Cagliari Calcio Itálie - Cagliari Calcio - Zprávy

Cagliari chce v Toskánsku napravit tristní venkovní bilanci

Cagliari v poslední době schytává jeden nářez za druhým a pozice trenéra Eusebia Di Francesca se řádně otřásá. Nedělní podvečer by mohl znamenat příjemnou změnu, protože proti Fiorentině se sardinskému celku tradičně daří.

Benevento nepřestává překvapovat! Dnes otočilo duel s Cagliari

Benevento má další cenný zářez na prvoligové pažbě, protože dnes odpoledne si připsalo důležité tři body na Sardinii. S Cagliari sice brzy prohrávalo, ale ještě než skončil první poločas, otočilo góly Saua s Tuiou.

Benevento hledá odpověď na porážku od AC na Sardinii

Cagliari pokračuje v tristní bilanci a prohrává jeden duel za druhým. Historicky vzato by se teď mohlo zahojit proti Beneventu. Jenže ligový nováček má pro strach uděláno a vede si o poznání lépe než celek ze Sardinie.

Neapol si na Sardinii zastřílela, domácím nadělila čtyřku

Fotbalisté Neapole zareagovali na nepovedený závěr roku a s příchodem nového letopočtu zvítězili na hřišti Cagliari vysoko 4:1. Základ vítězství byl položen v prvním poločase vedoucí brankou Piotra Zielińskiho a po změně stran bylo i díky Polákově druhé trefě a zejména vyloučení Lykogiannise dílo dokonáno. Parthenopei nakonec rozvlnili síť soupeře celkem čtyřikrát, zatímco ostrované se prosadili jen jednou.

Cagliari chce po dvou měsicích zase vyhrát, proti bude Neapol

Na Stadio Sant'Elia v sardinském Cagliari se v neděli odpoledne odehraje duel místního Cagliari Calcio s favorizovanou Neapolí. Hostům se před Vánocemi vůbec nedařilo a výsledkem byl propad až na páté místo. Neapol ale pomýšlí na vyšší mety a do Sardinie si jede pro tři body.

Nainggolan se vrací do Cagliari, Inter ho uvolnil na druhé hostování

Radja Nainggolan se stal potřetí během kariéry posilou Cagliari. Dvaatřicetiletý belgický záložník přichází na další hostování z milánského Interu, kluby tento týden doladily podmínky a fotbalista po podstoupení zdravotní prohlídky podepsal kontrakt...

AS Řím si těsně poradilo s Cagliari i přes dva zásahy Pedra

Domácí Římané si nakonec poradili s Cagliari, i když to chvílemi byly pro jeho fanoušky nervy. Hostům ze Sardinie nakonec k bodům nestačily ani dva zásahy zkušeného Brazilce Joãa Pedra.

Řím se potřebuje oklepat z debaklu, Cagliari má tajnou zbraň

Římané se musí rychle zotavit z dalšího šoku, který jim o víkendu přichystala Atalanta. Pokud nechtějí ztratit aktuální čtvrtou příčku, musí Cagliari porazit. To by nemusel být takový problém, protože celek ze Sardinie má v této sezoně vážné nedostatky.

Cagliari si s Udinese dělí body. Zebry mrzí neproměňování šancí

Cagliari slaví aspoň bod, což proti rozjetému Udinese pro něj není vyloženě selháním. Domácím vnesl do šatny radost Lykogiannis, jenže deset minut po změně stran se prosadil také hostující Lasagna.

Dokáže oslabené Udinese porazit Cagliari popáté v řadě?

Udinese ve vloženém kole trochu ubralo z plynu, respektive nezískalo takový počet bodů, v jaký doufalo. Herně by to ale na Cagliari stále mělo stačit, protože sardinský celek momentálně prochází pokračující krizí.

Nuda v Parmě. Souboj s Cagliari gól nepřinesl

Utkání Parmy s Cagliari rozhodně nepatřilo k ozdobám kola a diváci se nakonec nedočkali ani jedné branky.

Nevyzpytatelná Parma doma hostí trápící se Cagliari

Parma je hodně zvláštní tým a jeho forma naprosto nevypočitatelná. Jednou dokáže ztratit body s nováčkem z Beneventa, aby pak obral o body lídra z Milána. Jak si povede proti podobně se trápícímu Cagliari?

Cagliari Calcio - Inter Milán 1:3

Dlouho to s milánským Interem vypadalo bledě, ale v závěru se nakonec podařilo výsledek otočit a získat důležité tři body do tabulky. Cagliari vedlo od 42. minuty 1:0 a ještě šest minut před koncem drželo nerozhodný výsledek. Branka Danila D'Ambrosia všechno změnila a nebohé Cagliari inkasovalo v nastavení ještě třetí gól. Inter stáhl ztrátu na městského rivala a bude čekat na jeho odpověď.

Cagliari přivítá favorizovaný Inter

V neděli krátce po poledni vyběhnou na trávník stadionu Saint'Elia fotbalisté Interu Milán. Na Sardinii je čeká místní Cagliari, které poměrně pravidelně boduje. Inter je velkým favoritem a zvítězit chce o to víc, že v týdnu ukončil své účinkování v pohárové Evropě.

Hellas si doma rozdělil body s Cagliari

Hellas si po nudné první půli reputaci nezlepšil ani po změně stran a s Cagliari v nepříliš pohledném utkání si rozdělil body.