CD Eldense Španělsko - CD Eldense - Expres Zprávy

28.01.202422:58

Španělé registrují nový rekord

Eldense doma porazilo Espanyol 3:2 a utkání se zapsalo do španělské historie jako duel s nejdelším prvním poločasem. V první půli se ke slovu několikrát dostal VAR a půle tak byla nastavena o více než sedmnáct minut, tak dlouho se první poločas ve španělských soutěžích ještě nikdy nenastavoval.

mundodeportivo.com
10.01.202421:45

Salcedo znovu mění dres

Eddy Salcedo se rozloučil z Eldense, kde se nedokázal prosadit. Inter Milán si svého útočníka stáhl z hostování, pro zbytek sezony ho pak obratem zapůjčil do druholigového italského Lecca.

transfermarkt.de
14.11.202321:32

De Gea majitelem klubu?

David de Gea, který je po odchodu z Manchesteru United v současnosti volným hráčem, zkoumá možnost koupě španělského Eldense hrajícího druhou ligu. Jak informovalo Diario AS, De Gea měl první schůzku s jeho majitelem Pascualem Perezem ohledně možného prodeje. Ačkoli se jednalo o předběžnou diskusi, znamená to De Geův zájem o vlastnictví klubu po podobných úvahách o Elche v roce 2019. Současné úspěchy a finanční zdraví Eldense z něj dělají pro bývalého brankáře Manchesteru United a Atlétika Madrid lákavou možnost.

football-espana.net
29.09.202320:33

Eldense bude mít nového prezidenta

Pascual Pérez Castillo po třech sezonách končí jako prezident Eldense. Funkcionář druholigového španělského klubu tak učinil z osobních důvodů.

marca.com
26.08.202308:39

Salcedo bude hostovat v Eldense

Inter Milán znovu uvolnil Eddieho Salceda, jenž se tentokrát vydává na Pyrenejský poloostrov. Jednadvacetiletý útočník zamířil na hostování do druholigového španělského Eldense.

20.08.202312:26

Eldense má posilu do obrany

Derick Poloni opustil portugalský celek Casa Pia a nově bude hrát druhou španělskou ligu, obránce koupil nováček z Eldense.

marca.com
31.07.202309:58

Andone vyměnil nováčka za nováčka

Las Palmas je nováčkem španělské nejvyšší soutěže a v jeho kádru nepokračuje Florin Andone. Rumunský útočník odešel zdarma do Eldense, s novicem druhé ligy uzavřel kontrakt do června 2025.

marca.com
17.07.202316:12

Zubiaurre opustil Real Sociedad

Andoni Zubiaurre odchytal za první tým Realu Sociedad jenom jedno utkání a na tom se už nic nezmění. Brankář odchází jako volný hráč, do svých služeb ho získalo Eldense.

marca.com
10.07.202308:39

Eldense představilo Chapelu

Ivan Chapela natrvalo odchází z Cádizu a nově bude hrát pouze druhou španělskou ligu. Čtyřiadvacetiletý křídelník se na dva roky upsal Eldense.

04.04.201712:58

Trenér Eldense byl zadržen policií

Italský trenér španělského celku Eldense Filippo di Pierro byl zadržen policií. Důvodem je podle španělských médií vyšetřování možné korupce po sobotní rekordní prohře 0:12 s rezervou Barcelony ve třetí lize. Už po utkání v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RAC-1 promluvil o korupci útočník Eldense Cheikh Saad. Podle něj byli do ovlivnění výsledku zapleteni čtyři spoluhráči, které však odmítl jmenovat. Vedení klubu rovněž oznámilo, že okamžitě odstupuje ze soutěže, posléze ale názor změnilo. V pondělí pak podalo k vedení soutěže podnět k vyšetřování kvůli podezření ze zmanipulování zápasu. Eldense v sobotu prohrálo první poločas 0:8, další čtyři góly přidalo béčko Barcelony po přestávce a šest kol před koncem zpečetilo domácím sestup. Navíc šlo o vyrovnání rekordní porážky v třetí lize, protože stejným skóre v roce 1993 Extramadura porazila Portuense.

ČTK
03.04.201711:21

Eldense po debaklu ukončilo sezonu

Španělský fotbalový klub Eldense přerušil po víkendovém debaklu 0:12 od béčka Barcelony dočasně svou činnost a aktuální ročník třetí ligy nedohraje. Mužstvo má šest kol před koncem sezony jistotu sestupu do čtvrté ligy a vedení klubu oznámilo, že se dohodlo s investory na ukončení spolupráce. K drastickému kroku sáhli funkcionáři v neděli, den po výprasku od Barcelony, který vyrovnal rekordní porážku v třetí lize. Hráče Eldense debakl natolik zdrtil, že někteří z nich nedokázali zadržet slzy už během zápasu.