FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Jablonec konečně zabral a proti Hradci vybojoval první vítězství v sezoně

Jablonec dokázal na Střelnici v osmém kole Fortuna ligy porazit Hradec Králové 3:0. O vítězný gól se postaral svým třetím zásahem v ročníku Václav Sejk, druhou branku pak za zelenobílé přidal odchovanec Hradce Králové Jakub Martinec. Severočeši tak po dvou domácích remízách v řadě získali první tříbodový zisk v sezoně, Votroci naopak zaznamenali třetí porážku a propad v ligové tabulce.

Jablonec i Hradec budou ve vzájemném klání postrádat vyloučené hříšníky

Jablonec dál zůstává jediným mužstvem v lize, které v nové sezóně čeká na vítězství. I proto Severočeši zůstávají v tabulce předposlední. To Hradec Králové má za sebou výborný vstup do ročníku. Potvrdí jej také na jablonecké Střelnici?

Drchal ze Sparty hostuje v Bohemians, Patrák v Jablonci

Bohemians 1905 posílil útočník Václav Drchal. Třiadvacetiletý hráč bude v Ďolíčku hostovat do konce sezony z pražské Sparty, Letenští si jej ale mohou v zimní přestávce v předstihu stáhnout zpět. Součástí dohody není opce na přestup. Stejnou formou zamířil ofenzivní univerzál Vojtěch Patrák do Jablonce.

Defenzivu Jablonce doplnil nigerijský stoper Akpudje

Jabloneckou defenzivu doplnil nigerijský obránce Joshua Akpudje. Čtyřiadvacetiletý stoper zamířil do severočeského prvoligového klubu z litevského týmu FK Panevežys a v novém působišti podepsal smlouvu do 30. června 2024. Jablonečtí o tom informovali na svém webu.

Další vrásky na tváři Horejše. Jablonec odjel z Teplic po nezvládnuté druhé půli bez bodů

Teplice zvítězily v sedmém kole Fortuna ligy nad Jabloncem, který tak po prohře 2:3 nadále čeká na premiérovou letošní výhru. Fanoušci na stadionu Na Stínadlech viděli hned dva obraty skóre. O vítěznou trefu se v 66. minutě postaral senegalský útočník Abdallah Gningue. Tepličtí tak ukončili sérii šesti zápasů bez domácí výhry.

Útočník Kadlec odešel z Jablonce do třetiligového Žižkova

Václav Kadlec odešel z Jablonce do třetiligového Žižkova. Třicetiletý útočník měl v severočeském klubu malé herní vytížení. Viktoria příchod ofenzivní posily oznámila na svém webu.

Jablonec bude v Teplicích bojovat o první výhru

Jen jediný tým stále čeká v této sezoně na ligové vítězství. Je jím Jablonec, který i přes tuto nelichotivou bilanci není poslední a nyní jej čeká utkání s tabulkovým konkurentem. Zamíří totiž do Teplic, které na tom jsou jen o bod lépe.

Jablonec získal obránce Součka na hostování z Dukly

Jablonec získal krajního obránce Daniela Součka z druholigové Dukly Praha na roční hostování. Severočeský klub má podle svých webových stránek i opci na přestup čtyřiadvacetiletého beka.

Sparta znovu jen remizovala, těsné vedení neudržela v Jablonci

Podruhé v řadě bere Sparta pouze bod za remízu 1:1. Po plichtě s Bohemians ztratili Letenští také na hřišti Jablonce. Do vedení šli přitom právě Pražané, o náskok ovšem ještě v první půli přišli. Po přestávce pak sparťanům nepomohla ani početní výhoda.

Sparta se pokusí napravit dojem v Jablonci

Sparta si o víkendu připsala další nečekané domácí zaváhání, napravit jej ovšem může velmi brzy. V úterním vloženém kole totiž míří do Jablonce, který zatím výrazně zaostává za očekáváními.

Baník v Jablonci dotahoval a do Ostravy si odvezl bod za remízu

Ostravský Baník chtěl v Jablonci napravit zaváhání z minulého kola, nakonec však musel být rád za remízu. Slezané v Jablonci prohrávali po pokutovém kopu, vyrovnání se dočkali až pět minut před koncem. Baník tak dál pokračuje v nepřesvědčivých výkonech, Severočeši pak dokonce dál čekají na první výhru v sezoně.

Jablonec i Baník chtějí napravit nepovedený vstup do sezony

Oba celky cílily na umístění ve vyšších patrech tabulky, oba ale zatím zaostávají za očekáváními. Řeč je o Jablonci a Baníku, přičemž tato mužstva se v sobotu odpoledne utkají proti sobě.

Kubista přestoupil z Jablonce do Mladé Boleslavi

Obránce či záložník Vojtěch Kubista přestoupil z Jablonce do Mladé Boleslavi, kde už působil před sedmi lety. Středočeši využili výstupní klauzule v jeho smlouvě. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Zlín remizoval s Jabloncem, na trefy Severočechů vždy odpověděl ze vzduchu

Hned dvakrát šel Jablonec na zlínské Letné do vedení - poprvé v první půli, podruhé po změně stran. Vždy však o náskok rychle přišel. Moravané pokaždé vyrovnali díky přesným hlavičkám, z utkání si nicméně chtěli vzít víc. Jejich čekání na ligovou výhru nad Severočechy ovšem dál trvá.

Zlín si chce vylepšit pověst, doma však přivítá neoblíbený Jablonec

Jsou jen surovci, nebo umí nabídnout i vlídnou tvář? Zlín za úvodní ligová kola moc dobrou image nezískal, ba co hůř, ani mnoho bodů neposbíral. Něco nového by "Ševci" rádi vymysleli proti Jablonci, což ovšem není oblíbený protivník Moravanů.