CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Real Madrid přivítá poslední Leganés

Leganés o víkendu vyválčil první body proti Mallorce, ale teď ho čeká o poznání složitější úkol. Hráči posledního týmu LaLigy se představí na slavném Santiago Bernabéu, kde budou čelit Realu Madrid. "Bílý balet" o o víkendu nehrál a plný čerstvých sil by si měl s Leganésem poradit.

Prvního vítězství v sezoně se dočkal Leganés, jenž udolal Mallorcu

Na dvě skvělé výhry nad pohárovými zástupci Mallorca nenavázala a na hřišti posledního Leganésu prohrála. Pro domácí to jsou veledůležité body, které sice na pořadí prozatím nic nemění, ale první výhra v sezoně by mohla Leganés přeci jenom nakopnout k lepším výsledkům. Tři body vystřelil Leganésu Martin Braithwaite.

Leganés se pokusí o spásu proti poslednímu katu Realu Madrid

Leganés pár dní před zápasem opustil trenér Mauricio Pellegrino a nastalého zmatku by moc ráda využila Mallorca. Ani té se sice nedaří úplně podle představ a balancuje dost blízko k pásmu sestupu, ale přesto má o osm bodů víc než domácí.

Pellegrino skončil na lavičce Leganésu

Leganés už netrénuje Mauricio Pellegrino. Argentinský kouč skončil u posledního týmu tabulky španělské LaLigy po vzájemné dohodě s vedením klubu.

Ángel Rodríguez dvěma góly rozhodl o vítězství Getafe nad Leganésem

Getafe navázalo na své výkony před reprezentační přestávkou a poslední Leganés porazilo díky dvěma brankám Ángela Rodrígueze 2:0. Pro Pepineros je porážka další citelnou ztrátou a pozice jeho trenéra se dál zhoršuje.

Getafe přivítá poslední Leganés

Před reprezentační přestávkou vypadala forma Getafe dobře a je otázkou, co s týmem udělala pauza. Přestávku každopádně potřeboval Leganés, který je stále bez vítězství a s pouhými dvěma body na kontě. Los Pepineros loni v Madridu vyhráli, ale mají na to, to zopakovat?

Levante zvítězilo v Leganésu 2:1

Na posledním místě tabulky zůstane i po tomto víkendu Leganés, který doma ztratil všechny body s Levante. Valencijský celek si ke konci prvního a na začátku druhého poločasu vytvořil dvougólový náskok, který už nepustil. Leganés ještě stihl zkorigovat, ale bodů se znovu nedočkal.

Leganés čeká na první výhru v utkání s Levante

V celé první lize je jen jeden tým, který se ještě ani jednou neradoval ze tří bodů. Na první vítězství stále čeká Leganés, který bude v sobotu odpoledne mít k dispozici výhodu domácího klání, aby tuto tristní skutečnost odčinil. Hostem budou hráči Levante.

Granadě stačil proti Leganésu jediný gól, Andalusané jsou v tabulce druzí

V těsném závěsu za vedoucím Realem Madrid je stále Granada - největší překvapení dosavadního průběhy sezony. "Nazaríes" totiž doma udolali jedinou brankou Antonia Puertase poslední Leganés. Hosté na první výhru stále čekají a jejich výsledková krize se prohlubuje.

Poslední Leganés plánuje vyloupit Granadu. Děsí ho ale její ofenzivní síla

Granada je zatím překvapením dosavadního průběhu LaLigy, protože z pozice nováčka se jí daří a usídlila se kolem pohárových příček. Z nich ji bude chtít srazit Leganés, který je naopak až poslední a stále čeká na první tři body.

Leganés remizoval s Bilbaem 1:1

Hrdý baskický klub z Bilbaa se dlouho na první příčce LaLigy neohřál. Díky remíze 1:1 v Leganésu se do čela dostal Real Madrid, ovšem Baskové nemusí nijak zvlášť truchlit, v tabulce jsou třetí jen s dvoubodovou ztrátou.

Leganés uvítá překvapivého lídra tabulky. Bilbao je ale venku poloviční

Jen dva týmy v celé první lize ještě nedokázaly vyhrát ani jeden zápas. Jedním z nich je Leganés, který má k tomu další šanci na domácí půdě proti Bilbau. Jenže to nebude mít snadné, protože obrana baskického celku má životní formu a moc branek nedostává.

Valencia neudržela vedení a doma s Leganésem remizovala

Po výhře na Stamford Bridge v Evropské lize je pro Valencii domácí remíza 1:1 s Leganésem zklamání. Los Che měli po celou dobu větší územní převahu, ale prosadit se dokázali jen jednou, stejně jako soupeř. Všechny góly přitom na Mestalle padly už v prvním poločase.

Leganés stále čeká na první body. Dočká se ve Valencii?

Valencia má za sebou hodně náročné utkání Ligy mistrů spojené s cestováním a ráda by ušetřila nějaké síly. Klima kolem ní je teď ale hodně napjaté, takže případné zaváhání nebude tolerováno. Naštěstí pro "Netopýry" přijede na vizitu Leganés, který ještě nezískal v soutěži ani bod.

První výhru pro sebe získal Villarreal, Leganés je poslední

První výhru v sezoně pro sebe konečně ukořistil Villarreal. V souboji dvou týmů, které dosud nevyhrály měla Žlutá ponorka od začátku navrch a nakonec díky dvěma brankám Gerarda Morena a vlastního gólu Jonathana Silvy zvítězila jasně 3:0.