Tomáš Sivok Expres zprávy

14.02.201219:46

Sivok se znovu trefil

Tomáš Sivok si na své konto připsal další branku, český obránce dnes ve 37. minutě duelu Evropské ligy v Braze poslal svůj Besiktas do vedení 1:0.

09.02.201218:54

Sivokův gól stačil jen na bod

Besiktas dnes hrál na půdě Sivassporu a ve 43. minutě ho poslal do vedení Tomáš Sivok. Istanbulskému klubu to stačilo jenom na bod, domácí totiž chvíli před koncem vyrovnali na 1:1.

04.01.201221:27

Sivok dal vítězný gól Beşiktaşe

Beşiktaş v dnešním utkání turecké Süper Lig porazil na svém hřišti Eskişehirspor 2:0 a velký podíl na tom měl Tomáš Sivok. Český reprezentační obránce zaznamenal v 54. minutě vítěznou branku istanbulského celku.

22.09.201121:01

Sivok vyrovnal, Hološko rozhodl

Besiktas vyhrál na půdě Bursasporu 2:1 a prsty v tom měli jeden český a jeden slovenský reprezentant. V 87. minutě srovnal na 1:1 Tomáš Sivok, v nastavení dal rozhodující branku Filip Hološko.

02.04.201117:03

Sivok dostal červenou kartu

Tomáš Sivok nedohrál dnešní zápas turecké ligy na půdě Sivassporu, obránce Besiktase byl v 65. minutě po druhé žluté kartě vyloučen a jeho tým nakonec prohrál 0:1.

06.03.201120:02

Sivok byl vyloučen

Tomáš Sivok nedohrál dnešní zápas proti Trabzonsporu, obránce Besiktase dostal po změně stran v krátké době dvě žluté karty a v 69. minutě putoval předčasně do sprch. Jeho tým nakonec prohrál 1:2.

13.08.201017:19

Sivok je po operaci

Tomáš Sivok se dnes v Praze podrobil operaci zkříženého vazu v koleně. Zákrok, který na vysočanské klinice provedl ortoped Jiří Váchal, se obešel bez komplikací. V pondělí bude obránce Besiktase Istanbul propuštěn do domácího léčení a pak začne s postupnou rehabilitací. Pokud půjde všechno podle jeho přání, na hřišti by se mohl znovu objevit během ledna nebo února.

04.08.201013:03

Sivok si poranil koleno a proti Plzni nenastoupí

Reprezentant Tomáš Sivok si na úterním tréninku Besiktase Istanbul poranil koleno. Ve čtvrtek nenastoupí v odvetě 3. předkola Evropské ligy proti Plzni a mimo hru může být několik měsíců, pokud se potvrdí podezření na přetržení předního zkříženého vazu.

21.02.201020:42

Sivok zařídil remízu

Tomáš Sivok skóroval za Bestiktas. V prestižním derby proti Galatasarayi český obránce vyrovnal v 82. minutě na konečných 1:1.

05.02.201021:24

Sivok pomohl Besiktasi k výhře

Český reprezentant Tomáš Sivok se dnes podílel na výhře svého Besiktase 4:1 nad Genclerbirligi. Po půlhodině otevřel skóre a přestože soupeř po přestávce srovnal, Besiktas třemi góly v závěrečných minutách rozhodl o přesvědčivém vítězství. Jednu trefu si připsal i exliberecký Filip Hološko.

06.12.200820:02

Špatný den Sivoka

Čeští fotbalisté Tomáš Sivok a Tomáš Zápotočný se zapsali do statistik zápasu jejich Besiktase s Ankarasporem. Besiktas prohrál 1:3 a jeho jedinou branku dal Zápotočný, Sivok si naopak dal vlastní branku a ve druhé půli byl vyloučen.

23.11.200820:27

Sivok pomohl Besiktasi gólem

Český fotbalista Tomáš Sivok svou druhou brankou v sezoně nasměroval Besiktas Istanbul za vítězstvím 2:0 v zápase 12. kola turecké ligy s Eskisehirsporem. Člen širšího kádru národního týmu otevřel skóre v 35. minutě, výhru pak potvrdil Nobre.

07.11.200822:08

Češi přispěli k výhře Besiktase

Slovenský útočník Filip Hološko přispěl gólem k dnešní výhře fotbalistů Besiktase 5:2 nad Kocaelisporem v 10. kole turecké ligy. V dresu vítězného týmu, jenž se dostal do čela tabulky, odehráli celý zápas čeští obránci Tomáš Sivok a Tomáš Zápotočný.

19.10.200817:26

Sivok přispěl gólem k výhře

Besiktas vyhrál na hřišti Genclerbirligi 3:1 a podíl na tom měl i Tomáš Sivok, český fotbalista dal vítěznou branku tureckého klubu.