Statistiky v reprezentaci
Česko6249595000800
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Trefil se Novák v Turecku, Vaclík vede se Sevillou ligu

Gólově úrodný víkend mají za sebou čeští fotbalisté v zahraničí. Skórovat se podařilo v turecké lize Filipu Novákovi, v Polsku Michalu Papadopulosovi, či na slovensku obránci Filipu Kašovi. Brankář Tomáš Vaclík vede se Sevillou španělskou LaLigu a totéž navzdory první porážce v sezóně platí pro Zdeňka Zlámala a jeho Hearts ve Skotsku...
08.10. | Aktuality | 30 komentářů

Češi v zahraničí: Necid se poprvé trefil v lize, Čech se zranil

Útočník Tomáš Necid vstřelil první ligový gól za ADO Den Haag v nizozemské lize a navázal tak na dvě trefy z poháru. O poznání horší víkend zažil brankář Petr Čech, který musel střídat kvůli zranění. Tomáš Vaclík v dresu Sevilly byl zase svědkem zřícení tribuny v Eibaru, kde jen díky štěstí nedošlo k vážným zraněním.
01.10. | Aktuality | 173 komentářů

Češi v zahraničí: Poprvé se trefil Vydra, Čech překonal tisícovku a Vaclík chytil penaltu

Dva čeští brankáři-legionáři mají za sebou obzvlášť povedený víkend. Petr Čech přispěl k vítězství Arsenalu 2:0 nad Evertonem a zapsal se do dějin Premier League jako první brankář, který dosáhl na 1000 úspěšných zákroků. Tomáš Vaclík ze Sevilly zase zlikvidoval penaltu na hřišti Levante a se spoluhráči mohl oslavit vítězství 6:2. Drobnou oslavu si zaslouží i útočník Matěj Vydra.
24.09. | Aktuality | 58 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.03.2017 Sivok: Hlavní bylo nic nepodcenit
Česko zvládlo proti San Marinu roli favorita a zásluhou tříbodového zisku se v kvalifikační skupině C posunulo na průběžnou druhou příčku za suverénní Německo. "Hlavní bylo nic nepodcenit. Pamatoval jsem si, jak jsme tu za pana Brücknera museli bojovat až do konce, takže mě to trochu strašilo. Přistoupili jsme k tomu výborně a za tu první půli jsme si to zasloužili. Norové je dlouho dobývali, my jsme dali góly docela brzy a udělali jsme si to snazší. Pro nás jsou to důležité tři body, se kterými jsme počítali. Navíc skóre je výborné a i hráči si zvedli sebevědomí," prohlásil po utkání kapitán Tomáš Sivok. (ČTK)
29.04.2016 Za Bursaspor se prosadil Sivok
Český reprezentační obránce Tomáš Sivok dal v turecké fotbalové lize druhý gól za Bursaspor, který v 31. kole remizoval s Galatasarayem Istanbul 1:1. Sivok poslal domácí tým do vedení typicky - razantní hlavičkou otevřel skóre v 35. minutě. Hosté vyrovnali krátce po začátku druhého poločasu. Tomáš Necid odehrál za Bursaspor necelou hodinu a k dosavadním jedenácti brankám v sezoně další nepřidal. (ČTK)
06.02.2016 Necid a Sivok se podíleli na remíze Bursasporu
Tomáš Necid přispěl gólem Bursasporu k remíze 3:3 v lize s Basaksehirem, dostal ale také červenou kartu. Jeho spoluhráč Tomáš Sivok si za stavu 3:1 vstřelil vlastní gól. Bursaspor poprvé v sezoně remizoval a neprohrál už čtyřikrát v řadě. (ČTK)
17.01.2016 Bursasporu pomohly branky Sivoka a Necida
Čeští reprezentanti Tomáš Necid a Tomáš Sivok pomohli svými góly Bursasporu otočit v turecké lize zápas s Trabzonsporem. Jejich tým zvítězil 4:2 a připsal si druhou výhru za sebou po předchozí sérii šesti porážek. V tabulce si Bursaspor mírně polepšil na 13. místo. (ČTK)
16.06.2015 Sivok přestupuje do Bursasporu
Tomáš Sivok přestupuje z Beşiktaşe Istanbul do jiného tureckého týmu Bursasporu. Jednatřicetiletý reprezentační obránce dnes v novém působišti prošel zdravotní prohlídkou a s klubem se dohodl na podmínkách smlouvy. Šestý tým uplynulé sezony turecké ligy o tom informoval na svých internetových stránkách. (ČTK)
03.05.2015 Sivok má nejspíše zlomený nos
Obránce Beşiktaşe Istanbul Tomáš Sivok musel v zápase 29. kola turecké ligy střídat poté, co ho protihráč z Trabzonsporu udeřil loktem do obličeje. Sivok dostal ránu v hlavičkovém souboji od Francouze Atika, který však potrestání od rozhodčího Cakira unikl. Podle twitterového účtu tureckého klubu má Sivok pravděpodobně zlomený nos. (ČTK)
11.01.2014 Sivok: Pro jistotu si nechám koleno vyčistit
Měsíc bude Beşiktaşi chybět Tomáš Sivok, český obránce před sebou má operaci kolena. "Před třemi měsíci jsem hodně trénoval a koleno zřejmě přetížil. Po novém roce jsem naskočil do přípravy a problémy se vrátily," řekl Sivok v rozhovoru pro FAČR. "Pro jistotu si tedy nechám koleno vyčistit a ve středu podstoupím zákrok u primáře Váchala, který mi dvakrát operoval i zkřížený vaz," dodal. (ČTK)
21.12.2013 Sivok gólem pomohl k výhře
Tomáš Sivok pomohl v turecké lize gólem k výhře Besiktase nad Elazigsporem 4:1. Pro třicetiletého reprezentanta to byl druhý přesný zásah v ročníku, poprvé se prosadil v polovině září při vítězství na hřišti Bursasporu. (ČTK)
15.09.2013 Sivok se gólem podílel na vítězství Beşiktaşe
Obránce Tomáš Sivok přispěl gólem k výhře Beşiktaşe ve 4. kole turecké ligy na hřišti Bursasporu 3:0. Třicetiletý český reprezentant skóroval poprvé v sezoně a i díky jeho trefě zůstal istanbulský celek stoprocentně úspěšný. Sivok se trefil v 37. minutě hlavou po rohovém kopu a zvýšil na 2:0, vedení předtím hostům zajistil portugalský reprezentant Hugo Almeida. Konečnou podobu výsledku dal francouzský obránce Julien Escudé.
27.01.2013 Sivok dal Beşiktaşi naději
Beşiktaş dnes hraje istanbulské derby na půdě Galatasaraye a po první půli prohrával 0:2. Tureckému klubu pak vyšel vstup do druhé půle, hned ve 46. minutě ho do hry svou brankou vrátil Tomáš Sivok.