Bohemians Praha Česko - Bohemians Praha - Expres Zprávy

22.09.202315:11

Dva zápasy 12. kola F:L posunuty

Dvě utkání plánovaná v rámci 12. kola Fortuna:Ligy na neděli 22. října mají nový čas výkopu. Sparta Praha se na svém stadionu utká s Dynamem České Budějovice od 15:00. FK Jablonec pak nově přivítá Bohemians Praha 1905 od 18:00

twitter.com/lfacze
14.05.202319:08

Jedlička v poločase končí

Martin Jedlička dnešní šlágr se Slováckem nedochytá, o poločasové přestávce šel sice zkusit svého "koňara" rozchodit, po zkušebním výkopu však signalizoval konec a jeho místo zaujme Roman Valeš.

03.12.202218:25

Bohemians v Tipsport lize drží naději na triumf

Výběr Bohemians 1905 vyhrál i závěrečný třetí zápas v Tipsport lize a udržel šanci na celkové prvenství v přípravném turnaji. "Klokani" zakončili účinkování ve skupině B vítězstvím 3:1 v pražském souboji proti lídrovi třetí ligy Žižkovu. Bohemians vyhráli skupinu s devíti body a se skóre 10:5. V celkovém pořadí turnaje se "Klokani" dostali na průběžné první místo před Brno, které ve skupině E rovněž ovládlo všechny tři zápasy a má stejný rozdíl ve skóre, ale méně vstřelených branek než Pražané. "Klokany" už může o celkový triumf připravit jen Mladá Boleslav. Středočeský tým má před závěrečným duelem s Varnsdorfem šest bodů a skóre 6:2.

ČTK
30.11.202213:18

Liberec v přestřelce padl s Bohemians

Skupina B (Praha-Xaverov):

Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 3:4 (0:2)

Branky: 65. a 76. Kozák, 89. Mészáros - 15. a 24. Drchal, 48. Vrána, 80. Dostál.

Sestavy:

Liberec: Vliegen (46. Pešl) - Fukala, Plechatý (46. Mikula), Prebsl (65. Lexa), Preisler (46. Winkler) - Purzitidis, Varfolomejev (75. Juzvak), Polyák (65. Valenta) - Frýdek (65. Červ), Rondič (75. Mészáros), Kozák (75. Višinský). Trenér: Kozel.

Bohemians:

I. poločas: Kouba - Kadlec, Krch, Hůlka - Vala, Farkaš, Morávek, Nový - Drchal, Prekop, Novák.

II. poločas: Kouba - Köstl, Jánoš, Křapka - Dostál, Jindřišek, Beran, Vilotič - Vrána, Zeman, Mužík. Trenér: Veselý.

ČTK
16.05.201513:22

Bohemians Praha se po roce vracejí do FNL

Hráči Bohemians Praha si v dnešním utkání 28. kola ČFL v Chomutově zajistili návrat do Fotbalové národní ligy, ze které loni sestoupili. Svěřenci trenéra Romana Veselého uhráli na hřišti týmu ohroženého sestupem bezbrankovou remízu, která už sama o sobě rozhodla o jejich prvenství v soutěži. V následném penaltovém rozstřelu pak hosté zvítězili 5:4. Druhé Jirny mají sice ještě k dobru dnešní odpolední utkání v Králově Dvoře, šestnáctibodový náskok střížkovského mužstva už ale nemohou pět kol před koncem smazat.

ČTK
07.03.201515:26

Bohemians Praha na úvod jara prohráli

Jarní část České fotbalové ligy začala překvapením. Její podzimní suverén Bohemians Praha v utkání 18. kola podlehl na vlastním trávníku 1:3 Loko Vltavín a utrpěl první domácí porážku v sezoně. Navíc přišel o zraněného tvůrce hry Jana Šimáka, který v prvním poločase po faulu od kapitána soupeře Komárka musel odstoupit ze hry.

ČTK
24.01.201513:11

Jablonec - Bohemians Praha 7:0

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Bohemians Praha 7:0 (2:0).
Branky:
8. a 67. Koné, 19. Pernica, 56. Martin Doležal I, 58. F. Novák, 71. Beneš, 87. Kopic.
Sestava Jablonce: Špit - Romera, Pernica (46. M. Kysela), Mišůn (70. Beneš), F. Novák - Rossi (46. Hübschman), Greguš (46. M. Pospíšil) - Čížek (46. Kopic), Šabala (46. Martin Doležal I), Crnkič (60. Mihálik) - Koné. Trenér: Šilhavý.

ČTK
15.11.201420:12

Bohemians Praha vyrovnali vlastní rekord

Bohemians Praha v dnešním utkání 15. kola ČFL porazili doma 2:0 Zápy a připsali si již třinácté vítězství za sebou. Střížkovští svěřenci trenéra Romana Veselého tím zároveň vyrovnali vlastní historický rekord v této soutěži, v sezoně 2010/11 pod vedením kouče Jaromíra Jindráčka vyhráli rovněž 13 zápasů v řadě.

ČTK
09.11.201419:09

Bohemians Praha vítězi podzimní části ČFL

Bohemians Praha mají už dvě kola před závěrem podzimní části ČFL jistotu, že stráví zimní pauzu v čele tabulky. Svěřenci trenéra Romana Veselého v dnešním pražském derby v Kobylisích porazili domácí Admiru 2:1 a po 14. kole mají osmibodový náskok před triem Louňovice, Domažlice, Jirny.

