Vysočina Jihlava (Česko)

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 2:4

Zajímavou přestřelku nabídla předehrávka 11.kola HET ligy mezi Jihlavou a Bohemians 1905. Klokani zvítězili divokým výsledkem 4:2 a v tabulce si polepšili už na šesté místo. Jihlava naopak zůstává přikovaná ke dnu. Jednoznačnou hvězdou zápasu byl Jevgenij Kabajev, který dokázal nastřílet hattrick za pouhých 22.minut.
VČERA | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905

Fotbalisté Bohemians se po výhře nad Baníkem představí v Jihlavě a opět půjde o důležitý souboj z hlediska záchranářských prací. Ježci si nedávno rovněž pomohli výhrou nad Ostravou, ale nyní už jsou opět dva zápasy bez zisku bodu.
VČERA | Previews | 3 komentáře

Fastav Zlín - Vysočina Jihlava 2:1

Fastav Zlín doma po více než měsíci zase zvítězil, ale s Jihlavou měl velké problémy. Ježci se na zlínské Letné rychle ujali vedení a jednobrankový náskok drželi až do 74. minuty, kdy vyrovnal Dame Diop. Jihlava si nakonec žádný bod nepřipsala, protože v nastavení proměnil pokutový kop Lukáš Železník.
15.10. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: Fastav Zlín - Vysočina Jihlava

Fotbalisté Zlína budou před dalším evropským vystoupením ladit formu v zápase s Jihlavou, které mají co oplácet. Na jaře totiž Páníkův výběr prohrál vysoko 0:3. Aktuálně osmý tým soutěže by také rád vystoupal tabulkou, protože čelo ligy se mu po devíti kolech výrazně vzdálilo.
12.10. | Previews | 6 komentářů

Jílek: Myslím si, že z našeho pohledu to bylo zasloužené vítězství

Olomoučtí zvítězili v 9. ligovém kole v Jihlavě 1:0 brankou Davida Housky z 87. minuty. Nováček z Hané bodoval pošesté za sebou a na druhém místě tabulky dál ztrácí sedm bodů na vedoucí Plzeň. Jihlava utrpěla první domácí ligovou porážku s Olomoucí v historii, nenavázala na předchozí dvě výhry na svém stadionu a je patnáctá.
02.10. | Aktuality | 17 komentářů

Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc 0:1

Olomouc zvítězilä v 9. ligovém kole v Jihlavě 1:0 brankou Davida Housky z 87. minuty. Nováček z Hané bodoval pošesté za sebou a na druhém místě tabulky dál ztrácí sedm bodů na vedoucí Plzeň. Jihlava utrpěla první domácí ligovou porážku s Olomoucí v historii, nenavázala na předchozí dvě výhry na svém stadionu a je patnáctá.
02.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc

Fotbalisté Jihlavy se dokázali vyškrábat ze sestupových pozic a doma proti Olomouci by chtěli naplno bodovat. Staronový účastník nejvyšší soutěže Sigma Olomouc se stále drží v popředí a jen výhra ho zřejmě udrží na druhém místě za vedoucí Plzní.
01.10. | Previews | 1 komentář

Kopecký: Dokázali jsme otočit utkání, s tím je velká spokojenost

Jihlavští v osmém kole první ligy doma porazili Ostravu 2:1 gólem Jakuba Fulneka ze třetí minuty nastavení. Vysočina opustila sestupové pásmo, naopak nováček Baník posedmé za sebou nezvítězil a klesl na předposlední místo tabulky.
25.09. | Aktuality | 32 komentářů

Vysočina Jihlava - Baník Ostrava 2:1

Velmi důležitý duel zvládla Jihlava. S ostravským Baníkem sice prohrávala, ale výsledek dokázala ve třetí minutě nastavení otočit. Hrdinou okamžiku se stal Jakub Fulnek a Vysočina se rázem vyšplhala na průběžné třinácté místo.
24.09. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - Baník Ostrava

