Vysočina Jihlava (Česko)

FK Jablonec - Vysočina Jihlava 5:0

Jihlava se ze sestupového pásma zatím nestěhuje, v Jablonci totiž utrpěla pětigólový debakl, když pod vedením Michala Bílka předvedla vůbec nejhorší výkon.
19.03. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: FK Jablonec - Vysočina Jihlava

Hráči Jihlavy bojují o záchranu a ve 21.kole zavítají na půdu Jablonce, odkud chtějí pživézt minimálně bod. Domácí na jaře zůstávají před domácím publikem neporaženi a v souboji s Jihlavou budou jasným favoritem.
19.03. | Previews | 5 komentářů

Divočina na Vysočině. Karviná tam zvítězila 4:2.

Celkem šest branek a spoustu dalších šancí nabídlo utkání mezi Jihlavou a Karvinou. Nováček soutěže na jaře pokračuje ve skvělých výkonech a tentokrát porazil o záchranu hrající Jihlavu hokejovým výsledkem 4:2.
11.03. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - MFK Karviná

Vysočina Jihlava bojuje o záchranu a zejména v domácích zápasech chce získávat všechny tři body. A aby do ochozů přilákala obecenstvo, nachystalo vedení klubu pro prvních 550 příchozích zabijačkové hody. Zdali bude "zabijačka" i na hrací ploše, kde se představí Karviná, zůstává zatím nezodpovězenou otázkou.
10.03. | Previews | 7 komentářů

FK Teplice - Vysočina Jihlava 1:0

Teplice doma porazily nejtěsnějším výsledkem Jihlavu a pojistily si průběžné šesté místo. Jedinou branku obstaral z pokutového kopu Martin Fillo. Jihlava měla šance, ale stejně jako domácí je zahazovala.
04.03. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Preview: FK Teplice - Vysočina Jihlava

O další důležité body v boji o záchranu bude usilovat Vysočina Jihlava. V 19.kole zavítá na severozápad Čech, konkrétně do Teplic, kde se jí v posledních letech poměrně daří.
03.03. | Previews | 7 komentářů

Jihlavského Urblíka čeká operace kolena a půlroční pauza

Vysočina Jihlava se bude muset v boji o udržení v první lize obejít bez záložníka Jozefa Urblíka. Dvacetiletý hráč si na pondělním tréninku poškodil meniskus a přední zkřížený vaz v koleni a musí na operaci. Podle webu čtrnáctého celku nejvyšší soutěže čeká slovenského hráče minimálně půl roku dlouhá pauza.
01.03. | Aktuality | 21 komentářů

Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové 3:1

Boj o záchranu se dramatizuje. Vysočina zvládla důležitý záchranářský souboj s Hradcem a po výsledku 3:1 se bodově dotáhla právě na Votroky, ale také na Liberec a Zbrojovku. Domácí rozhodli o výhře už v prvním poločase, ve kterém vstřelili všechny tři branky.
24.02. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové

Páteční předehrávka 18. kola české nejvyšší soutěže nabídne ryze záchranářský duel mezi domácí Vysočinou Jihlava a Hradcem Králové. Oba celky od sebe dělí jen tři body, přičemž lépe jsou na tom hosté.
23.02. | Previews | 5 komentářů