ČTK
26.10.201421:50

Bohemians Praha vyhráli desetkrát po sobě

Jubilejní desáté vítězství v řadě si dnes připsal lídr ČFL Bohemians Praha. Svěřenci trenéra Romana Veselého v utkání 12. kola vyhráli 1:0 ve Štěchovicích, když jedinou branku vstřelil čtyři minuty před poločasem Aleš Melechovský. Tým ze Střížkova vede tabulku o pět bodů před Domažlicemi, které však mají k dobru úterní dohrávku 6. kola v Zápech.

ČTK
12.10.201420:10

Bohemians Praha mají osmou výhru za sebou

Již osmé vítězství za sebou si připsali v 10. kole ČFL Bohemians Praha. Svěřenci trenéra Romana Veselého v dnešním pražském derby na Vyšehradě vyhráli 3:1 a vedou tabulku o tři body před Louňovicemi. Domácí šli sice do vedení gólem Kabeleho, ještě do poločasu však vyrovnal Neuberg a po změně stran Štoček dvěma góly rozhodl o výhře týmu ze Střížkova.

ČTK
09.07.201413:33

Hradec Králové - Bohemians Praha 2:1

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Bohemians Praha 2:1 (2:0).
Branky:
22. Aleš Čermák, 28. Jerome - 62. Melechovský.
Sestava Hradce Králové: Ottmar - Malinský, Hable, Rolko, Shejbal - A. Čermák, Janoušek - Zorvan, Kulič, Trubač - Jerome (60. Dvořák). Trenér: Prokopec.

ČTK
18.05.201419:50

Střížkov a Vltavín sestupují z druhé ligy

Týmy Bohemians Praha a Vltavínu sestupují z druhé ligy. Střížkovský celek dnes prohrál 1:4 na půdě druhého Hradce Králové, zatímco klub z Holešovic podlehl 1:2 v Sokolově. Oba celky dělí tři kola před koncem od záchrany nesmazatelná desetibodová ztráta.

ČTK
27.03.201416:41

Bohemians Praha mění trenéra

Druholigoví fotbalisté Bohemians Praha mají nového trenéra. Miloše Sazimu nahradil Roman Veselý, který dosud vedl Kolín v ČFL. Pražský tým ve třech jarních zápasech nezískal ani bod a klesl na poslední místo tabulky.

ČTK
18.01.201417:25

Bohemians Praha - Příbram 1:1

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - Příbram 1:1 (0:0).
Branka Příbrami:
Ngandu.
Sestava Příbrami: Štěpanovský (46. Rondzik) - Štochl, Andrejevič (5. Sestarija), Videgla, Macháček - Barák, Šípek, Danoski (65. Bolina) - Mareš (65. Kozič), Řezáč (75. Ngandu), Kdolský.

ČTK
03.07.201318:29

FK Teplice - Bohemians Praha 7:1

PŘÁTELSKY: FK Teplice - Bohemians Praha 7:1.
Branky:
21. a 37. Mahmutovič, 53. a 78. Vůch, 23. Vachoušek, 80. Hošek, 82. Jindráček - 25. Faltus. Sestava Teplic: Pechatý - Kaufman (46. Krátký), Matula (61. Jablonský), Lüftner (64. Hošek), Krob - Litsingi (56. Verbíř ml.), Ljevakovič (51. Jursa), Vachoušek (46. Vůch), Jindráček - Salami (46. Čajič), Mahmutovič (56. Dolejš). Trenér: Ščasný.

31.05.201312:27

V Příbrami 150 policistů

Při sobotním derby druhé fotbalové ligy mezi Bohemians Praha a Bohemians Praha 1905, které bylo z bezpečnostních důvodů přesunuto ze Střížkova do Příbrami, dohlédne na pořádek kolem 150 policistů. Vypomáhat jim bude několik desítek strážníků. Policisté očekávají příjezd stovek fanoušků. Pořadatelé naopak předpokládají spíše nižší účast kvůli deštivému počasí.

28.05.201314:30

Derby "Bohemek" v Příbrami

Nadcházející derby ve 30. kole druhé ligy mezi Bohemians Praha a Bohemians Praha 1905 z Vršovic se z bezpečnostních důvodů nebude hrát na Střížkově, ale v Příbrami. Zápas začne v sobotu buď ve 14:30, nebo v původním času 17:00.

12.05.201309:15

Sazima na Střížkově nahradil Pihávka

Bohemians Praha, dvanáctého týmu tabulky druhé ligy, mají nového trenéra. Na Střížkově v pátek skončil po dohodě s vedením klubu Ivan Pihávek a na postu šéftrenéra jej nahradil dosavadní asistent Miloš Sazima. Zelenobílé povede Sazima poprvé v dnešním utkání na hřišti druhého týmu tabulky ve Znojmě společně s trenérem brankářů Oldřichem Pařízkem. V této dvojici budou spolupracovat až do konce sezony. Potvrdil to sekretář klubu Martin Bartoníček.

19.03.201308:27

Čáslav - Bohemians opět odloženo

Dnešní opakovaná dohrávka druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha se neuskuteční kvůli nepříznivému počasí. Duel, který zůstal nedohrán při bezbrankové remíze už 10. března v 55. minutě za bouřky, byl tentokrát odložen kvůli přívalům sněhu ve středočeském městě.