Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Janov CFC - Atalanta BC 1:1

V souboji o pohárovou Evropu se dělily body mezi domácí Janov a Atalantu. Hosté mohli dokonce získat tři body, celý zápas vedli 1:0, ale tři minuty před koncem vyrovnal na konečných 1:1 Giuseppe Sculli. V zápase navíc padly tři červené karty.

Preview: Janov CFC - Atalanta BC

Šestý Janov hostí na svém stadionu Atalantu Bergamo. Oba celky zaujímají pozici v horní polovině tabulky a pro oba týmy to bude důležité utkání v boji o evropské poháry.

UC Sampdoria - Janov CFC 0:1

Janovské derby má po sedmi letech jiného vítěze. Díky nejlepšímu střelci ligy Diegu Militovi zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem janovský CFC. Prestižní derby toho dnes příliš nepostrádalo. V pořádné zimě si diváci přišli alespoň na jedenáct žlutých karet a koneckonců také na tři branky, z nichž ovšem nebyly dvě uznány, obě by patřily Sampdorii.

Preview: UC Sampdoria - Janov CFC

Prestižní derby přivítá v neděli Stadio Luigi Ferraris. Na stadionu ležícím v Janově se tak nestřetne nikdo jiný než Sampdoria Janov a Janov CFC, který bude tentokrát veden jako hostující celek. Oba rivalové leží na opačných stranách tabulky, Janov je sedmý, domácí Sampdoria patnáctá.

Janov CFC - Bologna FC 1:1

Boloňský Marco Di Vaio připravil Janov, svůj bývalý klub, o stoprocentní bilanci na domácí půdě. V 63. minutě totiž odpověděl na branku Sculliho a rozhodl o konečném výsledku 1:1. V Serii A již tak není žádný tým, který by doma vyhrál všechna utkání.

Preview: Janov CFC - Bologna FC

Janov bude chtít ve 14. kole stavět na svojí dosavadní stoprocentní domácí bilanci, když na Stadio Luigiho Ferrarise přijede Bologna. Ta má za sebou tři remízové zápasy a potácí se na předposledním místě. Janov se bude chtít výhrou vrátit zpět mezi špici ligy.

SS Lazio - Janov CFC 1:1

Lazio Řím zachránila od pohromy až obrovská chyba brankáře Rubinha a také pomezního rozhodčího, jenž neuznal zcela regulérní gól. Hosté v Římě vedli od 69. minuty zásluhou Millita, za Biancocelesti vyrovnával Ousmane Dabo.

Preview: SS Lazio - Janov CFC

Lazio Řím se pokusí odčinit nešťastnou porážku v městském derby s AS Řím proti fotbalistům Janova. Pro oba celky to bude důležité utkání, jelikož oba týmy se pohybují ve stejných místech ligové tabulky a cíle jak Lazia tak i Janova jsou stejné, prorazit do evropských pohárů.

Za Milita je i padesát milionů málo

Za Diega Milita je málo i padesát milionů eur. Alespoň to říká prezident FC Janov Enrico Preziosi. Argentinského útočníka lanaří Real Madrid, ale v přístavním městě o jeho odchodu nechtějí ani slyšet.

Juventus FC - Janov CFC 4:1

Juventus i nadále pokračuje v dobrých výkonech a po výhře 3:1 nad Janovem se posunul na druhé místo ligy, se stejným počtem bodů jako vedoucí Inter Milán. Ovšem jedná se o předehrávku 12. kola, takže ostatní soupeři mají svá utkání před sebou.

Preview: Juventus FC - Janov CFC

Juventus se veze na vítězné vlně, pátá ligová výhra v řadě ho může katapultovat až na první místo tabulky o skóre před Inter. Soupeřem Staré dámy bude Janov.

Janov CFC - Reggina Calcio 4:0

Reggina utrpěla další porážku, tentokrát si veze ze hřiště Janova ostudnou porážku 0:4. Hattrickem se blýskl Diego Milito, do listiny střelců se zapsal také Giuseppe Sculli. Všechny branky padly ve druhém poločase, Reggina dohrávala od 45. minuty v deseti.

Preview: Janov CFC - Reggina Calcio

Poslední celek soutěže, Reggina, zajíždí na půdu Janova, domácí fotbalisté drží šňůru pěti zápasů bez porážky a prodloužit jí budou chtít i v tomto duelu. Janov si naposledy připsal bod na hřišti Udinese, Reggina podlehla až v samotném závěru Interu Milán 4:3.

Udinese Calcio - Janov CFC 2:2

Udinese ztratilo v boji o vrchol tabulky, když na domácí půdě remizovalo s Janovem. Janov tak neztratil kontakt se špičkou ligy, i když dnes již po čtyřech minutách prohrával. Nakonec ale skóre otočil, vyrovnávací branku vstřelilo Udinese až v závěru.

Preview: Udinese Calcio - Janov CFC

Rozjeté Udinese bude mít v desátém kole jednoznačný cíl. Posunout se do čela tabulky, respektive zvítězit. Soupeřem domácímu celku ale bude Janov, který se s prohrou rozhodně nespokojí. Na sedmém místě totiž dotírá na vedoucí týmy a vítězství by ho mohlo případně katapultovat až na čtvrtou pozici.