Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Vysočina Jihlava - Dukla Praha 1:1

Jihlava dlouho sahala po třech bodech, které by ji přiblížily sedmé Boleslavi, ale na branku Karola Karlíka dokázal tři minuty před koncem odpovědět Tomáš Borek. Střelec první branky utkání navíc obdržel červenou kartu.

Preview: Vysočina Jihlava - Dukla Praha

Souboj dvou remízových králů aktuální sezóny bude k vidění v Jihlavě. Domácí Vysočina hostí Duklu Praha.

Blažek měl po velkolepém návratu na Letnou smíšené pocity

Smíšené pocity prožíval brankář Jihlavy Jaromír Blažek po remíze 2:2 na hřišti pražské Sparty, kam se jako soupeř vrátil poprvé od svého konce v letenském klubu. Velkou radost mu udělaly dary od domácího klubu i přivítání od fanoušků, na druhou stranu ale nevěděl, zda se má z nerozhodného výsledku radovat nebo ne.

Sparta Praha - Vysočina Jihlava 2:2

Zajímavý zápas mezi domácí Spartou Praha a hosty z Vysočiny rozhodly dvě desetiminutovky. Nejprve během deseti minut dvakrát skórovali hosté, šokující výsledek ale nezůstal nadlouho - v následující desetiminutovce se dvakrát prosadili pro změnu domácí hráči.

Preview: Sparta Praha - Vysočina Jihlava

V pátek jsou na programu dvě předehrávky 25. kola české nejvyšší soutěže. Obě se odehrají přímo v české metropoli. Jedna z nich na Letné, kde domácí Sparta přivítá Jihlavu.

Baník Ostrava - Vysočina Jihlava 1:0

Sotva se na Bazalech uklidilo po sobotním, veřejností i policií ostře sledovaném utkání se Spartou, ožila slezská část Ostravy na pravém břehu řeky Ostravice znovu. V dohrávce odloženého zápasu z 21. kola domácí přivítali soupeře z Jihlavy.

Byla to jejich prakticky jediná šance, posteskl si Ščasný

Trenér Teplic Zdeněk Ščasný byl hodně zklamaný, že jeho svěřenci přišli v Jihlavě dvě minuty před koncem o cenné vítězství kvůli velké chybě v obraně. "Byla to jejich prakticky jediná šance. Ten hráč byl na zadní tyči úplně sám. To bylo špatně," uvedl na pozápasové tiskové konferenci Ščasný.

Vysočina Jihlava - FK Teplice 1:1

V Jihlavě se diváci dočkali napínavých okamžiků až do samotného závěru utkání. Dlouho se jednalo o nezáživný zápas spějící k bezgólové remíze. Dělba bodů se přeci jen nakonec zrodila, ale zejména závěrečných dvacet minut bylo velmi dramatických.

Preview: Vysočina Jihlava - FK Teplice

Již tři utkání v řadě neporažené Jihlava doma přivítá Teplice. Zatímco domácí se nacházejí v relativně klidném středu tabulky, Teplice ještě se záchranou budou mít plné ruce práce.

Straka neměl vysvětlení pro výkon v první půli

Příbramský trenér František Straka neměl omluvu pro slabší výkon svého týmu v prvním poločase. Jeho tým po něm prohrával 1:2, po změně stran dokázal už jenom srovnat.

1. FK Příbram - Vysočina Jihlava 2:2

Příbramská neporazitelnost pod trenérem Františkem Strakou i nadále pokračuje! Středočeši sice měli s Jihlavou namále, dvakrát prohrávali, ale nakonec vybojovali bod za konečnou remízu 2:2.

Preview: 1. FK Příbram - Vysočina Jihlava

Souboj týmů z druhé poloviny tabulky s relativně slušnou jarní formou se odehraje v Příbrami. Domácí borci hostí nováčka z Jihlavy.

Zachránění ještě nejsme, varuje jihlavský kouč Komňacký

Jihlava v dnešní dohrávce porazila 2:0 Brno a velmi si pomohla v boji o záchranu, protože na předposlední místo má již osmibodový náskok. Vysočině se povedlo soupeři oplatit podzimní porážku, ačkoliv hrála o deseti hráčích, o to spokojenější byl domácí kouč František Komňacký.

Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0

V Jihlavě se v dohrávce 22. kola představili oba nováčci. Oba s neslavnou formou z posledních duelů a především tragickou bilancí co se týče střílení branek. Oba se skvělým vstupem do podzimní části, nyní však s myšlenkami na boj o záchranu v nejvyšší soutěži.

Preview: Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno

Oba nováčci měli skvělý vstup do sezóny, s přibývajícími koly však jako by ztráceli dech. Jihlava i Brno se nyní nacházejí v druhé polovině tabulky s nevelkým náskokem na sestupové příčky.