Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Jihlava opět prohospodařila vedení a U Nisy nakonec bere pouze bod

Staronový nováček nejvyšší soutěže se i ve čtvrtém utkání v řadě ujal vedení, to ovšem znovu neudržel a po brance Šurala z poslední minuty řádné hrací doby si ze severu Čech odváží pouhopouhý bod za remízu 1:1.

Preview: Slovan Liberec - Vysočina Jihlava

Úřadující mistr proti nováčkovi. Liberec přivítá na svém stadionu Jihlavu.

FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 1:1

Remíza 1:1 byla k vidění na stadionu Pod Lízátky, kam zavítala Jihlava. Hradečtí Votroci museli po rychlé brance dohánět skóre. To se nakonec nepodařilo, na branku Tecla sice odpověděl Šisler, ale další branky se už diváci nedočkali.

Preview: FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava

Premiéra v nejvyšší soutěži se odehraje pod lízátky. Domácí Hradec Králové se poprvé v první lize utká s Jihlavou.

Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň 1:1

Po sedmi letech se Vysočina Jihlava představila před vlastními fanoušky znovu jako prvoligová. Její domácí premiéře přihlížely sympaticky zaplněné tribuny. Ty si jistě přály takový první poločas, jaký předvedli jihlavští fotbalisté v prvním kole na Slavii, kde vstřelili hned tři branky.

Preview: Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň

Program druhého kola první české nejvyšší soutěže uzavře nedělní duel Plzně s Jihlavou. Plzeňští úspěšně zahájili misi za mistrovským titulem, když v úvodním kole doma smetli Hradec 3:0. Jihlavě se podařil návrat mezi elitu poté, co si ze slávistické půdy odvezla bod.

Zaplatili jsme nováčkovskou daň, shodli se Blažek a Koloušek

Oba ve Slavii v minulosti působili, ale výhry proti bývalému klubu se včera nedočkali, byť k ní neměli daleko. Jihlavské opory brankář Jaromír Blažek a záložník Václav Koloušek se svým týmem vedli v Edenu po poločase 3:0, po zápase se ale museli smířit jen s bodem za remízu 3:3.

Radovi se zatočila hlava. Přesto věřil ve výhru

Pondělní dohrávka Gambrinus ligy přinesla přestřelku s dramatickou koncovkou. Fanoušci Slavie dlouho jen přihlíželi trápení svého týmů, v závěru se ale sešívaní vzepjali k drtivému finiši a dotáhli tříbrankovou ztrátu na Jihlavu. Trenér Slavie Petr Rada neskrýval, že mu v první půli nebylo nejlépe.

Slavia Praha - Vysočina Jihlava 3:3

Dohrávka úvodního kola Gambrinus ligy přinesla krásné utkání a konečnou remízu 3:3. Slavia vstoupila do ligy katastrofálně, po první půli s nováčkem prohrávala 0:3, ale nakonec se dokázala vzchopit a ve strhujícím závěru vyrovnat a získat alespoň jeden bod.

Preview: Slavia Praha - Vysočina Jihlava

Po šesti letech se do nejvyšší soutěže vrací Vysočina Jihlava. Nováčka přivítá na svém hřišti Slavia Praha.

Jihlava jde do sezony s cílem zachránit se v první lize

Jihlava má před novou sezonou jednoznačný cíl v podobě záchrany v nejvyšší soutěži, kam postoupila po šesti letech. Klub proto navýšil rozpočet o devět milionů korun na současných 55 milionů.

Ostravský obránce Marek má namířeno do Jihlavy

Vysočinu Jihlava by měl posílit obránce Baníku Ostrava Tomáš Marek. Jednatřicetiletý hráč už se v týmu ligového nováčka zapojil do soustředění v Novém Městě na Moravě. Defenzivně laděného Marka, který může hrát i ve středové řadě, si vyhlédl nový kouč Jihlavy František Komňacký.

Fotbalisté Jihlavy začali přípravu bez kouče Komňackého

Zatím bez hlavního kouče Františka Komňackého zahájili přípravu na novou sezonu fotbalisté nováčka Vysočiny Jihlava. Při absenci reprezentačního asistenta vedou přípravu do skončení mistrovství Evropy Josef Vrzáček, trenér brankářů Tomáš Jansa a nový asistent Marek Zúbek.

Jihlavu povede při návratu do ligy kouč Komňacký

Novým trenérem fotbalistů Jihlavy, kteří se po šesti letech probojovali zpět do nejvyšší soutěže, se stal František Komňacký. Asistent reprezentačního kouče Michala Bílka dnes podepsal s FC Vysočina dvouletou smlouvu. Komňacký nahradil Romana Pivarníka, který míří do Olomouce.