US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

Udine se výhry znovu nedočkalo. S reakcí na Thauvinovu penaltu přispěchal v závěru Piccoli

Hráči Udinese i v devátém kole Serie A potvrdili dosavadní nelichotivou formu, když na domácí půdě pouze remizovali s Lecce 1:1. První branku slavili v úvodu druhé půle domácí, jelikož se z penalty prosadil vůbec poprvé v italské nejvyšší soutěži Florian Thauvin. Giallorossi se ovšem nevzdali a díky ráně Roberta Piccoliho z 83. minuty si došli pro zasloužený bod. Bianconeri tak zaznamenali již šestý nerozhodný duel v sezoně a od startu ročníku nadále čekají na první ligové vítězství.

Pomůže Zebrám další reprezentační přestávka? Udine hraje s Lecce

V pondělí vpodvečer dojde na konfrontaci Udinese s US Lecce a zejména domácí mají co napravovat. Dosud nebyli schopni ani jednou vyhrát a tlak na trenéra Andreu Sottila narůstá. Zebry doufají, že jim další reprezentační přestávka pomůže a v dohrávce se dočkají prvního vítězství.

US Lecce - US Sassuolo 1:1

Sassuolo remizovalo v osmém kole Serie A v Lecce 1:1 a opět potvrdilo, že zatímco věhlasná jména dokáže porážet, problémy mu často dělaji papírově snadnější soupeři. Úvodní gól padl ve 22. minutě z penalty, kterou proměnil odchovanec a historicky nejlepší střelec Neroverdi Domenico Berardi, pro nějž šlo už o 51. proměněný pokutový kop v kariéře. Hosté o konečném výsledku rozhodli záhy po změně stran, když se již počtvrté po srpnovém přestupu z Dunajské Stredy prosadil v dresu Giallorossi Nikola Krstovič. Daniel Samek strávil celé utkání na lavičce domácích náhradníků a opět se nedočkal debutu v italské nejvyšší soutěži.

Nevyrovnané Sassuolo se podívá do Lecce

Páteční předehrávka 8. kola Serie A nabídne dva duely, ten pozdější se odehraje na stadionu Via del Mare, kde své domácí zápasy hraje loňský nováček z Lecce. Tentokrát proti sobě bude mít nevyzpytatelného soupeře, dorazí Sassuolo.

Osimhen pálil ostrými i na jihu Itálie. Lecce přišlo proti mistrovi o domácí neporazitelnost

Neapol zvítězila v sedmém kole Serie A na hřišti Lecce 4:0 a vyšvihla se na třetí místo tabulky. Gólový účet v týmu zpod Vesuvu si v 16. minutě otevřel obránce Leo Östigard. Po změně stran zaúřadoval také Victor Osimhen, jenž po pěti minutách na trávníku opět potvrdil, že jeho výkony posměšné video ze sociálních sítí neovlivnilo, a druhou trefou v řadě podtrhl tříbodový zisk svého celku. Giallorossi si tak po skvělém vstupu do nového ročníku připsali druhou prohru bez vstřeleného gólu v řadě a zároveň první ztrátu před vlastními fanoušky.

Trápící se Neapol jede do Lecce, domácí naopak šlapou jako hodinky

Jsou to jen dva dny od doby, kdy skončilo šesté kolo, a Serie A už je tu znovu. V sobotu odpoledne se proti sobě postaví Lecce a Neapol, dva týmy, které procházejí touto sezonou zcela v rozporu s předsezónními plány.

Stará dáma se neporažených Vlků nezalekla. Tlak Turína vyústil v tříbodový zásah Milika

Hráči Juventusu zvítězili v šestém kole Serie A před vlastními fanoušky nad Lecce 1:0. Bianconeri se doma velmi natrápili, protože přes obranu Vlků se navzdory značné střelecké převaze dlouho nemohli prosadit. Ráz utkání změnil až v 57. minutě Arkadiusz Milik skvělým výběrem místa v pokutovém území. Pro polského střelce se jednalo o první zásah v letošní sezoně, zatímco pro hosty šlo o úvodní porážku v ročníku.

