Dobré zprávy obdrželi prostřednictvím německých médií fanoušci Slovanu Liberec: jejich kapitán Theo Gebre Selassie by se ještě v této sezoně mohl vrátit. Sám fotbalista prozradil, že utrpěl nekomplikovanou zlomeninu, která si nejspíš nevyžádá ani operaci, pouze trpělivost při srůstu kostí.

deichstube.de
01.03.202321:02

Gebre Selassie má zlomenou nohu

Theodor Gebre Selassie byl nucen vystřídat v pohárovém utkání proti Spartě, a to už v průběhu prvního poločasu, jeho zranění přitom na první pohled nevypadalo tak ošklivě. Liberecký klub každopádně následně vzkázal, že zkušený šestatřicetiletý obránce utrpěl blíže nespecifikovanou zlomeninu nohy. Délku jeho absence neupřesnil, nesdělil, zda se bude jednat o vyřazení do konce sezóny, dá se však předpokládat, že při nejlepším i tak moc zápasů během jarní části sezóny nestihne.

twitter.com/FCSlovanLiberec
01.03.202317:42

Liberec přišel o Gebre Selassieho

Theodor Gebre Selassie po zranění ze souboje s Lukášem Haraslínem nedohraje za Liberec čtvrtfinále MOL Cupu proti Spartě. Bývalého českého reprezentanta po půlhodině hry nahradil Matěj Valenta.

13.10.202217:57

Gebre Selassie přijde o dva duely

Theodor Gebre Selassie dostal od disciplinární komise stopku na dvě utkání, liberecký obránce bude pykat za vyloučení v souboji s Ostravou.

ČTK
25.05.202111:35

Gebre Selassie odchází z Werderu

Theodor Gebre Selassie nebude pokračovat ve Werderu, jeho odchod dnes potvrdilo vedení německého klubu. Novou smlouvu vedle českého obránce nedostane ani jeho spoluhráč z defenzivní linie Niklas Moisander.

werder.de
24.04.202117:14

Gebre Selassie dal čtvrtý gól sezony

Theodor Gebre Selassie si dnes na své konto připsal čtvrtou branku v letošní sezoně, obránce Werderu v 82. minutě duelu na půdě Unionu Berlín snižoval na 1:3.

26.02.202121:47

Gebre Selassie pokořil obranu Frankfurtu

Werder zatím hraje nerozhodně s Frankfurtem a velký podíl na tom má Theodor Gebre Selassie, český obránce krátce po změně stran srovnal na 1:1.

17.01.202119:49

Brémy počkají na Gebre Selassieho

Theodor Gebre Selassie se nechal slyšet, že po sezóně opustí Werder Brémy, ten se však udržení služebně nejstaršího hráče nevzdává. Trenér Florian Kohfeldt uvedl, že pokud by se bývalý český reprezentant rozhodl změnit názor, brémský klub mu prodlouží kontrakt.

transfermarkt.de
16.01.202117:29

Gebre Selassie se trefil za Werder

Český obránce Theodor Gebre Selassie se střelecky prosadil v dnešním utkání Werderu Brémy proti Augsburgu a nasměroval tým za vítězstvím 2:0. Gebre Selassie totiž v 84. minutě otevřel skóre do té doby bezbrankového utkání. Nakonec ještě druhou branku domácích přidal Agu.

23.12.202021:31

Gebre Selassie otevřel skóre Brém

Werder Brémy před koncem prvního poločasu vede ve 2. kole DFB-Pokalu v Hannoveru, na čemž se gólem podílel Theodor Gebre Selassie. Bývalý český reprezentant po půlhodině hry otevřel skóre.

19.12.202019:25

Gebre Selassie odehrál jubilejní zápas za Brémy

Werder Brémy zvítězil v Mainzu, k čemuž pomohli i Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie. Pro druhého jmenovaného se jednalo o jubilejní 250. ligový start za SVW, čímž mezi zahraničními hráči vyrovnal rekordní zápis Claudia Pizarra.

kicker.de
25.10.202018:47

Brémám pomohla asistence Gebre Selassieho

Theodor Gebre Selassie se podílel na gólu Werderu Brémy v zápase s Hoffenheimem. Bývalý český reprezentant v 5. minutě asistoval u branky Maximiliana Eggesteina.

27.06.202017:04

Theodor Gebre Selassie v důležitém záchranářském duelu s Kölnem pomohl Werderu Brémy asistencí. Po přihrávce českého obránce, pro kterého se jednalo o třetí asistenci v ročníku, navyšoval Yuya Osako na průběžných 5:0 pro SVW.

21.06.202016:16

Gebre Selassie má podvrtnutý kotník

Podvrtnutý levý kotník může připravit českého obránce Theodora Gebre Selassieho o klíčový boj Brém o záchranu v bundeslize. Bývalý dlouholetý reprezentant odehrál v sobotu jen poločas proti Mohuči, ale dnešní vyšetření dalo Werderu přece jen naději, že zraněná noha pustí zkušeného beka do sobotního finále sezony. Zranění totiž není vážné. "Podle toho, jak se bude vyvíjet otok i bolest, uvidíme, zda bude moci během týdne nohu zatěžovat a jestli bude jeho start proti Kolínu možný," řekl dnes kouč Florian Kohfeldt.

ČTK
20.06.202022:51

Brémy přišly o zraněného Gebre Selassieho

Werder Brémy prohrál důležité utkání na hřišti Mainzu, navíc přišel o Theodora Gebre Selassieho. "Pokud se hráč jako Theo, který miluje klub jako nikdo jiný, nechá vystřídat, pak lze předpokládat, že bude nesmírně těžké, aby byl příští týden na hřišti," konstatoval trenér Florian Kohfeldt, přičemž Brémy doposud neupřesnily, jaké má bývalý český reprezentant zranění.

ČTK
18.05.202021:05

Gebre Selassie srovnal proti Leverkusenu

Werder Brémy záhy odpověděl na vedoucí branku Leverkusenu, kterou vstřelil Kai Havertz. Za SVW po rohovém kopu srovnal bývalý český reprezentant Theodor Gebre Selassie, pro kterého to byla druhé ligová branka v sezóně.

15.12.201908:58

Gebre Selassie na podzim dohrál

Theodor Gebre Selassie přijde o poslední dva podzimní zápasy proti Mainzu a 1. FC Köln. Obránce Werderu nedohrál včerejší souboj s Bayernem a nepotvrdily se obavy z toho, že má zraněné koleno, trápí ho ovšem svalový problém, který si vyžádá několikatýdenní klid.

kicker.de
14.12.201917:41

Gebre Selassie má zraněné koleno

Theodor Gebre Selassie nebude mít vůbec příjemné vzpomínky na dnešní zápas s Bayernem. Jeho Werder prohrál 1:6, český obránce si navíc krátce před koncem první půle poranil koleno a musel střídat.

kicker.de
13.11.201910:57

Brémy si pojistily Gebre Selassieho

Theodor Gebre Selassie prodloužil kontrakt s Werderem Brémy. Zanedlouho 33letý český obránce, jenž za SVW nastupuje osmým rokem, podepsal nový blíže neupřesněný kontrakt.

02.11.201917:05

Gebre Selassie vrátil Werderu vedení

Werder vede nad Freiburgem 2:1 a svůj podíl na tom má i Theodor Gebre Selassie, český obránce dal v 58. minutě zatím poslední branku utkání.