NA REALU

Mizérie Madridské obrany pokračuje. Po úterním debaklu v Lize Mistrů v Monaku dostal Real nečekanou velikonoční nadílku i doma od Osasuny Pamplona. Hosté potvrdili pověst defenzivně skvěle organizovaného týmu, navíc dokázali vstřelit i tři branky. Do čela ligy se posunula Valencia.

REAL: CHCEME FERDINANDA!

Vedení španělského velkoklubu promluvilo - "Chceme Ferdinanda do Realu!" říkají přesvědčivě. Že by konec nakupování ofenzivních hvězd? A konečně pořádná posila do zadních řad? "Ano, chceme ho v létě získat," řekl prezident Realu Pérez. Ale co na to samotný hráč, který si momentálně odpykává osmiměsíční trest? "Real? To není téma!"

JAK VYSVĚTLIT NEVYSVĚTLITELNÉ?

Měla to být docela snadná cesta do semifinále. Real Madrid a AC Milán. Mužstva nabitá hvězdami. Real z jiné galaxie a Milán obhájce trofeje. Oba vedoucí týmy nejkvalitnějších ligových soutěží na světě. Sázkové kanceláře se radují, peníze zůstaly u nich. Málokdo tipoval na postup Deportivo, Monaco, nevěřilo se příliš ani Lyonu a Chelsea.

MONAKO VYŘADILO REAL

Real Madrid vypadl ve čtvrtfinále Ligy Mistrů s Monakem. Podlehl svému soupeři o dvě branky a díky menšímu počtu vstřelených gólů na hřišti soupeře je vyřazen. O branky se Monaka se postarali dvakrát Giuly a jednou Morientes, který je ve Francii na hostování právě z Realu Madrid.

REAL VYHRÁL NA ALBACETE

Real Madrid díky dvěma tečovaným trestným kopům Roberto Carlose vyhrál v Albacete a udržel se na čele tabulky. Valencia, která porazila doma Murcii mu však stále dýchá na záda. Překvapivě však ztratila Barca a její šance na zisk titulu jsou jen velmi malé.

ROSICKÝ DO REALU MADRID?

Španělská média dnes napsala zprávu - O Rosického se zajímá Real Madrid! Nejen v Dortmundu, ale také v České republice se začalo diskutovat, půjde do nejslavnějšího klubu na světě? Stále o něj jeví zájem také anglická Chelsea.

REAL ROZSTŘÍLEL SEVILLU

Real Madrid zůstal po vysoké výhře nad Sevillou v čele tabulky o bod před Valencií. Barca nehrála, její zápas na Betisu byl odložen pro nezpůsobilý terén. Real předvedl po čase v lize zase výkon hodný Mistra. Největší podíl na vítězství měli skvělí Beckham s Ronaldem.

REAL DAL ČTYŘKU MONAKU

V prvním čtvrtfinálovém zápase Ligy Mistrů mezi Realem Madrid a Monakem padlo celkem šest gólů, o čtyři z nich se postaral Real a vypracoval si do odvety dobrou výchozí pozici pro postup. V dresu Monaka se objevil na dvacet minut Plašil a nacentroval na druhý gól svého týmu.

REAL DOSTAL ČTYŘKU V BILBAU

Real Madrid si zajel pro čtyři góly do Bilbaa na San Mamés a jeho mistrovské ambice začínají být už kriticky ohrožené. Zápas zlomil dvěma góly v rozmezí dvou minut ve druhé půli krajní obránce Athletiku Bilbao Asier Del Horno.

ZARAGOZA VÍTĚZEM COPA DEL REY

Střelou za hranicí pokutového území střídajícího argentinského útočníka Luciana Gallettiho deset minut před koncem druhé poloviny prodloužení porazila Zaragoza ve finále Španělského poháru (Copa Del Rey) Real Madrid.

CHELSEA ZÁJEM PŘIZNALA!

Manažer londýnské Chelsea Claudio Ranieri dnes uznal, že jeho tým má veliký zájem o kapitána anglické reprezentace Davida Beckhama! Cena by se mohla vyšplhat na neuvěřitelných sedm miliard korun!

REAL VYŘADIL BAYERN

Dva týdny očekávaný souboj v Lize Mistrů spolu svedli domácí Real Madrid s Bayernem Mnichov. V úvodním duelu byl Bayern jasně lepší, od prohry zachránila Real až hrubá chyba gólmana Kahna, který nechytil nepříliš nebezpečnou střelu Roberto Carlose z trestného kopu.

ZÁZRAK SE NEKONÁ, SPARTA JE VENKU

Liga Mistrů má za sebou celé osmifinále. Na překvapivý postup do vyřazovacích bojů bohužel nedokázala navázat Sparta, když od milánského AC dostala čtyři branky a v soutěži skončila. I v ostatních duelech byly úspěšnější týmy, od kterých se to čekalo – dál jdou Real, Arsenal i Monako.

QUEIROZ: BECKHAM? TEN NEODEJDE!

AC Milán chce koupit Beckhama! Psaly včera italské a španělské noviny. Dnes toto tvrzení ale popřel trenér Realu Madrid Carlos Queiroz, který tvrdí, že nepřipadá v úvahu, aby se o přestupu Beckhama jednalo.