Juventus se pokusí zastavit překvapení z Lecce

Allianz Stadium v Turíně se již v úterý večer stane dějištěm hodně napínavého a zajímavého klání mezi domácím Juventusem a mužstvem z Lecce. Domácí Bianconeri sice možná budou favoritem utkání, jenže Lecce už ukázalo, že má pro strach uděláno.

Lecce si z vlastního hřiště staví pevnost, proti Janovu rozhodla božská střela Oudina

Fotbalisté Lecce zvítězili v pátém kole Serie A na domácí půdě proti Janovu 1:0. Giallorossi dokázali téměř hodinu trvající početní převahu, když byl po druhé žluté kartě ve 36. minutě vyloučen španělský obránce Aarón Martín, využít až v 83. minutě, kdy se parádní dělovkou prosadil Rémi Oudin. Papriky tak udržely neporazitelnost a stále mohou prohánět špičku italské nejvyšší soutěže, jelikož se posunuly na druhou příčku. Grifone navíc zdolaly po dlouhých 17 letech.

US Lecce se daří, vyzraje i na Janov?

V krasojízdě hodlá pokračovat v páteční předehrávce US Lecce. Jihoitalský celek drží po čtyřech kolech čtvrtou příčku, a navíc se představí doma proti nováčkovi z Janova. Získají D'Aversovi hoši další důležité body? Janov není radno podceňovat, ztratili s ním týmy jako Neapol či Lazio.

Fanoušci Lecce nemuseli sundat růžové brýle. Bod z Monzy zařídila posila ze Slovenska

Fotbalisté Lecce udrželi svou neporazitelnost i na půdě Monzy, kde ve čtvrtém kole Serie A remizovali 1:1. Hosty do vedení poslal hned zkraje utkání proměněnou penaltou nejlepší střelec týmu Nikola Krstovič, bývalý hráč Dunajské Stredy. Za Brianzoli záhy dokázal srovnat Andrea Colpani, ze strany Lombarďanů to však navzdory početní převaze trvající mezi 55. a 85. minutou bylo vše, a utkání tak dospělo k nerozhodnému výsledku.

Monza se pokusí zastavit rozjeté Lecce

Vynikající start do sezony prožívá US Lecce. Jihoitalský celek v úvodních třech kolech neprohrál a na kontě má sedm bodů. Ze stávající čtvrté pozice se ho pokusí sesadit Monza, která v létě zajímavě posilovala a má ambice bojovat v první polovině tabulky.

Krstovič vletěl do Serie A jako uragán. Posila z Dunajské Stredy vyšvihla Lecce za giganty

Lecce navázalo na povedený začátek sezony, když ve třetím kole Serie A na vlastním stadionu porazilo Salernitanu 2:0. Hosté vstoupili do střetnutí nejhorším možným způsobem, když hned v šesté minutě prohrávali po brance Nikoly Krstoviče, jenž se trefil také ve svém prvním startu před týdnem proti Fiorentině. Ačkoliv si poté celek ze Salerna vytvořil několik příležitostí na vyrovnání, gólu se na rozdíl od domácího Gabriela Strefezzy nedočkal, a tak se Lecce zařadilo v tabulce po bok Juventusu hned za milánské velikány.

US Lecce versus Salernitana: dva neporažené týmy zakončí třetí kolo

Třetí kolo nejvyšší soutěže zakončí v neděli večer celky Lecce a Salernitany a možná trochu překvapivě půjde o duel dvou týmů, které ještě neprohrály. Lecce uhrálo proti silným celkům skvělé čtyři body, zatímco Salernitana dvakrát remizovala.

Fiorentina promrhala dvoubrankové vedení. Remízu Lecce zajistila posila ze slovenské ligy

Fiorentina nenavázala na povedené úvodní ligové představení a ve druhém kole Serie A pouze remizovala na vlastním hřišti s Lecce 2:2. Ještě v úvodu druhé půle to vypadalo, že si Fialky dojdou pro plný bodový zisk, když si především zásluhou Alfreda Duncana vytvořily dvougólový náskok. V 76. minutě ovšem srovnal stav utkání Černohorec Nikola Krstovič, který k Paprikám přestoupil v létě z Dunajské Stredy.