Vysočina Jihlava (Česko)

Bohemka nás přehrávala všude, přiznal po porážce Bílek

Jihlavští v domácí předehrávce devátého ligového kola podlehli 0:2 Bohemians 1905. Svěřenci Michala Bílka se tak opět nedočkali premiérové výhry v sezoně nejvyšší soutěže a zůstávají předposlední. Naopak Pražané naplno bodovali ve čtvrtém z posledních pěti duelů a poskočili na páté místo neúplné tabulky.
DNES | Aktuality | 6 komentářů

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 0:2

Bohemians 1905 dokázali vyhrát na půdě Jihlavy 2:0 a potvrdili zlepšenou formu. Jihlava nebyla horším týmem až do okamžiku, kdy poprvé inkasovala, pak pro ní utkání skončilo. Jihlava chtěla konečně prolomit smůlu a vyhrát, ale hostila Bohemians, proti kterým se jim to nikdy nepovedlo.
VČERA | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905

Dokáže už Vysočina zvítězit nebo si ještě čekání na tři body prodlouží? Svěřenci Michala Bílka přivítají Bohemians, kterým se venku s výjimkou jednoho utkání nedaří.
29.09. | Previews | 5 komentářů

1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava 1:1

Jihlava dál čeká na vítězství. Dnes sice na Slovácku vedla zásluhou Ikauniekse, ale po změně stran srovnal Havlík a pak už se skóre neměnilo. Domácí měli obrovské množství šancí, ale většinu z nich pochytal fantastický Hanuš.
24.09. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Preview: 1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava

Počtvrté v sezoně se v Uherském Hradišti představí Slovácko a soupeřem bude jediný tým, který ještě nevyhrál - Jihlava. Povede se trenéru Michalu Bílkovi s Vysočinou konečně vyhrát?
23.09. | Previews | 8 komentářů

Vysočina Jihlava - FK Jablonec 1:1

Premiéra Michala Bílka na lavičce Jihlavy dopadla kompromisem. Vysočina si totiž v domácím prostředí rozdělila body s Jabloncem. Domácí museli skóre dohánět, neboť jako první udeřili hosté, jmenovitě Kouřil, poslední slovo měl ale Rabušic. Po výhře Příbrami je Jihlava posledním týmem, který ještě nevyhrál.
18.09. | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - FK Jablonec

Jihlava přivítá v domácím prostředí Jablonec a půjde o velký návrat trenéra Michala Bílka. Ex-reprezentační kouč se vrací na ligovou scénu po dlouhých letech a Vysočině by měl pomoci v záchranářských prací. Zabrat by potřeboval i Jablonec, který už čtyři kola nevyhrál.
16.09. | Previews | 10 komentářů

Bílek zažehnal vyhoření z reprezentace a těší se na novou práci

Trenér Michal Bílek připustil, že po konci u fotbalové reprezentace byl vyhořelý. Po třech letech už ale má zpátky energii, proto se rozhodl pro návrat do české ligy a přijal nabídku Jihlavy. Věří, že se mu povede tým pozvednout do klidného středu tabulky.
14.09. | Aktuality | 64 komentářů

Jihlavu zkusí pozvednout bývalý reprezentační kouč Bílek

Bývalý reprezentační trenér Michal Bílek povede fotbalisty Jihlavy. Dosavadní kouč předposledního týmu první ligy Michal Hipp bude jeho asistentem. Vysočina v úvodních šesti kolech získala jen dva body a dala tři góly.
14.09. | Aktuality | 136 komentářů

