Real Madrid - Levante UD 1:2

Krize Realu se prohlubuje. Bílý balet doma nezvládl další utkání a Levante dokonce podlehl 1:2. Navíc stanovil nový smutný klubový rekord v počtu minut bez vstřeleného gólu. Valencjiský celek Santiago Bernabéu dokonale zaskočil a dvoubrankový náskok už do konce utkání nepustil.
20.10. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Preview: Real Madrid - Levante UD

Real Madrid zažívá herní i výsledkovou krizi a působí jen jako stín někdejšího vládce Ligy mistrů. Další šanci na zlepšení má trenér Julen Lopetegui v sobotu odpoledne, kdy se na stadionu Santiaga Bernabéua představí Levante.
19.10. | Previews | 9 komentářů

Getafe CF - Levante UD 0:1

Levante pokračuje v dobrých výkonech a připisuje si další tři body. Tentokrát je veze z Madridu, kde o ně obralo domácí Getafe. Výhru hostím zařídil jedinou branku Enis Bardhi, který se prosadil ve druhém poločase
16.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Getafe CF - Levante UD

Levante v minulém kole zvládlo klíčovou bitvu s Alavésem a teď na ni bude chtít navázat podobným výsledkem. V sobotu odpoledne se chystá na Coliseum Alfonso Perez, kde jej čeká domácí Getafe.
05.10. | Previews | žádný komentář

Preview: Levante UD - Deportivo Alavés

Levante má před sebou velmi těžký úkol. Proti Deportivu Alavés se mu dlouhodobě vůbec nedaří a navíc se v této sezoně hodně trápí. Alavés je naopak jasným favoritem a zatím překvapuje solidní hrou i skvělými výsledky.
29.09. | Previews | žádný komentář

Real Valladolid - Levante UD 2:1

Spolu s Valencií zůstával nováček soutěže z Valladolidu do této chvíle jediným celkem LaLigy, který se nezaradoval z jediného vítězství. Ve vloženém šestém kole se ale konečně dočkal. Před vlastními fanoušky se mu podařilo skolit těsně Levante a okamžitě se katapultoval ze samotného dna tabulky až na čtrnácté místo.
28.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Real Valladolid - Levante UD

Real Valladolid stále ještě neopustil poslední příčku LaLigy a na své první vítězství stále ještě čeká. Rád by se dočkal již ve čtvrtek, kdy je na programu dohrávka 6. kola. V domácím prostředí uvítá soupeře z Valencie, kterým bude Levante.
27.09. | Previews | žádný komentář

Levante UD - Sevilla FC 2:6

Hokejovým výsledkem skončilo utkání mezi Levante a Sevillou, přičemž Andalusané zvítězili 6:2! Už první poločas nabídl celkem pět branek a také zlikvidovanou penaltu v podání českého brankáře Tomáše Vaclíka. Sevilla se přiblížila špičce a je šestá.
23.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Levante UD - Sevilla FC

V neděli v pravé poledne se do sebe pustí dva týmy, jejichž sezona se zatím nevyvíjí podle očekávání. Trápící se Levante přivítá na své půdě Sevillu, která si vylepšila náladu alespoň v Evropské lize.
21.09. | Previews | 1 komentář

Espanyol Barcelona - Levante UD 1:0

Jediná branka nakonec padla v zápase mezi Espanyolem a Levante a znamenala vítězství domácího celku. Hrdinou zápasu se stal autor trefy Sergio García. Katalánci se zároveň posunuli už na čtvrté místo tabulky.
16.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
15.10. Vukčević se vrátil do Levante
Nikola Vukčević se s předstihem odpojil od černohorské reprezentace a odletěl do Valencie, kde hraje španělskou ligu za Levante. Záložník si před týdnem a půl poranil kotník a chybět měl tři týdny, přesto odletěl na reprezentační sraz, bez vědomí klubu nastoupil k utkání proti Srbsku a odehrál celých devadesát minut. (marca.com)
12.10. Vukčević bude mít co vysvětlovat
Nikola Vukčević se příští týden vrátí do Valencie, kde hraje španělskou ligu za Levante a rychle zamíří za vedením klubu. Černohorský záložník si minulý týden poranil kotník a následně překvapivě odcestoval na sraz reprezentace, pro Levante pak bylo ještě překvapivější, když fotbalista bez svolení odehrál celý zápas Ligy národů proti Srbsku. (marca.com)
11.10. Bardhi brzy podepíše nový kontrakt
Enis Bardhi patří do základní sestavy Levante a brzy se mu dostane odměny za kvalitní výkony. Makedonský záložník má kontrakt do června 2020 a vedení španělského klubu s ním podepíše nový, součástí bude i navýšení výstupní klauzule ze stávajících 25 milionů eur. (marca.com)
07.10. Levante se muselo obejít bez Rogera
Levante včera vyhrálo na půdě Getafe a v jeho sestavě se neobjevil Roger. Útočník španělského klubu vypadl z nominace na poslední chvíli, důvodem byla nemoc. (marca.com)
05.10. Vukčević tři týdny nepomůže Levante
Levante se musí tři týdny obejít bez Nikoly Vukčeviče. Reprezentantovi Černé Hory vystavil stopku zraněný kotník. (lequipe.fr)
17.09. Levante přišlo o obránce Cokeho
V sestavě Levante se zhruba dva měsíce neobjeví Coke, obránce španělského klubu má zraněné kolenní vazy. (marca.com)
14.09. Mayoral: Lopetegui mě chce v Madridu
Útočník Borja Mayoral, který hostuje z Realu Madrid momentálně v Levante, prozradil, že kouč Bílého baletu Julen Lopetegui s ním v Madridu z dlouhodobého hlediska počítá. V klubu by podle vlastních slov nejspíš zůstal, kdyby Real na poslední chvíli nezískal z Lyonu Mariana Díaze. "Pak už to bylo všechno hodně rychlé. Mohl jsem jít do Sevilly, nebo do Alavésu, ale vybral jsem si Levante. Kvůli způsobu hry, který předvádějí i kvůli tomu, jak se jim povedl vstup do sezóny," řekl Mayoral. (football-espana.net)
04.09. Postigo má natržený stehenní sval
Levante bude minimálně po většinu září chybět Sergio Postigo, obránce španělského klubu si o víkendu natrhl stehenní sval a čeká ho několikatýdenní pauza. (marca.com)
01.09. Espinosa se rozloučil s Levante
Javier Espinosa si může v klidu rozmyslet, čí barvy bude v letošní sezoně hájit. Španělský záložník končí v Levante, s vedením se dohodl na rozvázání kontraktu. (transfermarketweb.com)