Zápas Slavie s Jihlavou začal kvůli problémům se světly později

Zápas 17. kola první ligy mezi fotbalisty pražské Slavie a Jihlavy začal o čtvrt hodiny později oproti původně plánovanému času výkopu. Důvodem byly problémy elektřinou a osvětlením na stadionu v Edenu. Červenobílí nakonec zvítězili 2:0.
18.02. | Aktuality | 7 komentářů
24.03. Jihlava - Vítkovice 1:2
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Vítkovice 1:2 (1:0).
Branky: 12. Popovič - 58. vlastní Pedro, 88. Szotkowski.
Sestava Jihlavy: Rakovan - Fulnek (75. Hron), Pedro, Beseda, Urdinov (46. Svatík) - Kolčava, Batioja (46. Sargsyan) - Popovič, Šerý, Novotný - Záviška (75. Fiala). Trenér: Bílek. (ČTK)
05.03. Plzeň se bude muset obejít bez Hořavy
Plzeňským hráčům bude v příštím kole první ligy chybět Tomáš Hořava, který na Slavii dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na sparťana Davida Lafatu, Daniela Tetoura z Dukly, libereckého Egona Vůcha a Janiho Urdinova z Jihlavy. (ČTK)
24.02. Bílek: Pro nás je to cenné vítězství
Jihlava zvládla důležité klání s Hradcem Králové a tříbodovým ziskem se posunula mimo sestupové pásmo. "Pro nás je to velmi cenné vítězství. Hráli jsme se soupeřem, který stejně jako my pravděpodobně bude hrát o záchranu. I proto je důležité, že jsme vyhráli o dva góly, takže máme s Hradcem lepší vzájemné zápasy. Měli jsme před zápasem problém, protože nemohli hrát vykartovaní Batioja se Štěpánkem a byl by risk dát tam od začátku Zoubeleho, který měl zdravotní problémy. Proto jsme se rozhodli tam dát všechny tři útočníky, které máme. Je to jedna z variant, se kterou můžeme hrát. Navíc se nám to vyplatilo, protože Ikaunieks dal dva góly a Dvořák jeden. Davis dnes podal velmi dobrý výkon, hlavně v první půli. Druhá půle z naší strany byla spíše ubojovaná," zhodnotil zápas jihlavský lodivod Michal Bílek. (ČTK)
20.02. Jihlavě budou chybět Štěpánek a Batioja
Hráčům Jihlavy budou v příštím kole první ligy v záchranářském souboji s Hradcem Králové chybět David Štěpánek a Augusto Batioja, kteří na úvod jara dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na mladoboleslavského Tomáše Přikryla. V 17. kole byl vyloučen pouze Vlastimil Daníček ze Slovácka a počet červených karet v sezoně vzrostl na osmnáct. (ČTK)
18.02. V Edenu se zatím nevykoplo
Nečekané komplikace provází start jara v pražském Edenu. Tam zhruba dvacet minut před výkopem duelu s Jihlavou vypadla světla a stánek je v tuto chvíli pořád potemnělý.
11.02. Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 2:2
PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 2:2 (1:1).
Branky:
5. Breite, 77. Bosančič z pen. - 43. Ikaunieks, 49. Batioja.
Sestavy:
Liberec:
Dúbravka - Coufal, Kouřil, Kúdela, Mikula (46. Bartošák) - Ekpai (67. Graiciar), Obročník (57. Bosančič), Breite (75. Karafiát), Vůch (57. Šulc) - Potočný (75. Latka), Voltr (57. Baroš). Trenér: Trpišovský.
Jihlava: Hanuš - Tlustý (78. Kryštůfek), Krejčí, Štěpánek - Hronek (67. Popovič), Urblík (46. Rosa) - Nový (73. Záviška), Batioja (67. Urdinov), Novotný (67. Vaculík) - Dvořák, Ikaunieks. Trenér: Bílek. (ČTK)
04.02. Varnsdorf - Vysočina Jihlava 2:1
PŘÁTELSKY: Varnsdorf - Vysočina Jihlava 2:1 (2:1).
Branky:
20. Fotr, 37. Durděvič - 36. Rabušic.
Sestava Jihlavy: Hanuš (46. Rakovan) - Nový, Tlustý, Krejčí, Urdinov (64. Novotný) - Batioja, Urblík (64. Fulnek), Vaculík, Ikaunieks - Dvořák (79. Záviška), Rabušic (64. Popovič). Trenér: Bílek. (ČTK)
01.02. Jihlava - Táborsko 2:1
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Táborsko 2:1 (1:1).
Branky:
7. a 47. Ikaunieks - 40. Džafič.
Sestava Jihlavy: Hanuš - Fulnek, Pedro (60. Vedral), Krejčí, Novotný (46. Popovič) - Urblík, Vaculík (46. Nový) - Zoubele (70. Hron), Ikaunieks (60. Demeter), Batioja (46. Záviška) - Dvořák (46. Rabušic). Trenér: Bílek. (ČTK)
28.01. Jihlava - České Budějovice 2:3
Přípravné utkání:
Jihlava - České Budějovice 2:3 (1:2)
Branky:
45. a 47. Rabušic - 11. Kadula, 29. Wermke, 50. Matějka.
Sestava Jihlavy:
I. poločas:
Rakovan - Nový, Vedral, Krejčí, Novotný - Hronek, Urblík, Zoubele, Batioja - Rabušic, Dvořák.
II. poločas: Hanuš - Fulnek, Vedral, Kryštůfek, Fiala - Záviška, Nový, Batioja, Popovič - Rabušic, Ikaunieks. Trenér: Bílek. (ČTK)
25.01. Vysočina Jihlava - Vlašim 2:3
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Vlašim 2:3 (1:0).
Branky:
37. Ikaunieks, 69. Dvořák - 74., 88. z pen. a 90. Hadaščok.
I. poločas:
Rakovan - Kryštůfek, Tlustý, Krejčí - Fulnek, Záviška, Hronek, Zoubele, Popovič - Ikaunieks, Rabušic.
II. poločas: Soukup - Nový, Kryštůfek, Krejčí, Popovič - Hronek, Urblík - Fulnek, Záviška, Novotný - Dvořák. Trenér: Bílek. (ČTK)