ŽČ
ČK
hráč je bez angažmá

Články

Rozhodčí se omlouvali Bayernu. Sporná akce se musí nechat dohrát do konce, soptil Tuchel

Polský rozhodčí Szymon Marciniak se podle obránce Matthijse de Ligta omluvil fotbalistům Bayernu Mnichov za hrubou chybu, které se dopustil ve 13. minutě nastaveného času odvety semifinále Ligy mistrů. Spolu s asistentem Tomaszem Listkiewiczem nedali videorozhodčímu možnost přezkoumat, zda nizozemský obránce vstřelil regulérní gól, který by zápas poslal do prodloužení. Real Madrid zvítězil 2:1 a po remíze v Bavorsku v prvním duelu oslavil postup do finále, v němž se ve Wembley utká s Dortmundem.

Bayern spílal sudímu Nybergovi. Nejjasnější penalta, jakou jsem kdy viděl, prohodil Kane

S remízou 2:2 z Emirates Stadium by byl za normálních okolností maximálně spokojený, zvláště pak když domácí Arsenal od 12. minuty vedl 1:0. Thomas Tuchel však po závěrečném hvizdu v Londýně neskrýval rozčarování, podle německého kouče totiž měl Bayern zahrávat pokutový kop.

Tuchel se obávat nemusí. Generální manažer Bayernu Dreesen mu nadále věří

Trenér Bayernu Mnichov Thomas Tuchel (50) zůstane ve funkci i pro příští bundesligový zápas, a to i přes nedělní šokující prohru 2:3 v Bochumi. Jeho setrvání potvrdil i přes třetí porážku v řadě (napříč soutěžemi) generální manažer klubu Jan-Christian Dreesen (56).