Důležitý souboj z hlediska vývoje záchranářských starostí čeká na Jihlavu s Baník. Hosté nasbírali jen o dva body více, takže se klidně může stát, že Vysočina svého soupeře po dnešku přeskočí.
24.09. | Previews | 11 komentářů
01.09. Vysočina Jihlava - Znojmo 6:2
Přípravné utkání:
Vysočina Jihlava - Znojmo 6:2 (3:0).
Branky:
2. Fulnek, 14. Zoubele, 26. Dvořák, 56. Popovič, 62. Mišůn, 68. Daníček - 72. z pen. a 74. Šamánek.
Sestava Jihlavy: Soukup (46. Kolář) - Pecháček, Rosa (70. Dujmovič), Krejčí, Keresteš (60. Mišůn) - Fulnek (46. Záviška), Vaculík (46. Nový), Zoubele (60. Urblík), Popovič (60. Smejkal), Daníček (70. Demeter) - Dvořák (46. Marcin). Trenér: Kopecký. (ČTK)
22.07. Jihlava - Bahrajn 3:0
Vysočina Jihlava - Bahrajn 3:0 (1:0)
Branky:
54. a 81. Ikaunieks, 15. Rosa.
Sestava Jihlavy: Rakovan - Tlustý (46. Nový), Kryštůfek, Krejčí, Rosa (77. Mišůn) - Štěpánek (58. Daníček) - Fulnek (67. Záviška), Zoubele (84. Fulnek), Hronek (46. Popovič), Ikaunieks - Dvořák (46. Klíma). Trenér: Kopecký. (ČTK)
19.07. Velké Meziříčí - Jihlava 1:2
PŘÁTELSKY:
Velké Meziříčí - Vysočina Jihlava 1:2 (0:0).
Branky:
83. Krčál - 77. Ikaunieks, 89. Hronek.
Sestava Jihlavy:
I. poločas:
Rakovan - Pecháček, Pedro, Vedral, Mišůn - Záviška, Daníček, Milisavljevič, Popovič - Duba, Klíma.
II. poločas: Hanuš (72. Rakovan) - Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Rosa - Zoubele, Nový - Fulnek, Hronek, Ikaunieks - Dvořák. Trenér: Kopecký. (ČTK)
14.07. Heidenheim - Jihlava 1:2
Přípravné utkání v Linci:
Heidenheim - Vysočina Jihlava 1:2 (1:1)
Branky:
23. Dovedan - 5. Nový, 76. Štěpánek.
Sestava Jihlavy: Hanuš (46. Rakovan) - Tlustý (46. Štěpánek), Kryštůfek, Krejčí, Rosa - Nový, Zoubele - Záviška (46. Fulnek), Hronek, Ikaunieks - Rabušic (46. Dvořák). Trenér: Kopecký. (ČTK)
11.07. Jihlava - Darmstadt 0:3
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Darmstadt 0:3 (0:3).
Branky: 3. a 19. Boyd, 32. Banggaard.
Sestava Jihlava: Rakovan (46. Hanuš) - Tlustý (70. Pecháček), Štěpánek, Krejčí (60. Rosa), Nový (60. Mišůn) - Fulnek (60. Záviška), Hronek (46. Daníček), Zoubele (46. Kryštůfek), Popovič (60. Novotný) - Dvořák (60. Klíma), Ikaunieks (60. Rabušic). Trenér: Kopecký. (ČTK)
Teplice:
Grigar - Dressler (46. Vondrášek), Ljevakovič (46. Kodeš), Jeřábek, Urma - Soungole, Kučera (67. Žitný) - Vošahlík, Suchan (60. Gebert), Rezek (46. Hyčka) - Vaněček (46. (Cervenka). Trenér: Šmejkal.
Jihlava:
I. poločas:
Hanuš - Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Nový - Zoubele, Hronek - Fulnek, Ikaunieks, Novotný - Dvořák.
II. poločas: Rakovan - Pecháček, Štěpánek, Rosa, Opluštil - Vitásek, Nerad - Záviška, Daníček, Popovič - Klíma. Trenér: Kopecký. (ČTK)
05.07. Výsledky přípravného turnaje v Žirovnici
Přípravný turnaj v Žirovnici (hráno 2x40 minut):
Vysočina Jihlava - Prešov 0:0, na pen. 1:3.
Hanuš - Kryštůfek, Vedral, Opluštil, Písačka - Záviška, Nerad (60. Rosa), Vitásek (60. Šerý), Popovič - Duba, Dvořák. Trenér: Kopecký.

Dukla Praha - Prešov 1:1 (0:1), na pen. 6:5.
Branky:
Branky: 66. Kozel - 22. Kralovič. Sestava Dukly: Hruška - Douděra, Kušnír, Ostojič, Preisler - Tetour, Kozel, Bilovský - Schranz, Brabenec, Koval (71. Brejcha). Trenér: Hynek.

Dukla Praha - Vysočina Jihlava 2:3 (2:1).
Branky:
9. Podaný, 15. Mustedanagič - 14. Klíma, 41. vlastní Šimek, 53. Rabušic z pen.
Sestavy:
Dukla: Rada - Brandner, Jiránek, Šimek, Podaný - Hanousek, Brejcha, Mustedanagič - Vlček, Holenda, Djuranovič (68. Kozel). Trenér: Hynek.
Jihlava: Rakovan - Tlustý, Štěpánek, Krejčí, Mišůn (47. Šerý) - Fulnek, Zoubele, Hronek, Novotný - Rabušic, Klíma. Trenér: Kopecký. (ČTK)
03.07. Nový bude ze Sparty hostovat v Jihlavě
Obránce Martin Nový odchází ze Sparty na roční hostování do Jihlavy. Do týmu Vysočiny měl čtyřiadvacetiletý fotbalista namířeno už v zimě, tehdy z toho ale z administrativních důvodů sešlo. Letenský celek o transferu informoval na svých internetových stránkách. (ČTK)
01.07. Žižkov - Jihlava 1:2
PŘÁTELSKY:
Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava 1:2 (0:2).
Branky:
69. Vild - 33. a 43. Ikaunieks.
I. poločas:
Rakovan - Tlustý, Vedral, Krejčí, Nový - Záviška, Zoubele, Nerad, Popovič - Ikaunieks, Rabušic.
II. poločas: Hanuš - Kryštůfek, Štěpánek, Mišůn, Novotný - Fulnek, Opluštil, Hronek, Písačka - Dvořák, Klíma. Trenér: Kopecký. (ČTK)
23.06. Kopeckému bude v Jihlavě asistovat Zach
Asistentem nového trenéra fotbalistů Vysočiny Jihlava Ivana Kopeckého bude Michal Zach. Osmačtyřicetiletý zkušený trenér krátce působil v roli hlavního kouče v Liberci a v Bohemians 1905, v minulosti spolupracoval v několika klubech včetně FC Sydney se současným trenérem reprezentační jednadvacítky Vítězslavem Lavičkou. (ČTK)