Inter Milán Itálie - Inter Milán - Expres Zprávy

21.02.202409:43

Arnautović hráčem zápasu

Marko Arnautović byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího utkání mezi Interem Milán a Atléticem Madrid (1:0), útočník italského klubu dal v 79. minutě jedinou branku duelu.

uefa.com
21.02.202409:25

Thuram laboruje se svalovým zraněním

Na podrobné vyšetření dnes půjde Marcus Thuram. Útočník Interu Milán nedohrál včerejší zápas proti Atléticu Madrid, v závěru první půle si přivodil svalový problém.

football-italia.net
20.02.202422:54

Inter se po přestávce jednou prosadil

Výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Inter Milán - Atlético Madrid 1:0 (79. Arnautovic).

20.02.202421:48

V Miláně se zatím hraje bez branek

Poločasový výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Inter Milán - Atlético Madrid 0:0.

20.02.202419:55

Základní sestavy: Inter - Atlético

Základní sestavy pro dnešní první osmifinále Ligy mistrů:

Inter Milán: Sommer - Pavard, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Calhanoglu, Mchitarjan, Dimarco - Thuram, Martínez

Atlético Madrid: Oblak - Molina, Witsel, Giménez, Hermoso - De Paul, Koke, Saúl, Llorente - Samuel Lino, Griezmann

Livesport
20.02.202412:54

Inter Milán uctí památku Brehmeho

Inter Milán dnes večer čeká první osmifinále Ligy mistrů proti Atléticu Madrid a jeho hráči budou mít na rukávech černé pásky. Italský klub tak uctí památku svého někdejšího hráče Andrease Brehmeho, který zemřel v noci na dnešek.

mundodeportivo.com
17.02.202412:17

Thuram dosáhl milníku

Marcus Thuram se prosadil do sítě Salernitany a rázem se stal teprve druhým Francouzem v historii, který na dvouciferný počin v Serii A dosáhl. Tím prvním je Youri Djorkaeff, který dal v sezoně 1966/1997 za 33 zápasů 14 gólů.

x.com/optapaolo
17.02.202408:16

Inter přidal další výhru

Milánský Inter vyhrál v pátek 4:0 nad Salernitanou. Po 24 kolech tak má na kontě 20 výher. Jedná se o jeho druhý nejlepší výkon v historii. Ještě o jednu více zvládl za stejnou porci zápasů v sezoně 2006/2007.

16.02.202423:30

Dvě smlouvy pro hráče Interu?

"Ohledně prodloužení Lautara (martíneze) a (Nicolò) Barelly mohu říci, že se jedná o záležitost, která v nás nevyvolává obavy: Jedná se o profesionály, skutečné muže, kteří milují tento dres. Jsme si nesmírně jistí, ale nerad bych o tom příliš mluvili. Jsou před námi dva měsíce, ve kterých teprve odehrajeme podstatnou část sezony," řekl šéf Interu Beppe Marotta do mikrofonů Sky Sport.

diretta.it
16.02.202422:15

Martínez potvrdil střelecký um

Dát tři sezony v řadě minimálně 20 gólů? Tímto počinem se po pátečním večeru může pochlubit útočník Interu Lautaro Martínez. Povedlo se mu to jako třetímu v historii po Giuselle Meazzovi (od 1929/1930 do 1933/1934) a Stefanu Nyersovi (od 1948/1949 do 1951/52), kteří tuto sérii táhli ještě déle než argentinský ostrostřelec.

15.02.202412:53

Barella prodlouží s Interem

Svoji další budoucnost s Interem Milán brzy spojí Nicolò Barella, jenž na konci letního přestupového okna odmítl přesun do Manchesteru City. Sedmadvacetiletý záložník souhlasil s prodloužením smlouvy do roku 2029 se současným navýšením platu až na 7 milionů eur čistého za sezonu se započítáním bonusů.

14.02.202419:15

Frattesi se rychle zotavil

Davide Frattesi hodně rychle doléčil svalové zranění, záložník Interu Milán se objevil na dnešním tréninku a bude připraven na zápas proti Salernitaně.

13.02.202412:59

Inter odložil příchod Taremiho

Mehdi Taremi je domluven na podmínkách angažmá v Interu Milán, kam se přesune po sezoně zdarma z FC Porto, oficiálně ale vše jen tak potvrzeno nebude. Italský klub odložil zdravotní prohlídku na neurčito, íránský útočník se bude koncentrovat na výkony v dresu portugalského celku a testům se podrobí až během jara.

12.02.202421:08

Zielinski už po zdravotní prohlídce

Piotr Zielinski se dohodl na podmínkách smlouvy s Interem Milán a už učinil další krok vstříc novému angažmá. Polský středopolař, jenž opustí Neapol na konci smlouvy, již už Nerazzurri absolvoval zdravotní prohlídku.

12.02.202417:06

Taremi je domluven s Interem Milán

Mehdi Taremi je podle posledních zpráv domluven na podmínkách angažmá v Interu Milán. Íránský útočník přijde po sezoně zdarma z FC Porto, s italským klubem se měl dohodnout na dvouletém kontraktu s opcí na třetí sezonu.

Fabrizio Romano
12.02.202414:31

Acerbi vynechá první osmifinále LM

Francesco Acerbi si o víkendu poranil lýtko a čeká na verdikt lékařů ohledně délky absence. Obránce Interu Milán určitě nemine nucená pauza, už nyní je jisté, že přijde o domácí zápasy proti Salernitaně a Atléticu Madrid.

gazzetta.it
11.02.202421:29

Inter dvakrát inkasoval do přestávky

Ani dva góly vstřelené v prvním poločase nepomohly AS Řím v souboji s Interem (2:4), jenž dvakrát inkasoval do přestávky v Serii A po 645 dnech. Předtím obdržel dvě branky v úvodním dějství 6. května 2022 od Empoli.

twitter.com/OptaPaolo
11.02.202416:16

Inter udržel venkovní neporazitelnost

Sobotní výhrou 4:2 na půdě AS Řím si Inter upevnil vedení v Serii A a zároveň se stal čtvrtým týmem v historii soutěže, jenž z úvodních 12 venkovních ligových zápasů vybojoval alespoň 32 bodů. V minulosti se to podařilo Interu v sezoně 2006/07 (32), Neapoli v ročníku 2017/18 (34) a Juventusu v sezoně 2018/19 (34) - vždy tři body za výhru.

10.02.202421:03

Inter Milán se strachuje o Acerbiho

Inter Milán porazil AS Řím, zaznamenal ale i jednu ztrátu. Mimo hru je Francesco Acerbi, obránce si poranil lýtko a čeká ho podrobné vyšetření.

09.02.202418:18

Inter Milán se obejde bez Sensiho

Inter Milán odcestoval do hlavního města k zápasu s AS Řím a doma zůstal Stefano Sensi, záložník bojuje s chřipkou.