Václav Svěrkoš Expres zprávy

17.11.201218:06

Svěrkoš se znovu zranil

Baník Ostrava dnes porazil 2:1 Slovácko, špatnou zprávou ale je zdravotní stav Václava Svěrkoše. Český útočník si zřejmě obnovil vážné zranění kolena a je možné, že pro něho předčasně skončila letošní sezona.

22.09.201117:39

Svěrkoš s trestem a pokutou

Ostravský útočník Václav Svěrkoš dostal za vyloučení po druhé žluté kartě v pondělním ligovém utkání se Spartou trest na jeden zápas. Navíc musí zaplatit pokutu 5000 korun, kterou mu dnes disciplinární komise FAČR udělila za nesportovní chování při odchodu do kabin, kdy hráč Baníku kopl do ochranného tunelu. Zákaz startu v jednom soutěžním utkání dostali kvůli červené kartě i Jan Kysela z Mladé Boleslavi a liberecký Jan Nezmar, který si trest odpykal ve středečním pohárovém duelu. Jeho spoluhráč Lukáš Vácha už nasbíral čtyři žluté a nebude hrát v následujícím ligovém kole.

27.02.201121:21

Svěrkoš se premiérově trefil

Český útočník Václav Svěrkoš si připsal svůj první gól v řecké lize, kterým pomohl svému Panioniosu Atény k remíze 1:1 s Olympiakosem Pireus. Tento bod dostal Panionios z pásma sestupu.

10.01.201116:26

Svěrkoš zřejmě půjde do Řecka

Václav Svěrkoš během ledna chce odejít ze Sochaux a podle všeho zamíří do řecké Super League. "Byli jsme osloveni dvěma řeckými kluby, vše by se mohlo vyřešit v nejbližších dnech," řekl prezident francouzského klubu Alexandre Lacombe.

03.12.201008:59

Svěrkoš by mohl odejít do Betisu

Václav Svěrkoš neprožívá v Sochaux ideální časy a v zimě by mohl změnit působiště, zájem o něj je ve druhé španělské lize. "Můj agent je v kontaktu s Betisem, ale mají tam nějaké finanční problémy, takže nevím," uvedl český útočník.

02.04.201018:15

Sochaux bez Svěrkoše a Richerta

Sochaux budou v utkání s Nice chybět útočník Václav Svěrkoš a brankář Teddy Richert, ani jednoho z nich na hřiště nepustí poraněné koleno.

14.12.200911:51

Svěrkoše trápí třísla

Václav Svěrkoš opustil včerejší zápas s Grenoblem už na konci první půle kvůli problémům s třísly. Podle trenéra Sochaux Francoise Gillota český útočník určitě vynechá příští zápas proti Boulogne.

11.11.200910:48

Svěrkoše střídá Magera

Trenér české reprezentace Michal Bílek musel před turnajem ve Spojených arabských emirátech udělat druhou změnu v nominaci. Dnes se pro nemoc omluvil útočník Sochaux Václav Svěrkoš, nahradil ho Lukáš Magera z Temešváru.

19.09.200920:51

Svěrkoš byl vyloučen

Neslavně se Václav Svěrkoš zapsal do statistik zápasu Sochaux s Valenciennes, český reprezentant byl v 83. minutě vyloučen, jeho tým navíc prohrál 2:5.

29.08.200920:53

Svěrkoš zařídil výhru Sochaux

Václav Svěrkoš zařídil výhru Sochaux 1:0 nad AS Monaco, český reprezentant ve 20. minutě proměnil penaltu.

11.08.200908:48

Sochaux: Svěrkoš je neprodejný

Václav Svěrkoš se ve Francii rozehrál k velikým výkonům, což neuniklo pozornosti skautů Monaka. "Mluvil jsem s generálním manažerem Monaka, mají o něho opravdu zájem. Pokud se ale Monako či kdokoliv jiný pokusí Václava získat, nemá šanci. Svěrkoš je neprodejný, přeci jsme ho nekupovali na šest měsíců," nechal se slyšet prezident Sochaux Alexandre Lacombe.

08.08.200921:46

Svěrkoš se trefil

Hned v prvním kole se trefil Václav Svěrkoš, český útočník poslal pět minut před přestávkou své Sochaux do vedení 1:0 na hřišti Auxerre.

13.05.200920:49

Svěrkoš pomohl k výhře

Václav Svěrkoš se znovu trefil ve francouzské výhře. Útočník Sochaux zvyšoval na 3:0 v utkání proti Monaku.

18.04.200914:39

Svěrkoš se uzdravil

Václav Svěrkoš v týdnu netrénoval, útočníka Sochaux trápil zánět průdušek. 25letý střelec by měl být přesto připraven k dnešnímu zápasu proti Auxerre.

05.04.200918:48

Svěrkoš se opět trefil

Václav Svěrkoš zaznamenal v dresu Sochaux další branku, dnes zvyšoval již na 3:0 proti Rennes.

14.03.200920:40

Václav Svěrkoš opět vstřelil branku, český reprezentační útočník skóroval za Sochaux na průběžných 2:1 v utkání proti Nancy.

28.02.200920:52

Václav Svěrkoš si na své konto připsal další trefu v dresu Sochaux, český reprezentant jedinou brankou zápasu zařídil výhru nad Nice.

18.01.200918:32

Svěrkoš poprvé skóroval v dresu Sochaux

Václav Svěrkoš si připsal svou premiérovou trefu v dresu Sochaux, v 51. minutě utkání na hřišti PSG vyrovnával na průběžných 1:1.

10.01.200923:02

Svěrkoš si poprvé zahrál

Bývalý ostravský kanonýr Václav Svěrkoš odehrál ve svém premiérovém zápase v dresu Sochaux 75 minut proti Saint-Etienne a pomohl svému týmu k výhře 1:0. Díky zisku tří bodů prozatím přeskočilo Sochaux na sedmnáctém místě tabulky tým z Valenciennes, který byl nucen kvůli nezpůsobilému terénu odložit zápas s Caen.