Ironi Kiryat Shmona Izrael - Ironi Kiryat Shmona - Zprávy

Další články

Liberec chce v izraelském horku skórovat a stvrdit postup

Liberec čeká ve čtvrtek odveta 3. předkola Evropské ligy v izraelské Netanje, kde hraje v pohárech své domácí duely Hapoel Kirjat Šmona. Severočeši před týdnem zvítězili 2:1, ale inkasovaný gól v předposlední minutě jim dvojzápas zkomplikoval. Slovan však věří, že v náročných klimatických podmínkách vstřelí branku a potvrdí dobrou bilanci z venkovních hřišť, kde v pohárech prohrál jediné z posledních osmi utkání.

Liberec vstoupil do Evropské ligy vítězstvím nad Shmonou

Slovan Liberec v úvodním utkání třetího předkola Evropské ligy dokázal porazit Hapoel Kyrjat Šmona 2:1, o což se přesnými trefami zasloužili Dzon Delarge a Herolind Shala. Domácí byli v zápase lepším týmem, v závěru ale zbytečně inkasovali a odveta bude ještě hodně zajímavá.

Pavelka roku 2012 o duely se Šmonou přišel, teď povede Liberec

Liberecký záložník David Pavelka na podzim 2012 ještě v dresu Sparty s Kirjatem Šmona nehrál kvůli zranění, ve čtvrtečním úvodním zápase třetího předkola Evropské ligy ale už proti izraelskému soupeři vyběhne jako kapitán Liberce. Podle čtyřiadvacetiletého fotbalisty bude úvodní domácí duel klíčový, protože soupeř je v Izraeli hodně silný...

Liberec si chce proti Hapoelu zajistit klid do těžké odvety

Liberečtí ve čtvrtek vstoupí do Evropské ligy a sní o tom, že zopakují úspěšnou sezonu 2013/14, v níž postoupili do základní skupiny a následně až do vyřazovacích bojů. Slovan musí na cestě do hlavní fáze soutěže překonat dva soupeře, tím prvním je izraelský Hapoel Kirjat Šmona.

Olympique Lyon - Ironi Kiryat Shmona 2:0

Fotbalisté Lyonu potvrdili svou suverenitu ve skupině I a nakonec jí s velkým náskokem ovládli. Celkem získali šestnáct bodů a jedinou remízu tak zaznamenali na půdě pražské Sparty, která skončila druhá.

Preview: Olympique Lyon - Ironi Kiryat Shmona

Lyon vstupuju do závěrečného zápasu se Šmonou v dobré náladě - postup ze skupiny už má zajištěný, a to dokonce z prvního místa. Trenér Rémi Garde proto vítá možnost experimentovat se sestavou a vyzkoušet hráče širšího kádru.

Ironi Kiryat Shmona - Athletic Bilbao 0:2

Odložený zápas Evropské ligy mezi izraelským Kirjatem Šmona a španělským Bilbaem vyzněl lépe pro hostující celek. Ten i s několika mladíky v sestavě díky trefě Llorenteho, jenž si nakonec podle předpokladů zahrál v základu, a té od Toquera odvezl domů všechny body. Jeho první vítězství ve skupině znamenalo rovněž postup na třetí příčku.

Preview: Ironi Kiryat Shmona - Athletic Bilbao

Fotbalisté španělského celku se letos v celku trápí a už nyní nemají šanci postoupit do další fáze. Jejich utkání na izraelské půdě totiž bylo kvůli nestabilizované situaci v Izraeli odloženo o necelý týden a postup jim už unikl. Bilbao tak už bude hrát se Šmonou pouze o třetí místo.

UEFA po útoku v Tel Avivu odložila zápas mezi Šmonou a Athleticem

Vedení UEFA po dnešním teroristickém útoku na autobus v centru Tel Avivu odložilo čtvrteční zápas Evropské ligy mezi Hapoelem Kirjat Šmona a Athleticem ve skupině I, v níž hraje i pražská Sparta. Zprávu potvrdil i oficiální web španělského klubu. Náhradní termín zatím není znám.

Sparta remizovala 1:1 v Izraeli se Šmonou a drží druhé místo

Remízu 1:1 si odvážejí z Izraele fotbalisté Sparty po souboji s Kirjatem Šmona v Evropské lize. Pražané museli v Haifě dotahovat manko, protože od třetí minuty prohrávali po brance Tasevského. Smír ve 24. minutě zařídil útočník Léonard Kweuke.

Sparta si může v Izraeli přiblížit postupový sen v Evropské lize

Co po úvodní porážce v Lyonu vypadalo jako čirá utopie, mají teď fotbalisté Sparty na dosah. Když Pražané ve čtvrtečním zápase základní skupiny Evropské ligy zvítězí na izraelské půdě nad Kirjatem Šmona a Athletic zároveň nezdolá Lyon, zajistí si Sparta už po čtyřech utkáních postup do vyřazovací fáze.

Lavička: Pomohl nám úvod, ale nechceme předčasně slavit

Kouče Sparty Vítězslava Lavičku nadchlo, jak jeho tým zvládl začátek dnešního utkání se Šmonou v Evropské lize. Dvě vstřelené branky v úvodní desetiminutovce podle něj byly klíčem ke konečné výhře 3:1. Lavička je rád i za to, že Lyon v souběžně hraném duelu porazil Athletic.

Sparta porazila Šmonu 3:1 a v Evropské lize podruhé vyhrála

Sparta Praha porazila doma izraelský tým Kirjat Šmona 3:1 a ve třetím zápase v základní skupiny Evropské ligy podruhé zvítězila. Duel rozhodli v úvodních deseti minutách Ladislav Krejčí a Václav Kadlec, těsně před pauzou přidal třetí gól Ondřej Švejdík. V druhé půli snížil hostující Šimon Abuhazira.

Kouč Šmony: Jsem klubu vděčný, že mi tak věří

Je mu jen 33 let a už se třese na to, jak si ve čtvrtek na hřišti Sparty odbude jako kouč premiéru ve venkovním zápase na pohárové scéně. Raketový start má kariéra Baraka Bachara, nového trenéra izraelského týmu Kirjat Šmona. Bachar sní o tom, že Spartu v nadcházejícím dvojzápase Evropské ligy také obere o body.