MFK Karviná - Vysočina Jihlava 3:0

Karviná doma třemi brankami přejela Jihlavu 3:0 a v tabulce se posunula už na páté místo. Jihlava sice držela častěji míč, více střílela, ale nebylo jí to nic platné. Se dvěma body nadále zůstává v sestupovém pásmu.
11.09. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů
30.09. Bílek: Bohemka nás přehrávala všude
Michal Bílek ani na třetí pokus nedokázal Jihlavu dovést k vítězství a po dvou remízách tentokrát na prohře 0:2 neviděl ani žádná pozitiva. "Velmi špatný výkon. Soupeř byl od začátku kvalitnější. I když jsme hráče upozornili na to, že Bohemka má ve svém středu mladé běhavé hráče, tak jsme jim nešli do těla. Zasloužená porážka. Chtěli jsme dnes bodovat naplno. Nebude to příjemná reprezentační pauza. Do této situace jsme se dostali sami a taky se z ní sami musíme dostat. Bohemka nás přehrávala všude, hodnotil. (ČTK)
17.09. Bílek byl po svém debutu lehce zklamaný
Michal Bílek ihned při své premiéře na lavičce Jihlavy ukončil dlouhé čekání Vysočiny na body, přesto nebyl po remíze s Jabloncem úplně spokojený: "V situaci v které se nacházíme, tak jsme potřebovali tři body, které nemáme a jsme trošku zklamaní. Na začátku utkání jsme nastřelili tyč, měli další šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Pak nás Jablonec zaskočil ze standardní situace a po inkasovaném gólu jsme už zbytek poločasu dohrávali v útlumu. Po přestávce si ale kluci hrábli na dno sil a alespoň vyrovnali. Pauza - moje trenérská - byla opravdu dlouhá, téměř tříletá. Jsem rád, že jsem do toho už naskočil a těším se na další zápasy. Není to příjemná situace, když jste na konci tabulky. Co je pozitivní je to, že hráči pracují dobře, vytváříme si šance." (ČTK)
30.07. Vaculík střídal kvůli zranění
Pouze necelých čtyřicet minut odehrál ze zápasu s Plzní kapitán Jihlavy Lukáš Vaculík. Ten musel být po střetu s Alešem Matějů odnesen na nosítkách, jeho místo na trávníku zaujal Jakub Fulnek.
23.07. Jihlava - České Budějovice 5:0
PŘÁTELSKY: Jihlava - České Budějovice 5:0 (3:0).
Branky:
31. Dvořák, 40. Urblík, 43. Vaculík z pen., 85. Batioja, 89. Šamánek.
Sestava Jihlavy: Hanuš (62. Rakovan) - Blaič (46. Kryštůfek), Krejčí, Rosa, Urdinov (77. Novotný) - Fulnek (46. Batioja), Šulek (72. Štěpánek), Urblík, Vaculík (80. Záviška) - Dvořák (72. Harba), Ikaunieks (62. Šamánek). Trenér: Hipp. (ČTK)
16.07. Jihlava - Basaksehir 2:0
Přípravné utkání v Rakousku:
Jihlava - Basaksehir 2:0 (1:0)
Branky: 33. Ikaunieks, 52. Urblík.
Sestava Jihlavy: Hanuš (46. Rakovan) - Blaič (46. Kryštůfek), Krejčí, Rosa, Urdinov (83. Novotný) - Šulek (88. Záviška), Zoubele (46. Štěpánek) - Vaculík (77. Harba), Urblík (59. Fulnek), Ikaunieks (53. Batioja) - Dvořák (68. Šamánek). Trenér: Hipp. (ČTK)
13.07. Duisburg - Jihlava 2:1
PŘÁTELSKY: MSV Duisburg - Vysočina Jihlava 2:1 (0:1).
Branky:
68. Brandstetter, 82. Janjič - 45. Dvořák.
Sestava Jihlavy: Hanuš (60. Kotnour) - Blaič (73. Záviška), Kryštůfek, Rosa, Urdinov - Zoubele (84. Pedro), Urblík (67. Štěpánek) - Vaculík (60. Fulnek), Hronek (39. Batioja), Ikaunieks (60. Novotný) - Dvořák (60. Harba). Trenér: Hipp. (ČTK)
09.07. Hradec Králové - Jihlava 2:1
PŘÁTELSKY: FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 2:1 (1:0).
Branky:
43. a 50. Žondra - 73. Vaculík.
Sestavy:
Hradec Králové: Lindr (46. Ottmar) - Holeš, Chleboun, Plašil, Mudra - P. Černý, Schwarz (69. Kraják) - Trubač, Zorvan, Malinský - Žondra. Trenéři: Frimmel a Pilný.
Jihlava:
I. poločas: Rakovan - Blaič, Kryštůfek, Rosa, Urdinov - Šulek, Hronek - Fulnek, Zoubele, Batioja - Ikaunieks.
II. poločas: Hanuš - Záviška, Štěpánek, Krejčí, Novotný - Šulek, Urblík - Vaculík, Hronek (67. Batioja), Šamánek (76. Urdinov) - Harba. Trenér: Hipp.
(ČTK)
06.07. Jihlava - Brno 1:2
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1).
Branky:
71. Batioja - 5. Řezníček, 72. Vávra.
Sestavy:
Jihlava:
I. poločas:
Hanuš - Blaič, Krejčí, Rosa, Novotný - Zoubele, Urblík - Vaculík, Hronek, Šamánek - Harba.
II. poločas: Rakovan - Záviška, Kryštůfek, Pedro, Urdinov - Fulnek, Štěpánek, Šulek, Batioja - Dvořák, Ikaunieks. Trenér: Hipp.
Brno:
I. poločas:
Melichárek - Hyčka, Kijanskas, Frelih, Lutonský - Weber, Lacko, Škoda - Litsingi, Řezníček, Štohanzl.
II. poločas: Veselý - R. Buchta, Šural, Frelih, Janoščin - Kučera, Rybička, Weber - Přichystal, Vávra, Brigant. Trenér: Habanec. (ČTK)
02.07. Jihlava - Zlín 2:1
Přípravný turnaj v Žirovnici (Pelhřimovsko): Jihlava - Zlín 2:1 (1:1).