Cagliari Calcio Itálie - Cagliari Calcio - Expres Zprávy

16.03.202422:20

Déjà vu pro Ranieriho

Jako návrat v čase muselo pro Claudia Ranieriho vypadat utkání proti Monze. Jediným gólem v něm skóroval Daniel Maldini, který tak navázal na svého otce Paola. I ten se prosadil v rámci Serie A proti Cagliari vedenému právě Ranierim.

football-italia.net
05.03.202418:17

Luvumbo si poranil stehenní sval

Ze sestavy Cagliari na čas vypadne Zito Luvumbo. Útočník si poranil stehenní sval, znovu k dispozici by měl být až po reprezentační přestávce.

gazzetta.it
03.03.202416:34

Jankto se konečně trefil za Cagliari

Jakub Jankto se dočkal první branky v dresu Cagliari. Český záložník skóroval v dnešním souboji s Empoli, v 69. minutě otevíral skóre.

26.02.202418:58

Cagliari bude chybět Pavoletti

Leonardo Pavoletti na neurčito vypadne ze sestavy Cagliari Calcio. Pětatřicetiletý útočník si ze zápasu s Neapolí (1:1) odnesl zlomeninu zánártní kůstky, nebude však muset na operaci.

25.02.202417:38

Jankto nedohrál kvůli zranění

Jakub Jankto možná načas vypadne ze sestavy Cagliari, v dnešním zápase s Neapolí musel po hodině hry střídat kvůli blíže nespecifikovaným problémům s kolenem.

13.02.202413:59

Rog hostuje v Dinamu Záhřeb

Marko Rog se pro nadcházející měsíce vrací do vlasti a formou hostování bude hrát za Dinamo Záhřeb. Záložníka sem uvolnilo Cagliari, za které fotbalista letos neodehrál ani minutu, během letní přípravy si vážně poranil kolenní vazy.

transfermarkt.de
10.02.202412:34

Rog má namířeno do Záhřebu

Marko Rog v letošní sezoně za Cagliari nenastupoval, a má tak namířeno zpět do chorvatské ligy. V boji o titul by měl na hostování posílit záhřebské Dinamo.

01.02.202420:22

Mina se přesouvá do Cagliari

Fiorentina se po půlroce rozloučila s Yerrym Minou, jenž zůstává v Serii A. Kolumbijský reprezentant zkusí prorazit v Cagliari Calcio, kde podepsal smlouvu do konce sezony s opcí.

31.01.202410:41

Barák nakonec do Cagliari za Janktem?

Antonín Barák má dalšího zájemce. O záložníka Fiorentiny prvotně jevila interes mistrovská Neapol, z přesunu příbramského odchovance pod Vesus ale nakonec sešlo. Devětadvacetiletý reprezentant by se však přece jen nakonec mohl stěhovat na novou adresu, snahu o jeho zisk totiž podle informací televizní stanice Sky Sport projevilo Cagliari. Až 18. tým Serie A vede uznávaný odborník Claudio Ranieri, Barák by se v novém působišti opět sešel v jednom klubu s krajanem Jakubem Janktem.

gianlucadimarzio.com, livesport.cz
28.01.202421:35

Como hlásí další zimní posilu

Como je na trhu hodně aktivní a jeho další posilou se stal Edoardo Goldaniga, obránce přišel na přestup z Cagliari.

23.01.202422:18

Capradossi odchází z Cagliari

Elio Capradossi se stal volným hráčem. Obránce před rokem a půl posílil Cagliari a v letošní sezoně neodehrál ani jednu soutěžní minutu, s vedením se nakonec dohodl na ukončení spolupráce.

18.01.202418:58

Pereiro jde za herní praxí do Ternany

Na větší herní vytížení se může těšit Gastón Pereiro. Uruguayský záložník na podzim paběrkoval v Cagliari, řešením by se pro něho mělo stát hostování v druholigové italské Ternaně.

15.12.202319:41

Cagliari přišlo o Šomurodova

Cagliari bude v závěrečných zápasech tohoto roku chybět Eldor Šomurodov. Útočník italského klubu má zlomenou zánártní kůstku, v nadcházejících dnech ho čekají další testy.

itasportpress.it
12.12.202310:42

Pavoletti se zase trefil v nastavení

Cagliari v pondělí dohrávce 15. kola Serie A dokázalo otočit nepříznivě se vyvíjející duel se Sassuolem, dvě branky přitom vsítilo až v nastavení druhé půle. O jednu z nich se přitom postaral zkušený pětatřicetiletý útočník Leonardo Pavoletti, kterému střílení gólů v pozdních dobách rozhodně nejsou cizí. Společně s říjnovým utkáním proti Frosinone, v němž skóroval po 90. minutě dokonce dvakrát, zapsal letos již třetí trefu nad rámec základní hrací doby, což je aktuálně vůbec nejvyšší číslo jednoho hráče v rámci italské nejvyšší soutěže.

twitter.com/OptaPaolo
26.11.202315:50

Dvě jubilea pro Ranieriho

Rovnou dva významné milníky naráz pokořil v utkání Cagliari-Monza trenér domácího klubu Claudio Ranieri. Dvaasedmdesátiletý kouč si odbyl 450. zápas na lavičce týmu Serie A a zároveň si v této soutěži připsal na konto už svůj 700. bod za remízu 1:1.

05.11.202318:02

Za Cagliari se prosazují náhradníci

Cagliari v 11. kole Serie A porazilo před vlastními fanoušky Janov, znovu se přitom ukázalo, že šťastnou ruku při střídání umí mít domácí trenér Claudio Ranieri. Šest z posledních sedmi gólů celku ze Sardinie zařídili právě střídající hráči, o ty sobotní se mimochodem postarali Gabriele Zappa a Nicolas Viola, kteří do hry naskočili z lavičky po přestávce. Pouze Neapol zatím zapsala více branek než Cagliari prostřednictvím náhradníků, konkrétně sedm.

29.10.202323:25

Cagliari zaznamenalo historický obrat

Cagliari v 10. kole italské nejvyšší soutěže porazilo Frosinone 4:3, přestože ještě v 72. minutě prohrávalo 0:3. Takový obrat mimochodem dokonalo v této fázi hry jako první v historii. Nejblíže byla podobnému počinu Perugia v roce 2001, ta prohrávala s Bari 3:0 v 67. minutě a poté vyhrála 4:3. "Vždycky říkám, abyste do hry dali všechno až do konce. Doufám, že toto vítězství bude milníkem," řekl domácí trenér Claudio Ranieri, jehož tým byl mimo jiné před zápasem na dně tabulky.

ČTK
22.10.202317:17

Jankto zaznamenal asistenci

Cagliari remizovalo po dramatickém závěru utkání se Salernitanou 2:2. Všem trefám byl po střídání na hřišti přítomen i Jakub Jankto. Úvodní branka navíc padla v 79. minutě díky jeho přihrávce. Český záložník zaznamenal v Serii A bod do statistik produktivity poprvé od května 2021, kdy ještě v dresu Samdporie skóroval v utkání s AS Řím.