Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Levante hostí Derbi valenciano

Tradiční Derbi del Turia, tedy utkání Levante s Valencií, bude ozdobou sobotního programu 16. kola LaLigy. V souboji o Valencii si to oba soupeři rozdají od půl sedmé s nadějí, že dodrží brankové hody, které jsou s tímto duelem tradičně spojeny.

Getafe nemělo s Levante slitování

Getafe ve 14. kole ukázalo, že jeho zlepšené výsledky nejsou dílem náhody a s Levante nemělo po změně stran sebemenší slitování. Svěřenci populárního kouče Pepeho Bordaláse se prosadili v rozmezí pouhých čtyřiadvaceti minut čtyřikrát a sami udrželi čisté konto. Brankáře Aitora Fernándeze postupně překonali Leandro Cabrera, Jorge Molina, Ángel Rodríguez a David Timor.

Getafe i Levante mají formu, kdo ovládne vzájemné utkání tentokrát?

Getafe se rozehrálo k dobrým výkonům a i v této sezoně útočí na evropské poháry, popřípadě umístění v TOP 4. Svěřenci Josého Bordaláse si vedou dobře i v Evropské lize, kde po výhře nad Trabzonsporem usilují o postup do jarní fáze. Getafe se v neděli střetne s Levante, jehož výsledky také budí respekt.

Levante v dramatickém zápase porazilo Mallorcu 2:1

Až druhý poločas na Ciutat de Valéncia přinesl branky a celkové vítězství domácího Levante nad Mallorcou 2:1. Na úvodní gól Rogera ještě Bermellones odpověděli, když se trefil Daniel Rodríguez, avšak branka Rubéna Rochiny už byla vítězná.

Levante chce navázat na výhru nad Barcelonou, proti je nováček z Mallorky

Reprezentační přestávka je konečně na delší dobu za námi, takže se naplno může rozeběhnout zápolení v elitních evropských ligách. Už v pátek večer se do sebe pustí Levante a Mallorca. Pikantní bude tento souboj i proto, že oba týmy dělí od sebe jen tři body.

Bilbao otočilo utkání s Levante a bere tři body

Levante sice na půdě domácího Bilbaa vedlo zásluhou Sergia Postigy, ale ani to mu nestačilo na body. Po změně stran se totiž "Lvi" dostali do tempa a díky trefám Muniaina s Capou zůstávají tři body na stadionu San Mamés.

Bilbao hostí souseda z tabulky Levante

Athletic Club Bilbao přivítá na San Mamés svého souseda v tabulce Levante. Oba týmy mají shodný počet bodů i stejnou touhu přiblížit se pohárovým pozicím. Očekává se vyrovnaný duel, vždyť v loňské sezoně vyhrál vždy domácí celek.

Brankář Levante může zmeškat zápas kvůli účasti ve volební komisi

Brankáři Levante Aitoru Fernándezovi hrozí, že přijde o nedělní zápas španělské ligy v Bilbau. Důvodem ale nejsou zdravotní problémy ani disciplinární trest. Osmadvacetiletý fotbalista byl povolán do komise u španělských parlamentních voleb. Klub z Valencie navíc proti Athleticu nemůže postavit ani zraněného náhradního gólmana Oiera Olazábala.

Levante zaskočilo Barcu a senzačně vyhrálo

O velké překvapení se v sobotu podvečer postaralo Levante, které ukořistilo všechny body proti Barceloně. První poločas díky Messiho trefě hosté ovládli, ale po změně stran prožili černou osmiminutovku, během které ter Stegen třikrát inkasoval. Barcelona tak pokračuje v nevyrovnaných výkonech a už v týdnu je na programu její utkání na Camp Nou proti Slavii.

Levante prověří nejlepší útok ligy. Přijede Barcelona

V sobotu odpoledne se ke slovu dostane i Barcelona, která si pojede pro relativně snadné tři body do Valencie. Tam se ho pokusí překvapit domácí Levante. A Barceloně bude chtít oplatit její poslední návštěvu, která pro Levante dopadla hodně neslavně.

Real Sociedad překvapivě zaváhal doma proti Levante

Nečekanou porážku utrpěl a šanci dotáhnout se na čelo nevyužil ve středečním vloženém kole Real Sociedad. Proti Levante se mu nepovedl první poločas, v němž skórovali Bardhi a Mayoral, Josého gól už poté ničemu nepomohl.

Levante doma poprvé prohrálo, tři body si odvezl Espanyol

Až hráči Espanyolu dokázali v letošní sezoně dobýt stadion Ciutat de Valéncia a stačila jim na to jediná branka Bernarda Espinosy. Po výhře na půdě bulharského Ludogorece v rámci Evropské ligy je to další úspěch pro trenéra Davida Gallega, který jinak nemá na růžích ustláno. Zápas s Levante rozhodl už v prvním poločase Bernardo Espinosa.

Real Sociedad chce udržet třetí místo proti Levante

Real Sociedad zatím udivuje fotbalovou veřejnost a patří mu před jedenáctým kolem LaLigy skvělá třetí příčka. O tu se ho pokusí připravit Levante, které se ve středu večer dostaví na stadion Anoeta. Současná forma mu ale moc nepřeje.

Levante doma neprohrává, tři body si tentokrát zkusí odvézt Espanyol

Pohárový zástupce RCD Espanyol se po čtvrtečním zápase v Bulharsku musí koncentrovat opět na domácí soutěž, kde vydatně zaostává. Kataláncům patří předposlední místo a čím dál více se hovoří o odvolání kouče Davida Gallega. Espanyol se představí na stadionu Ciutat de Valéncia, kde letos zatím nikdo nedokázal místní Levante porazit.

Sevilla v závěru vydřela výhru nad Levante

Vítězný večer prožili fotbalisté Sevilly, kterým stačila jediná branka na to, aby skolili nebezpečné Levante. Rojiblancos sice zůstali na šestém místě, ale bodově se dorovnali jak pátému Atléticu, tak čtvrtému Real Sociedad. Hrdinou zápasu na stadionu Ramona Sáncheze Pizjuána se stal čtyři minuty před koncem Luuk de Jong.