ZGhanaEmmanuel Frimpong10.01.1992? / ?00
 ÚAnglieBenik Afobe12.02.1993183 / 7800
 ÚAnglieChuba Akpom09.10.1995? / ?20
 ÚKorejská republikaChu-Young Park10.07.1985182 / 7510
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
11:13 Arsenal prý stojí o Smallinga
Arsenal má podle serveru goal.com zájem o obránce Manchesteru United Chrise Smallinga. Gunners údajně jsou připraveni za 24letého hráče nabídnou dvanáct milionů liber. (goal.com)
16.04. Finále FA Cupu bude řídit Probert
Lee Probert bude hlavním rozhodčím letošního ročníku anglického FA Cupu, o trofej se 17. května ve Wembley střetnou Arsenal a Hull City. (sport-express.ru)
16.04. Arsenalu se uzdravují Özil a Diaby
Mesut Özil úspěšně doléčuje zranění stehenního svalu a měl by být Arsenalu k dispozici na nedělní utkání v Hullu. Pokroky dělá také Abou Diaby, francouzský středopolař má po vážném zranění kolena začít zítra s tréninkem. (goal.com)
15.04. Stones poutá pozornost
Arsenal a Chelsea mají podle anglických médií zájem o Johna Stonese. Devatenáctiletý obránce si vybojoval místo v základní sestavě Evertonu a podílí se na útoku na čtvrté místo v Premier League. (clubcall.com)
13.04. Mertesacker si pochvaloval charakter týmu
Per Mertesacker byl jedním z hrdinů Arsenalu ve včerejším semifinále FA Cupu proti Wiganu. Německý obránce v 82. minutě srovnal na 1:1 a poslal zápas do prodloužení, v následném penaltovém rozstřelu si pak Arsenal zajistil účast ve finále. "V první půli jsme byli hodně svázaní, ve druhé nastřelili dvě tyče a měli spoustu dalších šancí. Myslím si, že máme skvělý charakter. Spousta lidé o něm po posledních zápasech pochybovala, dnes jsme jim dokázali opak. Teď chceme pohár vyhrát," řekl po zápase. (goal.com)
12.04. Arsenal postoupil do finále FA Cupu
První semifinále FA Cupu rozhodly až penalty, které zvládl lépe Arsenal. Kanonýři tak mají šanci brzy ukončit svoje dlouholeté čekání na trofej. Wigan - Arsenal 1:1, penalty 2:4 (63. z penalty Gomez - 82. Mertesacker). O druhém finalistovi se rozhodne zítra mezi Hullem a Sheffieldem United.
10.04. Otazníky nad starty tří hráčů Arsenalu
Arsenal se v sobotu v rámci semifinále FA Cupu střetne s Wiganem, v utkání by mu ale mohli chybět tři hráči. Nejisté jsou kvůli zdravotním problémům starty Kierana Gibbse, Tomáše Rosického a Alexe Oxlada-Chamberlaina. (soccerway.com)
09.04. Aurier by Arsenal neodmítl
Serge Aurier je mezi anglickými kluby hodně žádaný, o obránce Toulouse údajně mají zájem Aston Villa, Arsenal či Newcastle. "Arsenal nemůžete odmítnout. Je jasné, že hrát za Arsenal je sen," prohlásil Aurier. (clubcall.com)
08.04. Rosického gól opět klubovou trefou měsíce
Kapitán české reprezentace Tomáš Rosický už potřetí za sebou vyhrál anketu o nejhezčí gól Arsenalu za uplynulý měsíc. Pro jeho parádní křížnou střelu v duelu s Tottenhamem hlasovalo 89 procent fanoušků londýnského celku. Rosický vyhrál už v lednu se svým sólem rovněž proti Tottenhamu a v únoru, kdy fanoušci ocenili rychlou kombinační akci zakončenou dloubáčkem českého hráče dokonce 91 procenty hlasů. (ČTK)