FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Preview: FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav

Ještě více se vzdálit sestupovým příčkám se bude snažit Hradec Králové v souboji s aspirantem na evropské poháry Mladou Boleslaví.

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:2

Mladá Boleslav doma porazila Bohemians 1905 3:2 a posunula se na čtvrté místo tabulky. Naopak Klokani opět nevyhráli a jejich situace začíná být vážná. Dvě branky vstřelili Řezníček a Hartig.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Pátá Mladá Boleslav se doma představí proti pražským Bohemians 1905. Klokanům se nedaří a s deseti body bojují o záchranu, aktuálně jsou dvanáctí. Mladoboleslavští jsou na tom mnohem lépe a útočí na evropské poháry.

Chovanec: Umožnili jsme soupeři, aby hrál to, co mu vyhovuje

Sparťanský trenér Jozef Chovanec i jeho protějšek Karel Stanner se shodli, že už v prvním poločase mohli mít hosté větší než jednobrankový náskok.

Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 1:1

Sparta Praha doma nedokázala vytěžit tři body v souboji s Mladou Boleslaví a jen remizovala 1:1. Domácí dlouho prohrávali po brance Opiely, ale sedm minut před koncem zařídil dělbu bodů kanonýr Wilfried.

Preview: Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

Sparta v posledních zápasech válí a v sobotu přivítá doma Mladou Boleslav. Ta se pokusí pokazit náladu Letenským před dalším utkáním Evropské ligy.

Plíšek: Je trestuhodné, že jsme o vítězství přišli

Mladoboleslavský kouč Karel Stanner se po utkání zlobil na své hráče, jak špatně si proti Teplicím vedli v defenzivě. I proto si nakonec remízy 3:3 vybojované v úplném závěru tolik cenil.

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 3:3

Severočeši ztratili v prvním poločase dvoubrankové vedení, které sice získali zpět po změně stran, ale Rolkova hlavička minutu před koncem rozhodla o dělbě bodů. Boleslav se tak minimálně do pondělí dotáhla na třetí Spartu.

Preview: FK Mladá Boleslav - FK Teplice

Teplice v devátém kole nejvyšší české soutěže zajíždí do Mladé Boleslavi, kde tamní tým touží po odvetě za jarní vzájemný zápas.

Šírl se po návratu z Petrohradu upsal Ml. Boleslavi do roku 2012

Radek Šírl se dohodl po návratu z Petrohradu na působení v Mladé Boleslavi. Osminásobný český reprezentant, který v roce 2008 vyhrál s ruským klubem Pohár UEFA a evropský Superpohár, se v novém působišti dohodl na smlouvě do června roku 2012.

Psotka po remíze s Mladou Boleslaví litoval nekvalitní koncovky

Sigma Olomouc v pondělním utkání proti Mladé Boleslavi jen remizovala bez branek a poprvé v sezoně tak ztratila body na domácím hřišti. Trenér Olomouce Zdeněk Psotka po zápase litoval, že jeho svěřenci nedokázali dotáhnout dobře rozehrané akce do koncovky.

Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav 0:0

Ambiciózní Olomouc na včerejší výhru Plzně zareagovat nedokázala. Dnes uhrála s Mladou Boleslavi jen remízu a její ztráta na Západočechy opět narostla, nyní činí už šest bodů.

Preview: Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav

Atraktivní souboj bude k vidění v pondělní dohrávce 8. kola, kdy domácí Olomouc přivítá čtvrtou Mladou Boleslav. Ve hře bude totiž druhé místo.

Navrátilec z Ruska Šírl jedná o angažmá v Mladé Boleslavi

Bývalý reprezentant Radek Šírl jedná o angažmá v Mladé Boleslavi. Poté, co ukončil smlouvu v Zenitu Petrohrad, se rozhodl vrátit do vlasti a spekulovalo se, že by mohl posílit některý z pražských celků. Nejblíže k jeho získání ale mají podle všeho Středočeši.

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:1

Mladá Boleslav se po sedmi kolech usadí na líbivé třetí pohárové příčce. Především díky příchodu Kuliče si ve druhé půli nenechala ukrást body a nechává Liberec ve spodní části tabulky.