Bohemians Praha Česko - Bohemians Praha - Expres Zprávy

02.08.200918:16

Bohemians Praha - České Budějovice na chvíli přerušila bouřka

Utkání 2. kola fotbalové ligy mezi Bohemians Praha a Českými Budějovicemi po prvním poločase přerušila bouřka. Rozhodčí Dagmar Damková oba týmy krátce po pauze odvolala do kabin a nařídila kvůli obavám o jejich bezpečnost minimálně desetiminutovou přestávku. České Budějovice po poločase vedly 1:0 brankou útočníka Meszároše. Na poloprázdném Strahově, na němž bylo přítomno zhruba 500 diváků, se ještě během prvního poločasu nad vypnutými reflektory setmělo a začaly létat blesky. Po třiceti minutách utrhl prudký vítr v rohu hřiště jeden reklamní panel a začalo pršet.

20.07.200914:14

Bohemians Praha budou hrát na Strahově

Fotbalisté Bohemians Praha budou hrát domácí zápasy definitivně na pražském Strahově. Střížkovský klub se nedohodl na prodloužení smlouvy s Viktorií Žižkov, na jejímž stadionu působil v uplynulé sezoně. ČTK to potvrdil sportovní ředitel klubu Josef Jícha.

07.07.200913:21

Bohemians testují hráče z Kostariky

Čtyři sedmnáctiletí hráči z Kostariky se v nejbližších dvou týdnech zúčastní letní přípravy Bohemians Praha. Kvarteto talentovaných hráčů pochází z fotbalové školy internacionála Ivana Mráze, jedním z nich je dokonce jeho syn Marcel.

15.06.200917:33

Bohemians Praha povede Žák

Novým koučem Bohemians Praha se stal Robert Žák. S klubem z pražského Střížkova podepsal roční smlouvu a střídá Luboše Urbana.

15.06.200909:46

Urban v Bohemians končí

Bohemians Praha hledají nového trenéra. Vedení klubu nenabídlo Luboši Urbanovi prodloužení smlouvy a ten po třech letech ve funkci k poslednímu červnu skončí.

12.06.200910:34

Střížkov popřel odchod Urbana

Deník Sport v dnešním vydání informuje, že u střížkovských Bohemians končí trenér Urban s asistentem Kopačem, tým má údajně převzít Robert Žák. "Je to nehorázná lež. Ve čtvrtek jsem řekl, že se pan Urban teprve vrátil z dovolené a že budeme jednat. O Žákovi ani Kopačovi jsem neřekl ani slovo. Kouči Urbanovi končí 30. června smlouva, a je proto zcela logické, že budeme jednat. Podle mě tak ze 70 procent u mužstva zůstane," prohlásil sportovní ředitel Bohemians Josef Jícha.

12.06.200909:03

Urbana má nahradit Žák

Luboš Urban v příští sezóně nepovede Bohemians Praha. 51letý kouč se podle deníku Sport s vedením střížkovského klubu nedohodl na pokračování spolupráce a v nové sezóně jej má nahradit Robert Žák.

16.04.200919:48

Vošahlík i Rosa s podmínkou

Teplický Antonín Rosa i Jan Vošahlík z Bohemians Praha dostali za svá vyloučení v Gambrinus lize od disciplinární komise podmíněné tresty na jeden zápas. Druhý jmenovaný přesto nebude hrát, za osm žlutých karet má automaticky stopku na dvě utkání.

27.03.200913:59

Bohemians Praha - Příbram na Strahově

Zápas 22. kola Gambrinus ligy mezi Bohemians Praha a Příbramí se nebude hrát na Žižkově, nýbrž na Strahově. Důvodem je špatný stav žižkovské hrací plochy.

05.03.200916:59

Kincl nesmí dvakrát hrát

Marek Kincl dostal dvouzápasový trest za vyloučení v utkání se Slavií. Útočník Bohemians nadával směrem k rozhodčímu a lavičce hostí.

01.03.200922:50

Kincl prý rozhodčímu nenadával

Marek Kincl, který v 55. minutě utkání Bohemians - Slavia viděl červenou kartu prý rozhodčmu nenadával. Poté, co byl krvavě zraněn na hlavě byl Kincl ošetřován u lavičky Bohemians. "Něco jsem tam řek'. Reagoval jsem určitě peprně, ale nebyl tam nikde rozhodčí a nečekal jsem, že by si to vztáhnul na sebe. Nikdy jsem neviděl, aby se do toho takhle vložil čtvrtý rozhodčí, navíc aby dostal červenou hráč, který je ošetřován na lavičce," řekl zkušený útočník po utkání.

26.02.200910:04

Slavia lobbuje za Strahov

Pražská Slavia se ze všech sil snaží přesunout nedělní derby s Bohemians Praha v rámci Gambrinus ligy ze stadionu Viktorie Žižkov na vyhřívaný trávník na Strahově. Červenobílí operují tím, že v minulém ročníku se na těžkém terénu na Žižkově zranili dva její hráči. Předseda Bohemians Karel Kapr, však přesun dějiště zápasu zcela striktně odmítl.

19.02.200912:53

Nejvíce ohrožen duel na Kladně

O víkendu startuje jarní část Gambrinus ligy, zatím ale není jasné, kolik zápasů se opravdu odehraje v předem stanoveném termínu. Některým zápasům hrozí kvůli sněhové nadílce odložení, nejvíce práce čeká na pořadatele na Kladně, kam má zavítat Bohemians Praha.

16.02.200915:41

Bohemians získali Novotného

Bohemians Praha získali posilu do obrany. Z Viktorie Žižkov přišel na půlroční hostování Jan Novotný.

15.02.200913:37

Eismann do Bohemians Praha

Týden před začátkem jarní sezony získali fotbalisté Bohemians Praha posilu do záložní řady. Na půlroční hostování s opcí přichází z druholigového Třince středopolař Pavel Eismann, který má prvoligové zkušenosti z působení v Příbrami.

10.02.200916:08

Bohemians - Petržalka 0:3

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - Artmedia Petržalka 0:3 (0:1) Sestava Bohemians: Šimon - Turtenwald, Horáček (70. Demeter), Kropík, Grznár (46. Macháček) - Jandzik, Očovan, Dobeš (46. Diarra), Galbavý - Ibe, Biboko. Trenér: Urban.

08.02.200913:33

Bohemians Praha - AS Trenčín 2:1

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - AS Trenčín 2:1 (1:1). Branky: 71. Zoubek, 75. Galbavý - 86. Ereros. Sestava Bohemians: Belaň - Macháček, Obermajer, Horáček, Grznár - Demeter, Dobeš (65. Galbavý), Fenyk, Zoubek, Diarra (65. Očovan) - Kincl.

31.01.200913:43

Bohemians Praha - Slavia Praha B 0:1

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - Slavia Praha B 0:1 (0:1). Branka: 40. Hošek. Sestava Bohemians: Šimon (46. Belaň) - Faitl (46. Macháček), Obermajer (46. Horáček), Turtenwald, Grznár - Demeter, Dobeš - Fenyk, Zoubek, Jandzik - Kincl (46. Ibe).

30.01.200921:35

Jihlava získala Wintera

Václav Winter se loučí s Bohemians Praha, 32letý brankář odchází do Jihlavy.

27.01.200913:25

Bohemians Praha - Most 0:0

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - Most 0:0. Sestava Bohemians: Belaň - Macháček, Obermajer, Horáček, Turtenwald - Demeter, Dobš - Fenyk (60. Kropík), Jandzik, Galbavý - Ibe. Trenér: Urban.