Atalanta Bergamo Itálie - Atalanta Bergamo - Zprávy

Preview: Atalanta Bergamo - Janov CFC

Ne zrovna v ideálním rozpoložení jde do zápasu s Janovem Atalanta, která se vzpamatovává z porážky ve Florencii. Je však pravdou, že proti Janovu má skvělou možnost pro návrat do vítězných kolejí. Vždyť Rossoblu se nacházejí v těžké mizérii.

Fialky si s chutí zastřílely, Atalanta odjíždí bez bodů

Domácí Fiorentině se dnes náramně dařilo, na Stadio Artemio Franchi nadělila čtyři branky Atalantě. Utkání částečně ovlivnila také červená karta na konci první půle, po níž hosté dohrávali o deseti.

Preview: ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo

Velmi zajímavý duel bude k vidění na Stadio Artemio Franchi, kam zavítá Atalanta. Domácí Fialky bojují o evropské poháry a zatím se jim daří. Nebýt bodového odpočtu, jejich konkurentem by ale byla i Atalanta.

Atalanta Bergamo - Inter Milán 3:2

Atalanta Bergamo se znovu přiblížila evropským pohárům, když doma přehrála rozjetý Inter Milán 3:2. Hosté tak přišli o sedmizápasovou šňůru výher a navíc se prohloubila ztráta na vedoucí Juventus už na čtyři body. Hrdinou zápas se stal dvougólový argentinský střelec German Denis.

Preview: Atalanta Bergamo - Inter Milán

Atalantu, která oplývá dobrou formou, prověří soupeř z nejtěžších - Inter Milán. Několikanásobný italský šampion má ohromnou fazónu, v lize vyhrál sedm zápasů v řadě a útočí na prvenství. Toho ale v tomto kole nedosáhne, neboť Juventus svůj duel s Pescarou zvládl na výbornou.

UC Sampdoria - Atalanta Bergamo 1:2

Sampdoria Janov může začít bít na poplach. Dlouhá série bez zisku jediného bodu se i po tomto kole protáhne. Blucerchiati tentokrát nestačili na Atalantu Bergamo, které doma podlehli 2:1. Rozhodující branku vstřelil čtvrthodiny před koncem De Luca.

Preview: UC Sampdoria - Atalanta Bergamo

Sampdoria se pokusí v domácím prostředí zastavit pád ligovou tabulkou, který odstartoval koncem září. Po skvělém startu se Sampdoria trápí, už pět kol nedokázala bodovat. Na Luigi Ferraris teď zavítá Atalanta, posilněná o vítězství nad Neapolí.

Atalanta Bergamo - SSC Neapol 1:0

Překvapivý výsledek se zrodil na stadionu Atleti Azzurri D’Italia, kde domácí Atalanta Bergamo udolala jedinou brankou Carlose Carmony Neapol 1:0. Hosté z pod Vesuvu ale byli lepším týmem a především v prvním poločase doplatili na špatnou efektivitu.

Preview: Atalanta Bergamo - SSC Neapol

Neapol se chce bodově dotáhnout na první Juventus. K tomu ale nezbytně potřebuje výhru nad Atalantou. A domácí mají po minulém kole co napravovat.

Delfino Pescara - Atalanta Bergamo 0:0

Na Stadio Adriatico se dnes odpoledne body pouze dělily, duel tamní Pescary s Atalantou vítěze nakonec nenašel. A to přesto, že Pescara hrála celý druhý poločas proti deseti.

Preview: Delfino Pescara - Atalanta Bergamo

Na Stadio Adriatico přivítá domácí Pescara třináctou Atalantu. Pescara po předchozích výhrách dvakrát prohrála, Atalanta zase uťala čtyřzápasovou sérii bez bodu.

Atalanta přidala k oslavám založení i příchuť tří bodů

Domácí hráči bergamské Atalanty sice prohrávali, ale podařilo se jim nakonec skóre otočit a tři body zůstávají na Stadio Atleti Azzurri D'Italia. Všechny tři branky padly ve druhém poločase.

Atalanta oslavuje, dočká se i tří bodů?

Celek z Bergama oslavuje důležitý milník v historii klubu, díky zlevněným vstupenkám jí bude fandit vyprodaný stadion. Na něm se o tři body popere se Sienou.

AS Řím se vzpamatovalo z debaklu

Krátce po obědě se na Stadio Olimpico ukázala Atalanta. V poklidném tempu i bez Daniela De Rossiho však podlehla domácímu AS, a to především kvůli svým neproměněným šancím.

Po debaklu od Juventusu přijede na Stadio Olimpico Atalanta

Olimpico bude svědkem souboje celků, které v minulém kole utrpěly debakl. Domácí AS prohrálo s Juventusem, Atalanta nestačila na Turín. Který z nich uzdraví své šrámy?