Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Dukla Praha - FK Teplice 0:2

Nakonec to Teplicím přeci jenom vyšlo a první venkovní vítězství slaví možná trochu překvapivě na nedobytné Julisce. Výhra Teplic se rodila už v prvním poločase, protože na ránu Filla nikdo z domácích neodpověděl a naopak před koncem poločasu uviděl červenou kartu Ondřej Kušnír.

Preview: Dukla Praha - FK Teplice

Dukla zakončí podzimní částí sezony na domácí Julisce v souboji s Teplicemi. Severočechům se venku vůbec nedaří, mimo své hřiště ještě ani jednou nevyhráli, zatímco Dukla doma neprohrála.

Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 4:1

Dukla dala velmi rychle zapomenout na debakl z malého pražského derby a sama nadělila Mladé Boleslavi čtyřbrankový příděl. Výhru Pražanů řídili na Julisce Jakub Podaný, Jan Holenda a dvougólový Uroš Djuranović. Za hosty dokázal korigovat pouze Tomáš Přikryl.

Holenda netradičně nastoupil v záloze a pomohl porazit Boleslav

Útočník Dukly Jan Holenda proti Mladé Boleslaví netradičně nastoupil ve středu zálohy a v předehrávce 15. ligového kola přispěl k přesvědčivému domácímu vítězství 4:1 gólem a dvěma asistencemi. Dvaatřicetiletého kanonýra těšilo, že svěřenci Jaroslava Hynka částečně napravili debakl 0:5 v malém pražském derby na Slavii a udrželi domácí neporazitelnost.

Preview: Dukla Praha - FK Mladá Boleslav

Fotbalisté Dukly zahájí v páteční podvečer patnácté kolo HET ligy a proti Mladé Boleslavi budou mít co napravovat. Pražané se budou na Julisce revanšovat za ostudný debakl na Slavii. Odčinit porážku budou chtít i hosté. Mladá Boleslav před týdnem prohrála s jiným pražským celkem Bohemians 1905.

Rada: Slavia nás vyškolila, na její fotbal jsme neměli

Brankář Dukly Filip Rada po debaklu 0:5 na hřišti Slavii uznal, že domácí fotbalisté byli v malém pražském derby herně jinde a dejvický tým vyškolili. Třiatřicetiletý gólman ale doufá, že svěřenci Jaroslava Hynka se z nejtěžší ligové porážky v sezoně oklepají a zaberou hned v následujících domácích zápasech.

Slavia Praha - Dukla Praha 5:0

Ve zcela jednoznačnou záležitost se proměnilo malé pražské derby mezi Slavií a Duklou. Sešívaní doma v Edenu nastříleli nebohé Dukle pět branek, aniž by přitom sami inkasovali. O branky se podělili Milan Škoda, Jaromír Zmrhal a Tomáš Souček.

Preview: Slavia Praha - Dukla Praha

Slávisté se před důležitým zápasem Evropské ligy představí v malém pražském derby proti Dukle. Sešívaní v Edenu nic jiného, než vítězství neberou a jakkoliv je ztráta na čelou obrovská, chtějí uspět a pokud možno z náskoku něco ukrojit.

Dukla Praha - MFK Karviná 3:2

Fotbalisté Dukly ve 13. ligovém kole doma s Karvinou dohnali dvoubrankovou ztrátu a zvítězili 3:2. Pražané ještě šest minut před koncem prohrávali, ale Jan Holenda a střídající Lukáš Holík v závěru dokonali obrat. Dukla tak udržela domácí neporazitelnost v sezoně, Slezané na premiérovou venkovní výhru v tomto ročníku dál čekají. Karviné nepomohly ani branky Filipa Panáka a Lukáše Budínského. První gól Dukly vstřelil Dominik Preisler.

Věřil jsme, že to dokážeme otočit, řekl Holík po výhře s Karvinou

Přestože fotbalisté Dukly doma s Karvinou po necelé hodině hry prohrávali už o dva góly, záložník Lukáš Holík věřil, že Pražané dokážou zápas 13. ligového kola otočit. Pětadvacetiletý středopolař pak v 89. minutě povedený obrat jako žolík završil vítězným gólem na 3:2. Pro Holíka to navíc byl premiérový ligový zásah za dejvický tým po letním příchodu ze Zlína.

Preview: Dukla Praha - MFK Karviná

Souboj dvou prozatím zhrzených celků se uskuteční na Julisce. Ani Dukla a ani Karviná nejsou v postavení, kdy by si mohli dovolit zaváhat. Body zkrátka potřebují oba dva. Poslední vzájemné měření sil diváky nepotěšilo, neboť v něm nepadla žádná branka.

Zbrojovka Brno - Dukla Praha 0:0

Bezbrankovou remízou skončil duel v Brně, kam zavítala pražská Dukla a smutnit musí především domácí. Zbrojovka měla zejména v prvním poločase spoustu šancí, ale ani jedna neskončil gólem.

Preview: Zbrojovka Brno - Dukla Praha

Hráči Zbrojovky Brna přivítají na státní svátek 28.října pražskou Duklu a ve třetím vystoupení pod Romanem Pivarníkem budou chtít získat potřebné body. Zbrojovka se totiž i po jedenáctém kole pohybuje v sestupových vodách.

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1

Fotbalisté Slovácka v předehrávce 11. kola první ligy remizovali 1:1 na hřišti Dukly a ani na pátý pokus nedokázali vyhrát pod vedením trenéra Michala Korduly. Na Julisce přitom vedli gólem Tomáše Zajíce, ale Jakub Podaný po rohu srovnal. Dukla uhájila domácí neporazitelnost v sezoně, Slovácko protáhlo sérii bez výhry na osm zápasů.

Zajíce střelecká forma netěší, když Slovácko nevyhrává

Reprezentant do 21 let Tomáš Zajíc skóroval už popáté v sezoně a je třetím nejlepším střelcem ligy, velkou radost z toho však dnes neměl. Jeho Slovácko opět ztratilo body po remíze 1:1 na hřišti Dukly.