Vysočina Jihlava (Česko)

Vysočina Jihlava - FK Teplice 0:2

Teplice po nezdaru s Mladou Boleslaví zabraly a z Jihlavy si odvážejí všechny body. Dlouho to ale vypadalo na nerozhodný výsledek, než se krásně trefil Ljevakovič a čtyři minuty před koncem pečetil výsledek Hora.
27.08. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - FK Teplice

Vysočina bude v domácím prostředí usilovat o nápravu posledního nezdaru s Hradcem a soupeřem jí budou Teplice. Severočeši v minulém kole rovněž neuspěli, když doma odevzdali všechny body Mladé Boleslavi.
26.08. | Previews | 5 komentářů

Harba jde z Jihlavy na hostování do Zlína

Bosenský útočník Haris Harba odchází z Vysočiny Jihlava na čtyřměsíční hostování do Zlína. Na konci roku osmadvacetiletému fotbalistovi skončí v Jihlavě, kde není herně vytěžován, smlouva.
25.08. | Aktuality | 5 komentářů

Hipp: Nevyhrálo lepší, ale šťastnější mužstvo

Královéhradečtí vyhráli ve čtvrtém ligovém kole nad Jihlavou 1:0 a získali tak první tři body v azylu v Mladé Boleslavi, kde hrají kvůli rekonstrukci svého stadionu. Utkání rozhodl ve 25. minutě obránce Tomáš Holeš. Východočeský nováček tak vůbec poprvé porazil Jihlavu, naopak tým z Vysočiny stále čeká na premiérovou výhru v ligové sezoně.
21.08. | Aktuality | 17 komentářů

FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 1:0

Druhé vítězství v sezoně získává po Karviné i další nováček Hradec Králové. Votroci v mladoboleslavském azylu udolali Jihlavu 1:0, ale nutno podotknout, že zejména v závěru měli pořádnou porci štěstí. Výhru jim doslova vychytal brankář Ottmar.
20.08. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Preview: FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava

Hradečtí Votroci přivítají ve 4. kole české ligy Jihlavu, se kterou nemají zrovna lichotivou bilanci. Hradec jí doma dokázal naposledy porazit v roce 2009. Hrát se bude pochopitelně v mladoboleslavském azylu.
19.08. | Previews | 7 komentářů

Remíza je nakonec asi spravedlivá, hodnotil Hipp

Slávisté remizovali v 3. kole první ligy v Jihlavě 1:1. Domácí poslal v sedmé minutě do vedení Lotyš Davis Ikaunieks, v 51. minutě srovnal Gino van Kessel. O deset minut později neproměnil penaltu hostující Jiří Bílek. Červenobílí tak stále čekají na první ligovou výhru v sezoně a v tabulce jsou s dvěma body desátí.
15.08. | Aktuality | 26 komentářů

Vysočina Jihlava - Slavia Praha 1:1

Slavia v generálce na Anderlecht znovu neoslnila a z Jihlavy bere jen bod za konečnou remízu 1:1. Sešívaní dokonce mohli díky chybám sudích vyhrát, ale Bílek neproměnil penaltu.
14.08. | Komentáře a souhrny | 21 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - Slavia Praha

Slavia v úvodu sezony nepůsobí přesvědčivým dojmem a její výkony a výsledky mají daleko k očekáváním fanoušků a vedení. Dojem si sešívaní mohou napravit v neděli večer, kdy zajíždějí do Jihlavy...
14.08. | Previews | 21 komentářů

Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 1:1

Fotbalisté Liberce ve druhém ligovém kole doma remizovali s Jihlavu 1:1 a po úvodní prohře 0:3 v Mladé Boleslavi se v nové sezoně ani na druhý pokus nedočkali vítězství. Ve 12. minutě otevřel skóre svým premiérovým soutěžním gólem za Slovan Milan Baroš, deset minut před koncem vyrovnal z penalty Makedonec Jani Urdinov. Vysočina má stejně jako Severočeši v tabulce po dvou kolech bod.
07.08. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů
30.07. Vaculík střídal kvůli zranění
Pouze necelých čtyřicet minut odehrál ze zápasu s Plzní kapitán Jihlavy Lukáš Vaculík. Ten musel být po střetu s Alešem Matějů odnesen na nosítkách, jeho místo na trávníku zaujal Jakub Fulnek.
23.07. Jihlava - České Budějovice 5:0
PŘÁTELSKY: Jihlava - České Budějovice 5:0 (3:0).
Branky:
31. Dvořák, 40. Urblík, 43. Vaculík z pen., 85. Batioja, 89. Šamánek.
Sestava Jihlavy: Hanuš (62. Rakovan) - Blaič (46. Kryštůfek), Krejčí, Rosa, Urdinov (77. Novotný) - Fulnek (46. Batioja), Šulek (72. Štěpánek), Urblík, Vaculík (80. Záviška) - Dvořák (72. Harba), Ikaunieks (62. Šamánek). Trenér: Hipp. (ČTK)
16.07. Jihlava - Basaksehir 2:0
Přípravné utkání v Rakousku:
Jihlava - Basaksehir 2:0 (1:0)
Branky: 33. Ikaunieks, 52. Urblík.
Sestava Jihlavy: Hanuš (46. Rakovan) - Blaič (46. Kryštůfek), Krejčí, Rosa, Urdinov (83. Novotný) - Šulek (88. Záviška), Zoubele (46. Štěpánek) - Vaculík (77. Harba), Urblík (59. Fulnek), Ikaunieks (53. Batioja) - Dvořák (68. Šamánek). Trenér: Hipp. (ČTK)
13.07. Duisburg - Jihlava 2:1
PŘÁTELSKY: MSV Duisburg - Vysočina Jihlava 2:1 (0:1).
Branky:
68. Brandstetter, 82. Janjič - 45. Dvořák.
Sestava Jihlavy: Hanuš (60. Kotnour) - Blaič (73. Záviška), Kryštůfek, Rosa, Urdinov - Zoubele (84. Pedro), Urblík (67. Štěpánek) - Vaculík (60. Fulnek), Hronek (39. Batioja), Ikaunieks (60. Novotný) - Dvořák (60. Harba). Trenér: Hipp. (ČTK)
09.07. Hradec Králové - Jihlava 2:1
PŘÁTELSKY: FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 2:1 (1:0).
Branky:
43. a 50. Žondra - 73. Vaculík.
Sestavy:
Hradec Králové: Lindr (46. Ottmar) - Holeš, Chleboun, Plašil, Mudra - P. Černý, Schwarz (69. Kraják) - Trubač, Zorvan, Malinský - Žondra. Trenéři: Frimmel a Pilný.
Jihlava:
I. poločas: Rakovan - Blaič, Kryštůfek, Rosa, Urdinov - Šulek, Hronek - Fulnek, Zoubele, Batioja - Ikaunieks.
II. poločas: Hanuš - Záviška, Štěpánek, Krejčí, Novotný - Šulek, Urblík - Vaculík, Hronek (67. Batioja), Šamánek (76. Urdinov) - Harba. Trenér: Hipp.
(ČTK)
06.07. Jihlava - Brno 1:2
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1).
Branky:
71. Batioja - 5. Řezníček, 72. Vávra.
Sestavy:
Jihlava:
I. poločas:
Hanuš - Blaič, Krejčí, Rosa, Novotný - Zoubele, Urblík - Vaculík, Hronek, Šamánek - Harba.
II. poločas: Rakovan - Záviška, Kryštůfek, Pedro, Urdinov - Fulnek, Štěpánek, Šulek, Batioja - Dvořák, Ikaunieks. Trenér: Hipp.
Brno:
I. poločas:
Melichárek - Hyčka, Kijanskas, Frelih, Lutonský - Weber, Lacko, Škoda - Litsingi, Řezníček, Štohanzl.
II. poločas: Veselý - R. Buchta, Šural, Frelih, Janoščin - Kučera, Rybička, Weber - Přichystal, Vávra, Brigant. Trenér: Habanec. (ČTK)
02.07. Jihlava - Zlín 2:1
Přípravný turnaj v Žirovnici (Pelhřimovsko): Jihlava - Zlín 2:1 (1:1).
Branky:
11. Hronek, 51. Fulnek - 37. Bartolomeu. Sestavy:
Jihlava:
Rakovan (24. Hanuš) - Záviška (64. Šamánek), Štěpánek, Rosa, Urdinov (70. Duba) - Šulek, Zoubele - Fulnek, Hronek, Batioja - Dvořák (41. Ikaunieks). Trenér: Hipp.
Liberec: Dostál - Pazdera, Hájek, Jugas, Hubáček - Vukadinovič, Hnaníček, Holík, Bartolomeu - Jordan, Poznar. Trenér: Páník. (ČTK)
02.07. Jihlava - Znojmo 7:3
Přípravný turnaj v Žirovnici (Pelhřimovsko): Jihlava - Znojmo 7:3 (4:2).
Branky:
1. Šamánek, 4. Urblík, 16. Harba, 22. Klíma, 41. Duba, 62. Nerad z pen., 74. Ikaunieks - 18. Holub, 40. Urbančok, 55. Ledecký. (ČTK)
29.06. Jihlava - Pardubice 1:1
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Pardubice 1:1 (0:0).
Branky:
90. Ikaunieks - 76. Kayamba.
Sestava Jihlavy:
I. poločas:
Rakovan - Blaič, Mišůn, Kryštůfek, Urdinov - Novotný, Nerad, Urblík, Záviška - Šamánek, Duba.
II. poločas: Hanuš - Záviška, Pedro, Rosa, Urdinov - Batioja, Zoubele, Štěpánek, Fulnek - Klíma, Ikaunieks. Trenér: Hipp. (ČTK)
25.06. Jihlava - Táborsko 3:0
PŘÁTELSKY: Jihlava - Táborsko 3:0 (1:0).
Branky:
25. Harba, 76. Dvořák, 82. Vaculík.
I. poločas:
Kotnour - Blajič, Kryštůfek, Rosa, Urdinov - Záviška, Šulek, Harba, Fulnek, Zoubele - Šamánek.
II. poločas: Rakovan - Blajič (67. Záviška), Kryštůfek, Krejčí, Novotný - Vaculík, Urblík, Nerad, Hronek - Batioja, Dvořák. Trenér: Hipp. (ČTK)