ACN Siena 1904 Itálie - ACN Siena 1904 - Zprávy

Preview: Parma FC - AC Siena

Fotbalisté Parmy stoupají tabulkou a dnes si můžou ještě polepšit, neboť doma přivítají poslední tým soutěže Sienu. Parma je na první pohled jasným favoritem a vítězství by jí nemělo uniknout. Jenže zdání klame, Siena naposledy udolala Janov 1:0 a naopak Parma podlehla Pescaře.

Siena má důležitou výhru, krize Janova se prohlubuje

Výměna stráží na trenérské lavičce v Janově zatím vůbec nepřináší kýžený účinek. Luigi Delneri prohrál i třetí zápas, v němž Rossoblu vedl, a mužstvo se propadá do těžké krize. Aktuálně ho po prohře 1:0 v Sieně už jen jediný bod dělí od sestupových příček.

Cosmi bude hrát o své místo proti dalšímu z odpadlíků, šestnáctému Janovu

Existenční zápas čeká Serseho Cosmiho zrovna v tu nejhorší možnou chvíli, chtělo by se říct. Sieně schází několik důležitých hráčů, navíc s Janovem, který na Stadiu Artemia Franchiho pravidelně boduje. Posledně tu vyhrál 2:0, dnes však na výhru čeká dokonce ještě déle než Bianconeri.

Siena možná změní trenéra, Cosmiho pozice je v ohrožení

Serse Cosmi se v létě stal novým trenérem Sieny a je možné, že jeho působení u kormidla tohoto italského klubu se bude počítat pouze na měsíce. Týmu se pod jeho vedením nedaří podle představ, nepovedlo se mu ani středeční utkání v Cagliari a Cosmi rozhodně nemá maximální podporu vedení...

Cagliari Calcio - AC Siena 4:2

Sardinské Cagliari se doma vůbec nemazalo se Sienou a po divoké výhře 4:2 se posunulo na osmé místo ligové tabulky. Branky padaly jak v první, tak i ve druhé půli. Klíčová pro celý vývoj zápasu byla zejména první půli.

Preview: Cagliari Calcio - AC Siena

Případná výhra by pro sardinský celek znamenala již čtvrtý zápas v řadě, který jim vynese tři body. Proti se rázně ohrazuje Siena, která by se ráda odlepila ode dna ligové tabulky.

AC Siena - Città di Palermo 0:0

I přes množství šancí a evidentní snahu obou týmů se nakonec v toskánské metropoli zrodila bezbranková remíza. Palermo díky bodu dočasně opouští sestupové příčky, Siena si ale nepolepšila a nadále je poslední.

Siena se proti Palermu bude chtít odlepit ode dna

V Toskánsku nás čeká zajímavý zápas, domácí Siena vyzve Palermo. Oba týmy potřebují bodovat, což činí jejich duel ještě atraktivnějším.

Atalanta přidala k oslavám založení i příchuť tří bodů

Domácí hráči bergamské Atalanty sice prohrávali, ale podařilo se jim nakonec skóre otočit a tři body zůstávají na Stadio Atleti Azzurri D'Italia. Všechny tři branky padly ve druhém poločase.

Atalanta oslavuje, dočká se i tří bodů?

Celek z Bergama oslavuje důležitý milník v historii klubu, díky zlevněným vstupenkám jí bude fandit vyprodaný stadion. Na něm se o tři body popere se Sienou.

AC Siena - Juventus FC 1:2

I po tomto kole se na čele tabulky udrží Juventus. Jeho neporazitelnost a suverenita na domácí scéně pokračuje. Stará dáma tentokrát vyhrála na půdě Sieny 2:1, ale o třech bodech rozhodla až pět minut před koncem zásluhou Claudia Marchisia.

Preview: AC Siena - Juventus FC

Černobílý souboj dvou Bianconeri hostí Siena. Juventus přijíždí na stadion Artemio Franchi nejen prodloužit sérii neporazitelnosti, ale rovnou zvítězit. Sieně se ale zatím daří, což mimo jiné nedávno odskákal Inter Milán.

SS Lazio - AC Siena 2:1

Lazio odčinilo předchozí dvě porážky a doma zdolalo Sienu 2:1. Biancocelesti vykročili za vítězstvím už v prvním poločase, kdy se trefili Ederson a z pokutového kopu Ledesma. Siena se sice snažila o zdramatizování zápasu, ale branka na 2:1 přišla až příliš pozdě.

Preview: SS Lazio - AC Siena

Po dvou porážkách se chce Lazio vrátit na vítěznou vlnu a doma k tomu bude mít dobrou příležitost, hostí totiž Sienu. Hosté se po špatném začátku dostali do formy, po vítězství na půdě Interu si Siena poradila s Boloňou a smazala manko za účast v korupční aféře.

AC Siena - Bologna FC 1:0

V toskánské metropoli se střetly dva týmy ze spodní části tabulky. Siena sice začala sezonu s velkým bodovým odpočtem, nyní má po těsné výhře dva body a je osmnáctá. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem, domácí zachránil skvělým výkonem brankář Pegolo.