Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1

Na hlavní šlágr 7. kola fanoušci příliš dlouho čekat nemuseli. Dočkali se jej už v páteční předehrávce, která přinesla bitvu pražské Slavie a Sigmy Olomouc. Diváci, kteří do Edenu zamířili, určitě litovat nemuseli. Viděli vcelku zajímavou podívanou, která přinesla remízu 1:1.

Preview: Slavia Praha - Sigma Olomouc

V páteční předehrávce 7. kola české nejvyšší soutěže se představí týmy Slavie a Olomouce. Zatímco domácí sešívání stále hledají formu, tak Hanáci předvádí spanilou jízdu.

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0

Druhé místo za vedoucí Plzní bude i po tomto kole v držení hanácké Sigmy Olomouc, ta v domácím prostředí smetla neškodné Brno 3:0. Branky začaly na Andrově stadionu padat až ve druhém poločase, vše odstartoval Hubník, následovaly trefy Šultese a Brazilce Melinha.

Preview: Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno

Andrův stadion uvidí v neděli moravské derby. Střetnou se týmy Olomouce a Brna. Zatímco domácí fotbalisté stále neprohráli, tak jejich protivník poprvé bodoval až v uplynulém pátém kole.

Psotku potěšil výkon i tři body

Ostrava nenapravila debakl ze Sparty, doma Olomouci podlehla 1:2. Kouče Miroslava Koubka zvedl ze židle rozhodující gól, který Baník inkasoval 13 minut před koncem po hlavičce Rossiho. "Druhý gól mi hrozně vadí. Znegoval celé naše úsilí. Přišel v době, kdy už i Sigma toho měla dost a já cítil, že bychom z brejku mohli udeřit," řekl Koubek.

Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:2

Baník ani před vlastními fanoušky nedokázali přerušit nepříznivé výsledky z posledních zápasů. Rozjetá Sigma svou bojovností vybojovala výhru, když oba své góly oslavovala po rohovém kopu.

Preview: Baník Ostrava - Sigma Olomouc

Pouze jediný zápas pátého kola české nejvyšší soutěže je na programu v sobotu. Do Ostravy míří neporažená Olomouc. Baníkovci budou chtít doma odčinit debakl od Sparty.

Brno reaguje na bídný start a z Olomouce získalo Hudce

Brněnské vedení zareagovalo na bídný vstup Zbrojovky do nové sezony a z Olomouce získalo na půlroční hostování stopera Martina Hudce, který byl od pondělka v klubu na zkoušce. Informoval o tom oficiální web jihomoravského klubu.

Psotka: Bohužel jsme zase neproměnili šance

Olomouc se letos podruhé představila na domácí půdě a znovu jasně přehrála soupeře. Trenéra Sigmy Zdeňka Psotku po utkání znovu mrzela řada neproměněných šancí, jeho protějšek Svatopluk Habanec přiznal, že jeho svěřenci neměli proti Olomouci šanci.

Olomouc jasně porazila nováčka z Ústí

Zápas plný šancí a hra na jednu branku. Sigma předvedla v domácím prostředí znovu skvělý výkon a nováčkovi z Ústí nad Labem nadělila na cestu hned tři branky.

Preview: Sigma Olomouc - FK Ústí nad Labem

Olomouc se doma představí proti Ústí nad Labem. Povede se nováčkovi opět venku zaskočit favorita, nebo zůstanou Hanáci nadále neporazitelnými? To se dozvíme v neděli večer.

Hřídel: Olomouc byla ještě lepší, než jsem si myslel

Příbramští remizovali v dohrávce třetího kola s Olomoucí bez branek a promarnili šanci jít do čela tabulky. Na druhou stranu zopakovali dva týdny starou bezbrankovou remízu s Ostravou a v součtu s výhrou z Teplic zvládli náročný začátek sezony bez porážky.

1. FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0

Olomouc se v případě výhry mohla opět vrátit do čela tabulky, jenže v Příbrami toho moc nepředvedla a domů si veze pouze bod. Ten získala za bezbrankovou remízu.

Preview: 1. FK Příbram - Sigma Olomouc

Dohrávka 3. Kola Gambrinus ligy svedla dohromady dosud neporažené celky Příbrami a Olomouce. Oba mají na svém kontě čtyři body, takže vzájemné střetnutí bude zároveň soubojem o první místo v tabulce.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 4:1

Fotbalisté Olomouce deklasovali v utkání druhého ligového kola díky čtyřem brankám během sedmnácti minut v úvodu druhé půle vicemistra z Jablonce 4:1 a minimálně do pondělí poskočili do čela tabulky. Premiérovým hattrickem nové sezoně k tomu přispěl Hubník.