Theodor Gebre Selassie si krátce odpočine od fotbalu. Český obránce ve službách Werderu o víkendu inkasoval úder do hlavy a musel na podrobné vyšetření. To nepotvrdilo podezření na otřes mozku, hráč by se měl do tréninku znovu zapojit v úterý.

kicker.de
11.05.201916:32

Gebre Selassie střídal vinou zranění

Pouze deset minut odehrál z probíhajícího utkání Hoffenheimu s Brémami obránce Theodor Gebre Selassie. Český reprezentant si ze souboje s Amirim odnesl zřejmě svalové zranění.

kicker.de
13.04.201917:16

Gebre Selassie navýšil vedení Werderu

Werder vede doma nad Freiburgem a svůj podíl na tom má i Theodor Gebre Selassie, český reprezentant v 85. minutě zvyšoval na průběžných 2:0.

19.12.201821:55

Gebre Selassie dal druhý gól sezony

Werder hraje doma 1:1 s Hoffenheimem a pod průběžný výsledek se velkou měrou podepsal Theodor Gebre Selassie, český reprezentant v 57. minutě vyrovnával.

25.08.201817:18

Gebre Selassie se zapsal do listiny střelců

Werder hraje doma těsně před koncem 1:1 s Hannoverem a velkou zásluhu na tom má Theodor Gebre Selassie, český reprezentant v 85. minutě srovnával.

14.05.201815:38

Gebre Selassie v sestavě kola bundesligy

Český obránce Theodor Gebre Selassie z Werderu Brémy se dostal do ideální sestavy 34. kola podle magazínu Kicker.
Ideální sestava 34. kola německé bundesligy: Zieler (Stuttgart) - Gebre Selassie (Brémy), Stambouli (Schalke), Pavard (Stuttgart) - Höfler (Freiburg), Aranguiz (Leverkusen) - Donis (Stuttgart), Lookman (Lipsko), Ginczek (Stuttgart), Brekalo (Wolfsburg) - Augustin (Lipsko).

kicker.de
12.05.201817:19

Gebre Selassie zajistil Werderu vedení

Theodor Gebre Selassie dal svou třetí bundesligovou branku v letošní sezoně, obránce Werderu zajistil svému týmu vedení na půdě Mainzu, a to jedenáct minut před koncem.

02.03.201819:57

Gebre Selassie chybí kvůli chřipce

Brémy za pár desítek minut vyběhnou k utkání na půdě Gladbachu, kde se nepředstaví Theodor Gebre Selassie. Oporu Werderu skolila chřipka.

werder.de
13.01.201817:05

Gebre Selassie srovnal za Brémy

Brémy po změně stran srovnaly stav utkání s Hoffenheimem, který pokořil Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta jde o druhou trefu v letošním bundesligovém ročníku.

09.12.201717:27

Gebre Selassie přispěl k výhře Werderu

Theodor Gebre Selassie se výraznou měrou zapsal do statistik dnešního utkání mezi Dortmundem a Werderem. Hostující tým vyhrál 2:1, český obránce dal v 65. minutě vítěznou branku.

11.07.201712:04

Gebre Selassie prodloužil s Brémami

Werder Brémy se dohodl na prodloužení kontraktu s Theodorem Gebre Selassiem. Zkušený obránce, jenž měl původně smlouvu do konce nadcházejícího ročníku, podepsal na soustředění v Zillertalu blíže neupřesněný kontrakt.

transfermarkt.de
13.05.201717:58

Gebre Selassie skóroval za Brémy

Werder Brémy ve 33. kole německé ligy podlehl Hoffenheimu, první gól severoněmeckého klubu přitom zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý ligový gól v tomto ročníku.

04.04.201721:01

Gebre Selassie poslal Brémy do vedení

Werder Brémy o poločase vede nad Schalke, jediný gól pak zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jedná o třetí branku v letošní sezóně.

05.02.201717:06

Gebre Selassie otevřel skóre za Brémy

Brémy vedou na hřišti Augsburgu, zásluhu na tom pak má i Theodor Gebre Selassie. Český univerzál před půlhodinou hry otevřel skóre, za domácí však záhy srovnal krok Jonathan Schmid, nyní Werder znovu těsně vede zásluhou proměněné penalty Maxe Kruseho.

24.09.201620:24

Gebre Selassie zařídil výhru Werderu

Werder dnes v závěru otočil zápas s Wolfsburgem a jeho hrdinou se stal Theodor Gebre Selassie. Český obránce dal v nastavení branku na 2:1 a postaral se tak o to, že jeho zaměstnavatel získal první letošní body.

21.09.201620:32

Gebre Selassie nahrával na gól

Werder Brémy dnes nutně potřebuje bodovat proti Mainzu a za vítězstvím vykročil věru slušně: už ve 12. minutě skóroval Hajrović a gólovou nahrávkou se o to zasadil český reprezentant Theo Gebre Selassie.

25.04.201621:56

Hodnocení Čechů v zahraničí

Hodnocení českých hráčů v zahraničních soutěžích:

Anglie - Goal.com (nejlepší 5, nejhorší 1):
Petr Čech (Arsenal) -- 3 -- odchytal celý zápas; Sunderland - Arsenal 0:0

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 2 -- odchytal celý zápas a chytil penaltu; Hamburk - Werder 2:1
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 4 -- odehrál celý zápas; Hamburk - Werder 2:1

ČTK
18.04.201618:53

Hodnocení českých fotbalistů v zahraničních soutěžích:

Petr Čech (Arsenal) -- 2 -- odchytal celý zápas; Arsenal - Crystal Palace 1:1

Francie - Goal.com (nejlepší 5, nejhorší 1):
Jaroslav Plašil (Bordeaux) -- 2,5 -- odehrál celý zápas; Bordeaux - Angers 1:3

Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0

ČTK
11.04.201616:43

Hodnocení českých fotbalistů v zahraničí:

Jaroslav Plašil (Bordeaux) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Marseille - Bordeaux 0:0

Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- odehrál celý zápas; Frankfurt - Hoffenheim 0:2
Vladimír Darida (Hertha) -- 3,5 -- nastoupil v 57. minutě; Hertha Berlín - Hannover 2:2
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 5 -- odehrál celý zápas a dostal ŽK; Brémy - Augsburg 1:2

ČTK
05.03.201617:02

Gebre Selassie dal první gól sezony

Theodor Gebre Selassie si na své konto připsal první branku v letošní sezoně, obránce Werderu zvyšoval vedení svého týmu nad Hannoverem na 3:1.