Viktoria Plzeň Česko - Viktoria Plzeň - Zprávy

Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram 3:1

Plzeň splnila svou povinnost a stále se drží čela tabulky. Sice na Západočechy nečekala tentokrát snadná práce, jelikož do Štruncových sadů přijela Příbram, přesto nezaváhali a berou tři body. Ty si na konto připisují díky výhře 3:0.

Preview: Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram

Diváci ve Štruncových sadech budou svědky duelu svých miláčku proti houževnaté Příbrami. Domácí Viktoria Plzeň nadále bojuje o evropské poháry a letos doma body příliš nerozdává a nehodlá rozdávat ani proti Příbrami, ta se nachází v poklidném středu.

SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3

Kladno doma podlehlo Plzni výsledkem 1:3. Hosté dali všechny tři góly v rozmezí 54. a 69. minuty, domácí jen korigovali deset minut před koncem na konečných 1:3.

Vrba: Celkově jsme zápas zvládli dobře

Podle kladenského kouče Martina Hřídela o prohře jeho mužstva v duelu s Plzní 1:3 rozhodly první dva góly hostujícího týmu, na které už "domácí" prý jen těžko mohli reagovat.

Preview: SK Kladno - Viktoria Plzeň

Po pohárech toužící Plzeň zajíždí v sobotu pro povinné body do Kladna. Středočeši ale musí nutně zlepšit své domácí výsledky, jestli se chtějí v prvoligové soutěži udržet. Přítěží tak může být dočasné vyhnanství na Strahově.

Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:0

Plzeň doma jasně přehrála hosty z Bohemians 1905 a vyhrála 3:0. O góly se postarali Ševinský s Krbečkem, na 1:0 si dal vlastenec klokan Rychlík.

Preview: Viktoria Plzeň - Bohemians 1905

V neděli v rámci 19. kola Gambrinus ligy zavítají hráči Bohemians 1905 na plzeňské Štruncovy sady, kde se od místního týmu očekává vítězství. Oba tábory budou chtít navázat svá vítězství z uplynulého kola.

Teplice se po výhře nad Plzní osamostatnily na čele ligy

Teplice měly v dnešní dohrávce báječnou příležitost k osamocení se na čele tabulky. Stačilo jim k tomu uhrát jakýkoliv bodový výsledek proti Plzni. Svůj úkol také splnily. Před vlastními fanoušky zdolaly nebezpečnou Plzeň v poměru 2:1.

Preview: FK Teplice - Viktoria Plzeň

Tepličtí fotbalisté mohou ve středeční dohrávce podzimního 16. kola proti Plzni potvrdit své postavení v čele prvoligové tabulky a odpoutat se od pronásledovatelů. Hosté se zase v případě výhry dotáhnou na pouhé tři body za vedoucí pozici, navíc mohou při vítězství alespoň o dvě branky sesadit Teplice z čelní příčky a posadit na ni Spartu, která je nyní druhá pouze o skóre.

Petřík: Je to pro nás veliká ztráta

Liberecký kouč Josef Petřík byl po porážce 0:2 s Plzní hodně zklamaný. "Je to pro nás veliká ztráta, zvlášť v domácím prostředí. Mrzí mě hlavně neproměněné příležitosti v prvním poločase, Smetana s Frejlachem si v těch šancích měli počínat jinak. Na druhou stranu Plzeň byla hlavně v druhé půli lepší," připustil na tiskové konferenci Petřík.

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:2

Plzeňští hráči dali ve druhém jarním kole lekci z produktivity stále tápajícímu Liberci. Ten si sice vytvořil několik šancí, ani na jednu branku soupeře však zareagovat nedokázal.

Preview: Slovan Liberec - Viktoria Plzeň

Liberec ve svém prvním jarním zápase v domácím prostředí přivítá Plzeň. Domácí budou chtít napravit nepovedený start do druhé poloviny nejvyšší tuzemské soutěže, když podlehli Brnu. Zatímco Plzeň si připsala bod za domácí remízu s Ostravou.

Vrba: Po vývoji utkání je remíza zasloužená

Viktoria Plzeň může po první polovině sezony myslet na evropské poháry a platí to i po včerejším zápase s Baníkem Ostrava. Domácího trenéra Pavla Vrbu překvapil soupeř aktivní hrou na začátku utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 0:0.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:0

Dohrávka 17.kola nejvyšší fotbalové ligy proti sobě poslal dva týmy z nejvyšších pater tabulky. Baník měl na úvod utkání více ze hry, ovšem s postupujícím časem přebírala otěže zápasu domácí Plzeň. I díky velké zbrklosti svých hráčů v zakončení však nedokázala využít žadnou ze svých šancí a jen remizovala 0:0.

Preview: Viktoria Plzeň - Baník Ostrava

Baník i Plzeň si na podzim vybojovaly pozice v horní části tabulky, a proto nyní mohou směle přemýšlet o titulu. I když ani jeden klub není na jeho získání zrovna nejžhavější adept, hodně může napovědět už tento vzájemný zápas.