Udinese Calcio Itálie - Udinese Calcio - Zprávy

Janov v thrilleru přestřílel Udine, hattrickem se blýskl Borriello

Když Janov narazí na Udinese, má pomalu jisté tři body. Tedy pokud hraje Marco Borriello. Na podzim tohoto soupeře odstřelil hattrickem a stejným kouskem se prezentoval i dnes, čímž se podílel na překvapivém a divokém výsledku 3:5 z pohledu domácího Udinese.

Preview: Udinese Calcio - FC Janov

Udinese Calcio v minulém kole přerušilo nepříznivou bilanci posledních zápasů výhrou 3:1 na hřišti Regginy a výkon by chtělo potvrdit i v utkání proti desátému celku ligy janovskému FC. Hosté se museli smířit s porážkou v městském derby se Sampdorii. Do Udinese jedou s vidinou bodového zisku.

Reggina Calcio - Udinese Calcio 1:3

Udinese konečně zabralo a na Stadio Oreste Granillo přestřílelo Regginu 3:1. Friuliani tak ztrácejí na pátý AC Milán již pouhé dva body, Rossoneri totiž klopýtli na půdě Parmy. Reggina se stále topí hluboko v sestupových vodách.

Preview: Reggina Calcio - Udinese Calcio

Po slibné první polovině sezóny upadá pomalu Udinese do zapomnění. Friuliani se ze čtvrté pozice propadli až na šestou. Na půdě předposlední Regginy se tak budou chtít navrátit na vítěznou cestu. Nutno podotknout, že Udinese má za sebou náročné soupeře jako AC Milán, Inter či Juventus.

Udinese Calcio - Juventus Turín 1:2

Vincenzo Iaquinta, který sedm let hrál za Udinese, otočil svým gólem ze 76. minuty skóre a pomohl Staré dámě k vítězství 2:1.

Preview: Udinese Calcio - Juventus Turín

Juventus čeká v nadcházejícím kole Serie A těžký výlet na Stadio Friuli, kde hraje své domácí zápasy Udinese. Domácím se letos proti velkým týmům poměrně daří a tento fakt budou chtít potvrdit i proti Staré dámě. Udine je nyní na 6. místě se ziskem 33 bodů. Hostující Juventus je třetí, ale jeho vyhlídky na titul jsou se ztrátou 12 bodů na vedoucí Inter již velmi malé.

Neapol SSC - Udinese Calcio 3:1

Neapol si po dlouhé době opět připisuje vítězství, když Ezequiel Lavezzi po těžkém boji v závěru utkání rozhodl zápas. Přitom s Neapolí to nevypadalo vůbec dobře, od 36. minuty musela kvůli vyloučení Paola Cannavara dohrávat zápas o deseti. K radosti Neapolských se ale v 60. minutě nechal vyloučit útočník hostí Simone Pepe a utkání bylo rázem o něčem jiném.

Preview: Neapol SSC - Udinese Calcio

V poslední době tápající Neapol svede bitvu na domácí půdě proti Udinese Calcio. Udinese má za sebou dvě těžká domácí kola. Po duelech s AC Milán (0:1) a Interem (0:0) doufají svěřenci Pasqualeho Marina v plný bodový zisk. Neapol čeká na svou první výhru v kalendářním roce 2008.

Udinese Calcio - Inter Milán 0:0

Ve šlágru kola italské nejvyšší soutěže mezi Udine a Interem Milán diváci branku neviděli a oba celky si z utkání odvážejí bod. Domácí Udine sice hrálo 70 minut přesilovku, když se ve 20. minutě nechal vyloučit hostující Cesar, ale lídr tabulky bezbrankový stav nakonec udržel.

Preview: Udinese Calcio - Inter Milán

Nedělní program má sice na programu jako obvykle několik utkání, ale největším trhákem kola bude souboj na Stadiu Friuli, kde domácí Udinese, momentálně pátý celek tabulky, přivítá lídra Serie A Inter Milán. Hosté doufají, že prodlouží svoji dlouho sérii neporazitelnosti, ale nebudou to mít určitě lehké, protože domácí chtějí na příčky zajišťující Ligu mistrů a nebudou chtít pustit žádné body zadarmo.

Zapatu chce celá Evropa, tvrdí agent

Teprve jednadvacetiletý Cristian Zapata patří k nejžádanějšímu zboží v Serii A. Mladého obránce sleduje podle slov jeho agenta celá Evropa, Udinese však s prodejem svého klenotu nespěchá. Už odmítlo nabídku Fiorentiny.

Udinese Calcio - AC Milán 0:1

AC Milán dokázal pozdním gólem Alberta Gilardina dobít Stadio Friuli a po výhře 1:0 si z Udine svěřenci Carla Ancelottiho odvezli tři body. Udinese kleslo na pátou příčku, zatímco Rossoneri udělali krok vpřed na příčku devátou.

Preview: Udinese Calcio - AC Milán

Šlágr 19. kola Serie A se odehraje na Stadio Friuli v severoitalském městě Udine. Domácí celek, Udinese Calcio, svede bitvu se stávajícím evropským a světovým šampiónem AC Milán. Ten je papírovým favoritem, avšak při pohledu na tabulku tomu je naopak.

Cagliari Calcio - Udinese Calcio 0:1

Udinese dokázalo i přes hodinové oslabení porazit poslední Cagliari a po výhře 1:0 činí rozdíl mezi čtvrtými Friuliani a třetím Juventusem již pouhé tři body. Jedinou branku zápasu vstřelil v 32. minutě italský reprezentant Fabio Quagliarella.

Preview: Cagliari Calcio - Udinese Calcio

Poslední celek Serie A, Cagliari Calcio, přivítá na Stadio Sant‘Elia čtvrté Udinese Calcio. Friuliani jedou na Sardinii vyhrát, nic jiného se od nich neočekává. Navíc budou chtít odčinit několik nepřesvědčivých výsledků z konce roku 2007.