Spartak Nalčik Rusko - Spartak Nalčik - Zprávy

Preview: CSKA Moskva - Spartak Nalčik

CSKA Moskva plánuje navázat na cenné vítězství na hřišti hvězdné Machačkaly v domácím utkání 29. kola ruské ligy proti Spartaku Nalčik.

Spartak Nalčik - Lokomotiv Moskva 1:2

Lokomotiv urval cenné tři body z půdy Spartaku Nalčik. Vítězný gól vsítil obránce Ján Ďurica v 87. minutě, přitom Slovák přišel na hřiště teprve o minutu dříve.

Preview: Spartak Nalčik - Lokomotiv Moskva

Spartak Nalčik minulý týden zaskočil hvězdnou Machačkalou, povede se mu podobný husarský kousek proti skvěle hrajícímu Lokomotivu ve 28. kole ruské Premier Ligy?

Spartak Nalčik - Anži Machačkala 1:1

Spartak z Nalčiku v koncovce sebral Anži vítězství. Machačkalský klub nedokázal vyhrát v čtyřech po sobě jdoucích utkáních, i když přeskočil Rubin.

Preview: Spartak Nalčik - Anži Machačkala

Jasného favorita bude mít duel v Nalčiku. Domácí přivítají superbohaté Anži.

Těrek Groznyj - Spartak Nalčik 0:1

Stanislav Čerčesov si odbyl debut na postu hlavního trenéra Těreku. Jeho tým prohrál s outsiderem z Nalčiku.

Preview: Těrek Groznyj - Spartak Nalčik

Těrek Groznyj přivítá ve 26. kole v kavkazském derby Spartak Nalčik. Domácí nastoupí s novým trenérem, smlouvu v hlavním městě Čečenska podepsal Stanislav Čerčesov.

Spartak Nalčik - Kubaň Krasnodar 0:1

Očekávaný průběh mělo utkání mezi Nalčikem a Kubaní. Úporná hra ze strany domácích, gól Laciny a výhra hostí.

Preview: Spartak Nalčik - Kubaň Krasnodar

Druhý krasnodarský tým, Kubaň, odcestuje do Nalčiku, aby tam změřil své síly s domácím Spartakem.

Volga Nižnij Novgorod - Spartak Nalčik 1:0

V záchranářském šlágru se toho moc neudálo. V duelu dvou neschopných obran a ještě neschopnějších útoků padl nad očekávání 1 gól. Volga nakonec zvítězila.

Preview: Volga Nižnij Novgorod - Spartak Nalčik

V existenčním souboji se utkají dva týmy ze spodku ligy. Třináctá Volga přivítá poslední Nalčik.

Spartak Nalčik - FK Rostov 0:1

Posílený Rostov získal své teprve druhé vítězství z posledních 13 zápasů. V neděli porazil Spartak Nalčik 1:0 gólem Kočiše v závěru utkání.

Preview: Spartak Nalčik - FK Rostov

V 16:00 moskevského času odstartuje zápas v Nalčiku. Proti Spartaku nastoupí FK Rostov.

Dinamo Moskva - Spartak Nalčik 2:0

Dinamo Moskva se rehabilitovalo z porážky proti Machačkale a porazilo Spartak Nalčik 2:0. Branky, padly v prvním poločase, střelecky se prosadili Kuranyi a Semšov.

Preview: Dinamo Moskva - Spartak Nalčik

V dvaadvacátém kole si to moskevské Dinamo rozdá s předposledním týmem ruské Premier Ligy, Spartakem Nalčik.